Реверанс• 30 июля 2022

Чого мовчить ВР про Оленівку? Федина

На жаль Рада "не встигла" закликати терміново зібрати Раду Безпеки ООН щодо удару по Оленівці, де були наші військовополонені... Проте влада має ВИМАГАТИ проведення такого засідання. Ми маємо вимагати від влади!
Навмисне вбивство військовополонених - це один із найстрашніших міжнародних злочинів. Окремі аналітики наголошують, що на момент удару там вже міг відбутися злочин - і катування, і гірша ситуація. І московити лупанули саме задля того, щоб приховати злочин і, водночас, отримати додаткову нагоду звинуватити Україну.
Я в приват отримую численні звернення родин військовополонених...
На жаль, списків не маю. Як і не маю до кого звернутися, бо весь це процес закрили і засекретили в рамках спецслужб...
А люди потребують відповідей і правди.
Прикро і боляче нагадувати, але я нагадаю: полонених азовців виводили, бо був ніби то домовлений обмін. Так казав Зеленський і його представники. Але московити мали одразу інші плани і довіряти їм- себе зневажати.
Тисячі українських військових зараз є у полоні і має бути дуже прозора і активна процедура роботи над обміном і над визволенням наших заручників, бо вся Україна, цілий світ вимагають їх визволення...
Софія Федина
PO_LANA• 30 июля 2022
Дівчата, давайте підтримаємо.. повідомлення від Азовців, У Європі пройдуть акції, в підтримку наших воїнів. Хто має можливість - долучайтесь. Хто не має - допоможіть репостом! https://www.instagram.com/p/CgopJbkD_QQ/

vray• 30 июля 2022
Вот правильно.
Списков не маю.
И хайпится Фединой и вам тоже не нужно.
Вы только сегодня решили это принести?
vray• 30 июля 2022
Уже идёт процесс, закройте тему, пожалуйста.
alina 94• 30 июля 2022
Ответ дляvray
Вот правильно.
Списков не маю.
И хайпится Фединой и вам тоже не нужно.
Вы только сегодня решили это принести?
Кругом вже є ті списки.
автор Реверанс • 30 июля 2022
Ответ дляPO_LANA
Дякую Вам .