Злюка-закусюка• 31 июля 2022

Чи хтось стикався з шахрайством у Польщі?

Доброго вечора. Чи знаходив хтось безкоштовне житло у Польщi через сайт, посилання нижче?
Наскiльки це безпечно, чи не вiдомо про випадки якогось шахрайства чи обману?

https://pomagamukrainie.gov.pl/ogloszenia/znajdz-p...
Срочнокпсихологу• 31 июля 2022
Gov.pl - це урядовий сайт, там мінімальна ймовірність недостовірної інфо

nata.ant• 31 июля 2022
Вам выше всё верно написали
автор Злюка-закусюка • 31 июля 2022
Ответ дляСрочнокпсихологу
Дякую.просто якось страшно
Срочнокпсихологу• 31 июля 2022
Ответ дляЗлюка-закусюка
Дякую.просто якось страшно
Перевіряти хостів безумовно треба, задавати питання, просити фото теж. Але сайт цей точно в порядку:)
автор Злюка-закусюка • 31 июля 2022
Ответ дляСрочнокпсихологу
Якось и закидати питаннями незручно з одного боку, просити фото. Хоча ж i розумiю що це нормально...
Срочнокпсихологу• 31 июля 2022
Ответ дляЗлюка-закусюка
Немає нічого незручного, я б по відео зв´язку поговорила, вони на вас подивляться, ви на них. Завжди можна лишній раз вибачитись, пояснити як є, що боїтеся, ви ж людина, це нормально
автор Злюка-закусюка • 31 июля 2022
Ответ дляСрочнокпсихологу
Дякую, пiдбадьорили)
Срочнокпсихологу• 31 июля 2022
Ответ дляЗлюка-закусюка
Дякую, пiдбадьорили)
Якщо ви перший раз заїзжаєте, то у вас не вичерпані 40+ і в цій ситуації вибираєте ви:) поляки зацікавлені в таких людях. Тому не соромтеся
автор Злюка-закусюка • 31 июля 2022
Ответ дляСрочнокпсихологу
Що це за 40+?)
Пiшла у гугл)

Срочнокпсихологу• 31 июля 2022
Ответ дляЗлюка-закусюка
Що це за 40+?)
Пiшла у гугл)
Це коли вам у себе приймає польська родина, їм мають виплатити по 40 зл за людину на добу. Це можуть бути і українські родини теж, родичі млже у вас, які винаймають житло. Їм теж буде признана рефундація.
автор Злюка-закусюка • 31 июля 2022
Ответ дляСрочнокпсихологу
Так, зрозумiла, я думала то вже зовсiм скасували.
Срочнокпсихологу• 31 июля 2022
Ответ дляЗлюка-закусюка
Ні, якщо ви тільки приїхали, то з першого дня вашого перебування 120 днів вам прислугує 40 зл на особу. Точніше не вам, а тим, в кого ви будете жити
автор Злюка-закусюка • 31 июля 2022
Ответ дляСрочнокпсихологу
Я зрозумiла, дякую)