Девушка Прасковья• 31 июля 2022

Экстернат? Семейное? Педагогический патронаж?

В чем принципиальное отличие?
З.Ы. Школа жжет(
marata• 31 июля 2022
Сімейний - без онлайну, лише контроль потім, патронаж - для дітей з медпоказаннями. Повинен бути висновок лікаря. Так нам у школі пояснили
Анна-3f64• 31 июля 2022
Екстернат не подходит поступающим в ес вузы, которые требуют к аттестату академическую справку об учебных часах. Чехия точно такую требует в госвузы на бесплатное обучение
Как раз с этим столкнулись
автор Девушка Прасковья • 31 июля 2022
Ответ дляmarata
А екстернат?
автор Девушка Прасковья • 31 июля 2022
Ответ дляАнна-3f64
Как раз с этим столкнулись
Нам еще далеко
Очень добрый аноним• 31 июля 2022
Онлайн. Школа должна учить, а не родители. Сели на голову уже
Nikosbud• 31 июля 2022
Роз’яснюю щодо форм навчання:

ОЧНА - на базі іншого закладу (в іншій школі) з вчителем тієї школи.

ДОМАШНЯ - освіта покладається на родину (оформлюються відповідні документи), відповідальність за якість - на батьках. Дитина здає певні контролі, визначені документом (). Якщо по результатам контролю - учень не досяг очікуваних результатів , рішенням педради учень переводиться на очне навчання.

ЕКСТЕРНАТ -це спосіб навчання, при якому учень опановує навчальний матеріал самостійно, але здає всі необхідні форми контролю вчителям закладу, відвідує дистанційні консультації ( по 15 хв., 6-8 разів на рік).
автор Девушка Прасковья • 31 июля 2022
Ответ дляОчень добрый аноним
Мы не можем онлайн.
marata• 31 июля 2022
Ответ дляДевушка Прасковья
А екстернат?
В сина молодша школа, тому в нас були лише 4 варіанти: онлайн, офлайн, сімейний і патронаж
автор Девушка Прасковья • 31 июля 2022
Ответ дляNikosbud
Роз’яснюю щодо форм навчання:

Ну в случае ребенка 2-4 класса - какое самостоятельно может быть.
А при домашнем нет консультаций?
Глаголица• 31 июля 2022
Можете положення почитати та будете і без школи знати.
Сімейна- відповідальність за освіту на батьках, двічі за рік здаєте роботи
Патронаж - у школі ПТО вдома, вчитель займається з дитиною, потрібно обстеження , довідка дек
Екстернат- отримуєте завдання, консультації, здаєте.як правило все через пошту електронну.
Котик-Пупсик• 31 июля 2022
Ответ дляДевушка Прасковья
Мы не можем онлайн.
Почему ?
Глаголица• 31 июля 2022
Ответ дляАнна-3f64
Как раз с этим столкнулись
У нас багато дітей екстернів без проблем пройшли.
А в чому проблема дати довідку?
Глаголица• 31 июля 2022
Ответ дляОчень добрый аноним
Форми навчання прописані у законодавстві. Вибір за батьками. Не хочуть - можна очно навчатися.
тогдалия• 31 июля 2022
Нічого не зрозуміла і не намагаюсь навіть. Питання одне-хто відповідає за мою дитину в школі і гарантує безпеку від атаки? Чи це гра в російську рулетку тільки вже життями дітей? Іпанулись. Ще 24 не відмітили...а батьків уже нервують
Глаголица• 31 июля 2022
Ответ дляNikosbud
Роз’яснюю щодо форм навчання:

Очна на базі іншої школи - це як?
Не у своїй?
тогдалия• 31 июля 2022
Ответ дляГлаголица
Батьки не хочуть війни, їх про це запитали?
Котик-Пупсик• 31 июля 2022
Ответ длятогдалия
Глаголица• 31 июля 2022
Ответ длятогдалия
Про що? Про війну?
автор Девушка Прасковья • 31 июля 2022
Ответ длятогдалия
Мало того что война, еще и школа мозг выносит((
Глаголица• 31 июля 2022
Ответ дляДевушка Прасковья
А що ви хочете? Поясніть. Як ви хочете щоб дитина навчалася?
тогдалия• 31 июля 2022
Ответ дляГлаголица
Про що? Про війну?
Авжеж. Батьки хочуть безпеки дітям. А не наші буковки в ’законах’ з їхнім поправочним спамом. Прийдесься десь в Кончі Заспі шукати школу-там у нас ’свята’ земля..або вже в Европу..🤔 школи бомблять, церки також..а от магазинчики Рошен як під закритим небом..брезгують 😏
Очень добрый аноним• 31 июля 2022
Ответ дляГлаголица
Батьки уже багато років на мають вибора - навчають дітей самі...
Анна-3f64• 31 июля 2022
Ответ дляГлаголица
А в чому проблема дати довідку?
Нам тут в Празі сказали екстернат не підходить, бо немає начитаних вчителем навчальних годин, дитина вчить самостійно. В Чехії мінімальна кількість годин 2200 за 2 останні роки
автор Девушка Прасковья • 31 июля 2022
Ответ дляГлаголица
Я хочу чтобы из школы не отчислили.
Готовы сдавать контрольные.
Но хотелось бы хоть минимальную начитку/консультации онлайн.
И учебники чтобы выдали и документы об окончании, если все сдадим.
Глаголица• 31 июля 2022
Ответ дляДевушка Прасковья
Я хочу чтобы из школы не отчислили.
Готовы сдавать контрольные.
Ви будете за кордоном?
автор Девушка Прасковья • 31 июля 2022
Ответ дляГлаголица
Ви будете за кордоном?
Так
Глаголица• 31 июля 2022
Ответ дляДевушка Прасковья
Так
Підручник і документи про освіту ви отримуєте сто відсотків,зі школи ніхто не відрахує.
В ідеалі ,щоб так як ви хочете - це дистанційна освіта.
На жаль, на практиці виходить ,що право маємо, а от можливості не у всіх закладах є. Можна обрати дистанційну школу. Там процес налагоджений. Але платно.
Є положення про дистанційне навчання, почитайте і дізнаєтеся про свої права і їхні обов´язки.
Другий варіант, це екстернат. Передбачає консультації. Але кількість незначна.
автор Девушка Прасковья • 31 июля 2022
Ответ дляГлаголица
Дистанційна також не підходить. Зранку немає можливості під´єднатися до уроків.
Глаголица• 31 июля 2022
Ответ дляДевушка Прасковья
Можна погодити розклад. Зранку і вчитель не зможе при умові,що у неї очне .
Але дистанційна це не тільки уроки онлайн. Це ціла система,яка включає і навчальні матеріали,і систему перевірки знань. І ви можете працювати тоді, коли вам зручно.
Для вас екстернат. Але ж великої допомоги у плані навчання дитина не отримає.
Чеширская кошечка• 01 августа 2022
Ответ дляАнна-3f64
Как раз с этим столкнулись
Точно знаю, що Оптіма видає Академдовідку про 2200 годин в 10-11 класах - незалежно від форми навчання. Знаю, бо у знайомої хлопчик два роки тому поступав з тою довідкою.