Кима_кепка• 31 июля 2022

Парфуми. Так люблю такі теми!

А покажіть свій найулюбленіший парфум? Якщо є фото.
ничевока• 31 июля 2022
Ответ дляКима_кепка
Вааааууууу Гарно. Опишіть, будь ласка, аромат.
Береза реально деревиною та шкірою
автор Кима_кепка • 31 июля 2022
Ответ дляДядя Жора
У мене близько 20 флаконів,всі улюблені,але ці я повторювала.Тому,мабуть ці найулюбленіші
Мадмуазель Але під особливий настрій і одяг
Ксерокопия ночи• 31 июля 2022
Ответ для13чудоСВЕТА
Ангели і демони .
Їм вже рік і аромат не такий став як у свіжих .
Взагалі джівенші круті всі аромати
Он у вас настоялся и стал таким, как он должен быть!
Одна_на_всей_планете• 31 июля 2022
Мои любимчики это Молекула 1и 2 ексцентрик, Африканский бал от Байредо, и Сады Нила Hermes
Каменная Фрося• 31 июля 2022
Ось такі, свіжі, з кислинкою.
Алина-1240• 31 июля 2022
Ответ дляДядя Жора
Мюглер сладкие?у меня ангел есть,понравились,на дне остатки.это аура у вас?
автор Кима_кепка • 31 июля 2022
Ответ дляничевока
Береза реально деревиною та шкірою
Дуже цікаво. Піду на Фрагрантіку почитаю
ничевока• 31 июля 2022
Ответ дляЗвезда в шоке
он на любителя? или комплиментарный?
тоже люблю такие темы, правда после них у меня бюджет стремительно пустеет
Та хто його знає, в мене постійно питають що за парфуми , коли користуюсь квантовою молекулою , про цей не питають але він мені більше до вподоби
Завтра хочу купити Форд розу
Дядя Жора• 31 июля 2022
Ответ дляАлина-1240
Для мене не солодкі,скоріш дивні.Бо пахнуть зів´ялою зеленню і ваніллю.Це перший флакон,йому 3 роки.Перед війною 50 мл купила ще,як відчувала((,що не скоро куплю ще.
Дядя Жора• 31 июля 2022
Ответ дляКима_кепка
Найгарніше звучить при температурі 0,-2.Принаймні,для мене особисто.....
автор Кима_кепка • 31 июля 2022
Ответ дляОдна_на_всей_планете
З усіх знаю лише Сади Ніла, але не зайшов, на мені розкрився кропом
daryl• 31 июля 2022
Ответ дляКима_кепка
Мені Сі важкуватий, була мініатюра - продала. А от з Баккарою мрію познайомитись, але все ніяк
Это не Баккара, она мне отвратительна. Это другой аромат, милый)
автор Кима_кепка • 31 июля 2022
Ответ дляdaryl
Зрозуміла)
Алина-1240• 31 июля 2022
Ответ дляdaryl
Вы о руж?))так то бинты какие то в гнойной хирургии)))еще и стойкие до чертиков
Алина-1240• 31 июля 2022
Ответ дляКима_кепка
Африканский бал приятные)
Каменная Фрося• 31 июля 2022
Ответ дляДядя Жора
Так, коли починається холодна пора, він звучить особливо.
автор Кима_кепка • 31 июля 2022
Ответ дляАлина-1240
А мені так хочеться їх потестити, дуже цікаво, і Ганімед ще і Кірке. Нещодавно була в Брокард жодного з цих ароматів не було
Алина-1240• 31 июля 2022
Ответ дляКима_кепка
Ой,не знаю чем там восхищаются,я маме руж сплавила,она тоже передарила
автор Кима_кепка • 31 июля 2022
Ответ дляАлина-1240
Африканский бал приятные)
Я з Байредо хочу саме його послухати і ще Циганський табір, мені здається, що мають сподобатись. Бланш не зайшов, надто хімозний, Тюльпан теж не сподобався, дуже приторний
ничевока• 31 июля 2022
Ответ дляКима_кепка
Ой блін з кірке в мене незрозуміло все складно, то він мені подобається то мене від нього воротить.
Андромеда теренці дуже подобалась а зараз просто ненавиджу
Дивно
автор Кима_кепка • 31 июля 2022
Ответ дляАлина-1240
Просто, що вони такі популярні, багатьом подобаються, от і цікаво послухати
Алина-1240• 31 июля 2022
Ответ дляКима_кепка
Цыганская вода тоже приятные
автор Кима_кепка • 31 июля 2022
Ответ дляничевока
Дивно
В мене таке з ароматом від ланком, то подобається, то ні. Користуюсь час від часу, але не кайфую від нього
автор Кима_кепка • 31 июля 2022
Нещодавно була змога потестити аромати Penhaligon´s, я була приємно вражена. Багато сподобалось, в хотєлочки записала і взагалі дуже цікаві аромати у них.
кружкаЭсмарха• 31 июля 2022
Ответ дляБегущаяпо
Розбавлю вашу нішу своіми недорогими парфумами))
Буду оригінальна
Я то зараз Кіліани, Куркджани і тд
Ниче себе, недорогими...
Алина-1240• 31 июля 2022
Ответ дляКима_кепка
Мне с ланкома подруга два флакона лави э бель отдала,все фукают,а я одну 50-ку уже испшикала))иногда хочется,сладкие,жопослипательные)))
автор Кима_кепка • 31 июля 2022
Ответ дляАлина-1240
А я свій і на продаж вже виставляла, а
потім передумала) нехай буде під якийсь особливий настрій користуюсь)
Бавовна• 31 июля 2022
Хочу очень попробовать хлое какую то ,но сейчас не по карману.
ничевока• 31 июля 2022
Ответ дляАлина-1240
У мене під такий настрій Ван кліф парфюм, білий, злипнись дупка
автор Кима_кепка • 31 июля 2022
Ответ дляБавовна
Потестіть в Брокарді, а потім замовте відливант. Я теж зараз нічого не купую, ходжу лише годинами в Брокарді - кайфую))