Н@Диете• вчера в 12:29

Порадьте помаду на кожен день

До 500 грн. Невже це так мало для нормальної помади?
Кудись ділись помади Мейбілін. Там ціна і якість були хороші. Не сушили губи, не тільки, не лищали полоси білої (я це ненавиджу), на зубам не відпечатувались.
Також багато років користувалась дешевими помадами ffleur , їх давно не знайти. Остаток вже домазую. А вони були хороші.
Згадую з юності помади Ейвон, мені здається чи вони на щодень тоже були непогані. Зараз їх ще продають?
Купила Лореаль, я не можу перенести запах і присмак. Це у всіх помадах лореаль така проблема? І вони недешеві.
Благаю, підкажіть.
автор Н@Диете • вчера в 12:31
Знаю хвалять clinique i ISL, але мені це дорого
Що мкажете про Pupa?

Усатая полосатая• вчера в 12:34
В мене була така помада Лореаль як у вас на фото)
Мені не сподобадась. Колір гарний, перші 30 хв наче норм лежить на губах, а потім плямами, пересушує дуже, що хочеться лусочки обдерти на губах
Оце так цабе• вчера в 12:40
Я зараз користуюсь ось такою. Замовляла на мейкапі
https://makeup.com.ua/ua/product/1088295/
Як бачите ціна доволі демократична
НЛОша• вчера в 12:40
Ейвона повно в інтернеті. Флер теж можна знайти,якщо знаєте , який тон вам потрібен.
В мене Лореаль теж лежить, користуюсь постійно одним бальзамом з відтінком від Катріс.
Оце так цабе• вчера в 12:40
Були часи, коли полюбляла ось ці помади і вони теж вписуються у ваш бюджет
https://makeup.com.ua/ua/product/12708/
автор Н@Диете • вчера в 12:43
Ответ дляОце так цабе
https://makeup.com.ua/ua/product/12708/
Це самі класні помади. Але їх немає. Один відтінок скрізь дуже блідий
Кукусикиииииии• вчера в 12:44
У Ив Роше есть сейчас по скидкам жидкие. Можно зайти на затест и купить, если подойдет.

автор Н@Диете • вчера в 12:44
Ответ дляОце так цабе
Як бачите ціна доволі демократична
Вони більше як блиск на губах. Я люблю, щоб не так блищало, але і не геть матова, що губи стягує
Леся-75м• вчера в 12:57
Дуже подобаються помади фірми LNPRO,не сушать і не липкі.
Оце так цабе• вчера в 12:57
Ответ дляН@Диете
Ні, як раз ця виглядає як помада і вона не висихає до абсолютно матової. Зайдіть в Єву там є тестери. Щоправда там ціна біля 450-460 грн. Але можна ж там подивитись тон і потім замовити в іншому місті
Я вся ваша• вчера в 13:09
У мене ейвон, мейбелін і буржуа
Всі люблю.
І гігієничка нівеа
hrystia• вчера в 13:32
У мене декілька помад лореалівських. Замовляла на Амазоні та Айхербі. Такого, як ви описуєте немає. Зараз користуюсь бальзамом з відтінком Клінік. Подобається.
Мольфарочка• вчера в 13:40
Ответ дляНЛОша
Можно номер или ссылку катри, пожалуйста
НЛОша• вчера в 14:08
Ответ дляМольфарочка
https://www.notino.ua/catrice/care-in-colours-zvol...
Я на Єві замовляла, не можу там зараз знайти.
Иванка Бур• вчера в 14:22
У меня Патрисия ледо, кико, какие то с Алика, нюкс. Но я люблю жирные.
Перекус беру завжди• вчера в 15:44
Ответ дляН@Диете
Що мкажете про Pupa?
Зайдите в брокард, там есть стойка с распродажей, купите одну нормальную люксовую, а не этот треш по 500 грн