Emily_in_Kyiv• 01 августа 2022

Безопасно ли ехать в Киев сейчас на 2 недели?

Прошу зауважити, що це Порадниця і я раджуся. Не треба на мене нападати. Я їду з дітьми а мама хвора. Хочу побачити. І ще є приватні мотиви для візиту. Зараз просто щось якось неспокійно стало ці три дні.
Lennochka• 01 августа 2022
Кто вам должен гарантировать безопасность?
florak• 01 августа 2022
Я тоже планирую ехать, но одна, детей точно не повезу
AngyRed• 01 августа 2022
А де в Україні безпечно?
Закусенец• 01 августа 2022
50/50 что прилетит
автор Emily_in_Kyiv • 01 августа 2022
Ответ дляLennochka
Ніхто. Але тут більшість з Києва і можуть висловити свою думку
koreshk9• 01 августа 2022
Я дома з дітьми з травня. Яку небезпеку ви бачите для себе? Останні тижні все спокійно (ттт) і приводів для хвилювань я не бачу...
Везучая_Алиса• 01 августа 2022
Зараз, хвилинку. Я швиденько Шоугу наберу, в мене його номер є. Познайомились, коли я в нього сигаретку стрельнула
Marina444448• 01 августа 2022
Я тоже планирую через неделю на пару недель с дочкой поехать. Будем ходить в убежище, дома точно сидеть не станем когда тревога. Тоже очень боюсь.
Kirkaaa83• 01 августа 2022
Була тиждень, все ок, вiйни я там не вiдчула
--Мята-• 01 августа 2022
мы в Киев едем жить
автор Emily_in_Kyiv • 01 августа 2022
Ответ дляflorak
То правильно. А я не маю на кого 3 дітей лишити. Возити буду. І я хочу щоб бабусю побачили
clernikol• 01 августа 2022
Ответ дляEmily_in_Kyiv
Те, кто в Киеве, уже значит не на столько считают город опасным, раз здесь находится. Ни один нормальный человек не возьмёт на себя смелость что-то советовать в плане безопасности, когда ракеты летят по всей Украине и в Киев тоже.
koreshk9• 01 августа 2022
Дивні ви... В Києві вже понад 3 млн постійних мешканців, повно дітей..Місто живе можна сказати абсолютно звичне життя. Але вам всім із-за кордону здається, що тут капець як страшно
автор Emily_in_Kyiv • 01 августа 2022
Ответ дляВезучая_Алиса
ЧЕКАЮ. швидше. Щоб я знала
clernikol• 01 августа 2022
Ответ дляMarina444448
Это если вы ещё найдете в Киеве рядом о крытое убежище
Lilianna_• 01 августа 2022
Я тут живу. Розумію всі ризики. Іноді страшно, коли близько щось бомблять. Що я вам можу реально порадити?! Якщо ви маєте таку степінь тривоги - то, мабуть, не їдьте. У кожного свої страхи і рівень стресостійкості
автор Emily_in_Kyiv • 01 августа 2022
Ответ дляKirkaaa83
А сирен багато?
автор Emily_in_Kyiv • 01 августа 2022
Ответ дляkoreshk9
Ото так і здається
koreshk9• 01 августа 2022
Ответ дляEmily_in_Kyiv
А сирен багато?
Буває днів 5-6 і немає тривоги. Буває по кілька, буває одна коротка. Але сирена не дорівнює приліт, це просто знак, що треба бути обережним, на чеку так сказать...
florak• 01 августа 2022
Ответ дляEmily_in_Kyiv
Мне тоже не с кем было, поэтому на месяц отложила поездку пока не нашла с кем оставить, у меня двое. В Киев тоже еду по делам
clernikol• 01 августа 2022
Ответ дляEmily_in_Kyiv
А сирен багато?
Pіxel• 01 августа 2022
Ответ дляEmily_in_Kyiv
автор, я приехала в Киев, 2 недели назад, нужно решить вопрос касательно здоровья, с этим в Европе не просто
Дети в Европе
Тут страшно только первые 3-5 дней. Сейчас из всего нашего 24 этажного дома в бомбоубежище не ходит вообще никто! очень много переселенцев, очень мало детей.
Пишите, если что
Nat-li• 01 августа 2022
Ответ дляEmily_in_Kyiv
А сирен багато?
Багато. Скачайте приложение и слушайте, привыкайте
Marina444448• 01 августа 2022
Ответ дляclernikol
У нас прямо возле дома есть, муж узнавал, оно открыто)
Kirkaaa83• 01 августа 2022
Ответ дляEmily_in_Kyiv
А сирен багато?
Були зранку, коли я ще сплю))) раз чи два
Калиопа• 01 августа 2022
Київ живе своїм життям, все працює, все відносно спокійно, але ніхто не знає, що буде через 20 хвилин, ракети прилітають час від часу.
Тому, звичайно, на 100 відсотків безпеки немає, 50/50.
clernikol• 01 августа 2022
Ответ дляMarina444448
А у нас то, в которое мы ходили с февраля по апрель, закрыто, хотя там даже наши вещи остались
Pіxel• 01 августа 2022
Ответ дляEmily_in_Kyiv
А сирен багато?
сирен много
к ним уже все привыкли( когда я бегу в переход\метро\подземный паркинг - на меня смотрят странно в основном. Ночью просыпаться не просто
Incol• 01 августа 2022
Ответ дляEmily_in_Kyiv
А сирен багато?
Тривоги трапляються але я не бачу людей, які б прямували в сховища, особисто у нас навіть не знаю куди йти.
У нас на районі тривоги не звучать, тільки через додаток бачу, тому нерви. «ціліші». Страшно коли дивитися з- за кордону , коли тут знаходишся, то нічого страшного, особливо, коли читаю новини про Харків і Миколаїв. Приїдете, за пару днів акліматизуєтесь « морально» . На всяк випадок гляньте де поряд найближче бомбосховище, добре, якщо нові будинки і є паркінги підземні.
julia_kid• 01 августа 2022
Ответ дляkoreshk9
В Україні війна , і нам не здається
Ніхто не гарантує безпеку , і ви не беріться