Прошу зауважити, що це Порадниця і я раджуся. Не треба на мене нападати. Я їду з дітьми а мама хвора. Хочу побачити. І ще є приватні мотиви для візиту. Зараз просто щось якось неспокійно стало ці три дні.
Ответ дляLennochka
Кто вам должен гарантировать безопасность?
Ніхто. Але тут більшість з Києва і можуть висловити свою думку
Везучая_Алиса• 01 августа 2022
Зараз, хвилинку. Я швиденько Шоугу наберу, в мене його номер є. Познайомились, коли я в нього сигаретку стрельнула
Marina444448• 01 августа 2022
Я тоже планирую через неделю на пару недель с дочкой поехать. Будем ходить в убежище, дома точно сидеть не станем когда тревога. Тоже очень боюсь.
Ответ дляflorak
Я тоже планирую ехать, но одна, детей точно не повезу
То правильно. А я не маю на кого 3 дітей лишити. Возити буду. І я хочу щоб бабусю побачили
Ответ дляEmily_in_Kyiv
Те, кто в Киеве, уже значит не на столько считают город опасным, раз здесь находится. Ни один нормальный человек не возьмёт на себя смелость что-то советовать в плане безопасности, когда ракеты летят по всей Украине и в Киев тоже.
Ответ дляВезучая_Алиса
ЧЕКАЮ. швидше. Щоб я знала
Ответ дляKirkaaa83
Була тиждень, все ок, вiйни я там не вiдчула
А сирен багато?
Ответ дляkoreshk9
Дивні ви... В Києві вже понад 3 млн постійних мешканців, повно дітей..Місто живе можна сказати абсолютно звичне життя. Але вам всім із-за кордону здається, що тут капець як страшно
Ото так і здається
Ответ дляEmily_in_Kyiv
автор, я приехала в Киев, 2 недели назад, нужно решить вопрос касательно здоровья, с этим в Европе не просто
Дети в Европе
Тут страшно только первые 3-5 дней. Сейчас из всего нашего 24 этажного дома в бомбоубежище не ходит вообще никто! очень много переселенцев, очень мало детей.
Пишите, если что
Дети в Европе
Пишите, если что
Marina444448• 01 августа 2022
Ответ дляclernikol
Это если вы ещё найдете в Киеве рядом о крытое убежище
У нас прямо возле дома есть, муж узнавал, оно открыто)
Ответ дляEmily_in_Kyiv
А сирен багато?
Тривоги трапляються але я не бачу людей, які б прямували в сховища, особисто у нас навіть не знаю куди йти.
У нас на районі тривоги не звучать, тільки через додаток бачу, тому нерви. «ціліші». Страшно коли дивитися з- за кордону , коли тут знаходишся, то нічого страшного, особливо, коли читаю новини про Харків і Миколаїв. Приїдете, за пару днів акліматизуєтесь « морально» . На всяк випадок гляньте де поряд найближче бомбосховище, добре, якщо нові будинки і є паркінги підземні.
Ответ дляkoreshk9
В Україні війна , і нам не здається
Ніхто не гарантує безпеку , і ви не беріться