Прошу зауважити, що це Порадниця і я раджуся. Не треба на мене нападати. Я їду з дітьми а мама хвора. Хочу побачити. І ще є приватні мотиви для візиту. Зараз просто щось якось неспокійно стало ці три дні.
Ответ дляkanuka
Пригород киева, пошла в сильпо, 15.36 и начался вой, идите в укрытие, людей мало, половина продавцов ушла на улицу под дерево, но с зала покупателей не выгоняли, хожу с тачкой и думаю щас как прилетит, от меня мокрое место останется
жутко конечно
Отрадний, сирена.С лавочек не встала ни одна душа. Только детей домой загнали криками из окон
Ответ дляdiablo12
Серьёзно? )) хорошо жить за границей как раз тем у кого чтото есть
Не згодна. Тим, у кого щось є в Україні, важко залишити все тут і їхати просерати гроші в іншу краіну. Не всі люди, у яких щось є тримають це щось в кеші. Люди вкладали в нерухомість, бізнес і вільного кешу може не бути. Так як Ви думаєте такій людині буде комфортно десь в чужій конурі або ще гірше в таборі але за поребриком? А от тим, у кого нічого не має, все рівно де виживати.
Ванилька Я• 01 августа 2022
Ответ дляEmily_in_Kyiv
А сирен багато?
в прошлый четверг вам бы не понравилось
cosmetikmarket• 01 августа 2022
Ответ дляVitalinka1987
Я теж планую на тиждень з дитиною приїхати в Київ, трохи переживаю
в Києві не так страшно,як закордоном, повірте людині,яка 5 місяців мандрувала світом)
Ответ дляPіxel
автор, еще, продумайте свою дорогу с детьми
Не знаю их возраст, но это не так, как раньше - сел на самолет и вышел в Борисполе/Жулянах, автобус на границе с Польшей может стоять 6-10 часов (мы стояли 7, перед нами было 10 автобусов), никаких остановок на заправках, туалет спустя 17 часов в пути был похож на ...эмм, я предпочитала вообще не пить воду, чтоб туда не ходить
а якщо поїзд - перемишель -київ? теж довго провіряють паспорта?
Ответ дляHeksa
Ви так пишете, ніби з Харкова або Миколаєва. Що у нас там так бомблять на постійній основі? Два прильоти на Л?
Я пишу свої відчуття про життя в Києві. Що не так? , не більше не менше. Де я написала про постійні прильоти? Було 2 прильоти біля роботи. Ще 5 на днях у області, але було чути. Чому ви маніпулюють зараз Харковом та Миколаєвом? Там взагалі трагедія зараз. Туди навряд чи хтось запитає чи безпечно на 3 дні мотнутися.
Ответ дляVitalinka1987
Будемо разом переживати
Ответ дляLilianna_
Ну це ж ваші слова: ’Іноді страшно, коли близько щось бомблять.’ Вся фраза маніпулятивна, побудована на тривалості дії. І це підкреслюється часовою рамкою: іноді.
Бомблять - це дія, продовжувана в часі, тривала, означення відрізняється від одноразової дії або повторної. От Миколаїв бомблять. Київ не бомблять.
Ответ дляHeksa
Знаєте, я не буду вас в чомусь переконувати. Слава богу, що Київ не бомблять регулярно. Ви готові продиратися до моїх слів, але щось я ніде в темах, де боти, вас ні разу не бачила. Чи ви тільки своїх вмієте вичитувати і як училка виправляти?
Ответ дляmikshyta
Чего выживать? Знакомые сейчас живут в Греции, Германии, Польше, у многих жизнь в финансовом плане улучшилась в разы, те кто в Германии уже и на курорты ездят в Хорватию, а в Украине только мечтать об этом могли. Подруга закрыла все кредиты в Украине (работает только 4,5 мес), обновила полностью гардероб, домой не хочет, там она работая с мужем еле тянули дом, ребенка, тут работая одна снимает квартиру, не в чем себе не отказывает ещё и мужу деньги шлёт. Так что выживать это как-то не очень подходит.
Ответ дляPіxel
автор, я приехала в Киев, 2 недели назад, нужно решить вопрос касательно здоровья, с этим в Европе не просто
Дети в Европе
Тут страшно только первые 3-5 дней. Сейчас из всего нашего 24 этажного дома в бомбоубежище не ходит вообще никто! очень много переселенцев, очень мало детей.
Пишите, если что
Дети в Европе
Пишите, если что
Та ладно! У мены біля будинку садок працює, досить багато дітей.
Ответ дляmikshyta
Боже мой, расслабься, поребрик. Не все люди за границей живут в лагерях, вас аж типает от ненависти, думаю в переживаниях за свою квартирку во вторичке и не способности жить где-то за пределами своего села, вы так и проведете ближайшие годы, жаль таких завидующих беспомощных
Ответ дляLilianna_
Ви мене не бачили в темах з ботами, бо я не бот )))))
Тобто, ви все ж погоджуєтеся, що Київ не бомблять регулярно, фух ))))
Ответ дляHeksa
Я не писала, про регулярно. Ну написала не влучання ракет, а бомбили, ну то це ж не привід обезцінювати відчуття. Щодо ботів. Я не говорю, що ви бот, але з вашим умінням доколупатися до слова, ви б могли чудово справлятися з ботами, які тут просувають руській мір. Ну це, знову ж таки, моя думка. Не факт, що вам цікаво ввязуватися в переписку з ботами.
Ответ дляdiablo12
А ви чого себе так дурно поводите? Що вона не так написала? Чи вже рассеюшка прокинулася і почали в усіх темах заробляти 15 руб?
Nata.t.1970• 01 августа 2022
Ответ дляkoreshk9
Дивні ви... В Києві вже понад 3 млн постійних мешканців, повно дітей..Місто живе можна сказати абсолютно звичне життя. Але вам всім із-за кордону здається, що тут капець як страшно
Кличко сказал,что вернулись 3 млн,а до этого оставались около 2-х.
3+~2=~5млн,если не больше
Все открыто,на тревоги никто не реагирует
3+~2=~5млн,если не больше
Nata.t.1970• 01 августа 2022
Ответ дляMarina444448
Я тоже планирую через неделю на пару недель с дочкой поехать. Будем ходить в убежище, дома точно сидеть не станем когда тревога. Тоже очень боюсь.
Вы, когда вернетесь в Киев, увидете,что *НЕ так страшен черт,как его малюют*.
На тревоги никто здесь не реагирует:во всяком случае, в бомбоубежище Вы точно будете вдвоем с дочкой
Nata.t.1970• 01 августа 2022
Ответ дляPіxel
Дети в Европе
Пишите, если что
Дети в Европе
Пишите, если что
У нас на Позняках и начиная с конца апреля туда никто не ходил.
Детей Очень много,причем маленьких,гуляющих свободно с родителями на улице во время тревог.
Nata.t.1970• 01 августа 2022
Ответ дляAnna27021990
Ну то і не треба з-за кордону розповідати киянам,як їм страшно.
+++++Вот здесь я ПОЛНОСТЬЮ с Вами согласна!!!!