НеКонец-Света• 01 августа 2022

⚠️ Повідомляють про бавовну в центрі Севастополя

Повідомляють про бавовну в центрі Севастополя
Дівчата ,є хто з Криму?Що у вас там?
Цветочница• 01 августа 2022
Ответ дляPolz
Коли Крим був з нами? Поперебігали в 14 році в рос армію військові. Бо там зарплати вищі. Лише деякі виїхали. З початку війни ви бачили, щоб Кримчани хоч якось українців підтримали? В рашці і то якісь мітинги були, якісь військомати палили, деякі писали, що їм соромно бути росіянами, а наші кримчани що? Аби їх не чіпали
Не зовсім так. За совєцьких часів багато совєцьких військових при виході на пенсію обирали місцем проживання Крим. Перевозили туди свої совєцькі сім‘ї і виховували своїх совєцьких дітей і внуків на засадах совєцького патріотичного виховання. Тому, особливо у Сєвасі, там навіть не росіяни, там совєцький совок і ватна вата у вакуумі.
asperka• 01 августа 2022
Ответ дляДюймовочка
Немає сечі терпіти ці пекельні борошна, якісь усі тугі сьогодні, чи й справді з-за поребрика
Волаю 🤣🤣🤣🤣
Точный_сантиметр• 01 августа 2022
Ответ дляБлинчик Мой
О, переходимо на хамство)))))

Некрасівоє, і не вумне)))
На хамство перейшли ви одразу, то й отримаєте ще. Що ви некрасива і невумна, то ваші проблеми, представлятися мені не треба.
Зефирная попка• 01 августа 2022
Ответ дляЦветочница
Усім бажаючим помізкувати про труднощі перекладу серед ночі - немає сечі терпіти ці пекельні борошна.
Добраніч.
І про нирки на деревах)
мегамоСГ• 01 августа 2022
Ответ дляРадуга-дуга
в каком именно ТГ канале? впервые читаю такое.
Я подписана на Харьковские каналы и пару всеукраинских. Постоянно читаю про бавовну там😁
Муууумие• 01 августа 2022
Ответ дляPolz
До 14 был
Мудрецыха мира сего• 01 августа 2022
Ответ дляХомо_сапиенс
Как-то за Крым не переживаю. Вы ещё к ним так хорошо обращаетесь
То, что происходит в Крыму самым прямым следствием отразится на Украине
Муууумие• 01 августа 2022
Ответ дляPolz
Ну вот я не понимаю зачем нам сейчас да него бороться и возвращать? Если они не хотят ,можно сказать ненавидят нас
Дюймовочка• 01 августа 2022
Ответ дляМудрецыха мира сего
А що там праїсходіт?
ПрипоРошенная• 01 августа 2022
Ответ дляFinetouch
Боже, я никогда не думала, что в жизни взрывам у кого-то радоваться буду.
І не кажіть) в мене аж сон пройшов))
Polz• 01 августа 2022
Ответ дляЦветочница
В мене чоловік служив в Сєвасі і в 2014 р переїхав. А багато його сослуживців там лишились. Сєпари ще ті
Я_поехала• 01 августа 2022
Ответ дляPolz
Я теж там була в 2013 )))
І я )))
ПрипоРошенная• 01 августа 2022
Ответ дляХомо_сапиенс
Ага. А мне до сих пор стыдно, что сочувствовала людям в Кемерово, где пожар в ТЦ был и в хромой лошади родственникам погибших . Фуууууууу
Блін, я недавно згадувала, мені шкода діток((((
Мудрецыха мира сего• 01 августа 2022
Ответ дляДюймовочка
А що там праїсходіт?
Мне из Киева не видно
Evga32• 01 августа 2022
Ответ длямегамоСГ
Да, очень популярный уже мем с их хлопками
Ну не більше місяця, а не 5
Dark_Yasna• 01 августа 2022
Ответ дляКаркуша Клара
Бавовну, це що?)
на расие знают)
КрытыхРынков• 01 августа 2022
Дівчата, в мене там знайомий, колега. Не зміг свого часу виіхати, залишився там з особистих причин.Каже, що це ппровокація самої рашки, самі себе провокують.Але вибухи були, рускіе обєспокоілісь, одна навіжена дама з понаєхавших віщала, що скоро будут бандеравци і заставят йєйо на україском гавариць і свастіку носіть
Lilianna_• 01 августа 2022
Ответ дляКрытыхРынков
Ну от, феєричні придурки. Жаль, що не наші піджарили щось оркське
КрытыхРынков• 01 августа 2022
Ответ дляПрипоРошенная
А мені ні.Колись плакала, але після того як побачила, що ті мерзенні покидьки писали про дитинку Лізу з Вінниці, то мені все рівно.Хай хоч повиздихають та грять в пеклі всі. Ненавиджу ))))
КрытыхРынков• 01 августа 2022
Ответ дляLilianna_
Думаю, все попереду ще.Партизани там точно є
Иванка Бур• 01 августа 2022
за украину всеми лапами, но когда на своих граждан, которые оказались в оккупации ,так говорят, печально. те же дон и луг обл. Радуются уже, когда в Херсон прилетает. очень быстро вы забываете,что сами можете оказаться в шкуре тех людей.
КрытыхРынков• 01 августа 2022
Ответ дляДюймовочка
А що там праїсходіт?
ХлАпкі... руськє курво мрії, що її насіловаЦЦь будуть ..Та не курву честь, ноги витруть, хіба шо
Попижёновна• 01 августа 2022
Ответ дляКрытыхРынков
Поки міст цілий, ця навіжена нехай п...дує на ’історіческую родину’ в усть -зажопінськ
Ангелочек с рожками• 01 августа 2022
Ответ дляКрытыхРынков
Ой, та наверное, мечтает, чтобы её изнасиловали 40 беременных ветеранов беркута
Бесбардак• 01 августа 2022
Ответ дляСадоводница
Думаю, що українцям таки відомо
Не відомо.
Иванка Бур• 01 августа 2022
Ответ дляНеКонец-Света
Думка😃
та й думку гадаю.
КрытыхРынков• 01 августа 2022
Ответ дляПопижёновна
клязьму взьму рязань ілі засрань візрань..Шо в них там ще? А краще, вслід за максвою потпленою))) на дно до рибок .. ))) Пофігу )
КрытыхРынков• 01 августа 2022
Ответ дляАнгелочек с рожками
Или 60 горніх баранов имени размана дьірова
Иванка Бур• 01 августа 2022
Ответ дляPolz
А що спало на гадку?
типо какая первая мысль?
Polz• 01 августа 2022
Ответ дляИванка Бур
типо какая первая мысль?
Гадка - думка