sashik77• 01 августа 2022

Ну що, на місяць відкладається війна у Косово з Сербією?

Зміна документів відкладена на місяць.
Anita123-13ef• 01 августа 2022
Ок

чир• 01 августа 2022
какая война.. дебил вучич ляпнул что косово хочет на сербию напасть, будто косову делать больше нечего.
автор sashik77 • 01 августа 2022
Ответ длячир
Ну дай боже, щоб то просто були слова дебіла. Але ж там була стрілянина і якісь калатнеча. Тобто могло перерости.
antoninalav• 01 августа 2022
Ответ длячир
Ну, привезти в бойову готовність війська то не просто слова
Inna_ya_krasivaya• 01 августа 2022
Ответ дляantoninalav
ну марионетка путина (как лукаш. так и вучич) привел - позырить шо. будет, как будет реагировать нато. хуютин наблюдает. проверяет что границы дозволенного
правда пишут что у них каждый год такое, но просто по медиа это не раздувалось как вчера
автор sashik77 • 01 августа 2022
Ответ дляKs-5574
Ну нато наче сказало, що впишеться.
Inna_ya_krasivaya• 01 августа 2022
Ответ дляsashik77
Ну нато наче сказало, що впишеться.
ну так
автор sashik77 • 01 августа 2022
Ответ дляKs-5574
ну так
Невже проти нато хтось піде при здоровому глузді? Мабуть на цьому конфлікт можна вважати вирішеним?
Inna_ya_krasivaya• 01 августа 2022
Ответ дляsashik77
рашка и здоровий глузд?

artdeco• 01 августа 2022
Не буде вiйни. Сербiя вже це проходила, наслiдки були жахливi, ледве пiднялися з руiн. Косово не мае армii, тiльки миротворцiв, з ними нiхто зв´язуватись не схоче.
Так що вирiшуватимуть якось по-iншому це питання.
Фантасмагория• 01 августа 2022
Ответ дляsashik77
Ну нато наче сказало, що впишеться.
Ага, нам тоже обещало.
автор sashik77 • 01 августа 2022
Ответ дляФантасмагория
Ага, нам тоже обещало.
Хіба? наче вони одразу сказали, що ні.
Леска• 01 августа 2022
Ответ длячир
Все как у путина, если б превентивно за 6 часов они не напали на Украину
Фантасмагория• 01 августа 2022
Ответ дляsashik77
Хіба? наче вони одразу сказали, що ні.
Как поперли начинам, так и сказали, что нет.
А перед тем, обещали, что да, сто впишутся.
автор sashik77 • 01 августа 2022
Ответ дляФантасмагория
Фігасє. До війни, нажаль, не слідкувала за цим питанням. Бо була впевнена, що все буде добре.
Piracanta• 01 августа 2022
Ответ дляФантасмагория
Зачем вы обманываете?
Natatashka• 01 августа 2022
Ответ дляФантасмагория
Ага, нам тоже обещало.
Не брешіть
Фантасмагория• 01 августа 2022
Ответ дляPiracanta
Зачем вы обманываете?
Я???
Кого??
Natatashka• 01 августа 2022
Ответ дляФантасмагория
Не брешіть

Piracanta• 01 августа 2022
Ответ дляФантасмагория
Я???
Кого??
В посте 17 вам конкретно ответили.
Фантасмагория• 01 августа 2022
Ответ дляPiracanta
В посте 17 вам конкретно ответили.
Ну ок!
Защищайте нато.
Оно родное и хорошее такое.
Если бы надо вписалось, то война у нас продлилась максимум 2-3 дня.
Туристы из рашкостана получили бы тягла и побежали бы домой, роняя стирать оьосранные трусы - это выжившие.

Я честно считаю, что нас кинули.
Оставив почти один на один с врагом.

Можете бежать на меня жаловаться админам.

Большо отвечать вам не буду.
Cat88• 01 августа 2022
Не могу понять, война должна была быть из за каких то документов людей??что за бред
Pole• 01 августа 2022
А я подивилася на мапу і не розумію заяви Вучича, що Косово збиралося напасти на ’север Сербии’.
Це ж яким чином?
LudaSHOPSale• 01 августа 2022
Не будет войны там и через месяц
Но балканы юудут в конфликтах долго
kuskus• 01 августа 2022
Ответ дляsashik77
Якщоо вам цікаво, подивіться скільки в них було подібних ситуацій за останні роки і заспокойтесь. Брязкають мечами, щоб не поіржавіли
LudaSHOPSale• 01 августа 2022
Ответ дляkuskus
О мы с вами вчера в большой теме - говорили не будет, не сейчас , ну там где бегали Искали лорисель, которая цитировала астролога, что этим летом с балкан начнется 3 мировая .
kuskus• 01 августа 2022
Ответ дляФантасмагория
Ви свої фантазії можете довести?
artdeco• 01 августа 2022
Номернi знаки Косова як ще один крок до визнання незалежностi.
Проблема в тому, що на пiвночi Косова живуть етнiчнi серби, ось вони з цього приводу бунтують. I незалежностi не визнають. А по всьому Косову живуть албанцi, якi за незалежнiсть.
Територiя початково сербська, в якийсь момент Броз Тiто пустив туди албанцiв-мусульман, якi, маючи по 5 i бiльше дiтей, там швидко стали етнiчною бiльшiстю.

На мою думку, задача без рiшення...((
kuskus• 01 августа 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Ну, от і побачимо, як воно буде) літа ще місяць залишився…
LudaSHOPSale• 01 августа 2022
Ответ дляkuskus
Так до 1 вересня це відклали.
Все.
Але ще тайвань потягають