Педиатор_я• 01 августа 2022

Ви жалієте, що повернулися додому з Європи?

Добрий день!
Дівчата, є такі, хто жаліє, що на ємоціях, можливо, повернулися назад в Україну з дітьми і тепер шкодуєте.
За кордоном не просто, але спокійно все ж таки..
Дякую за відповіді.
Результат:
вже голосів: 801
554 (69.16%) Відповіді
205 (25.59%) Ні, я рада, що вдома
42 (5.24%) Так, жалію, що повернулася
Kabizyaka• 01 августа 2022
Відтепер без анонімів.
З повагою, Адміністрація.

спАНЯ• 01 августа 2022
Ответ дляОноВамнадо
Вижу слово Харьков сразу баню
Кому интересны ваши ,,баню,,
ПС. Я с Бучи, если что. Жила 4 месяца на ЗУ, считаю там безопаснее всего жить.
Polinaanna• 01 августа 2022
Ответ дляКондуктор автобуса
Скільки негативу тут ллють на ЗУ, а потім очікують гарного ставлення. Для чого ви порівнюєте кого більше вбивають, де більше обстрілів? Всі, жінки і діти України мають право на виїзд. Туди, куди хочуть, можуть, мають можливість. Це не ваша справа комусь диктувати чи нав*язувати своє дорогоцінне мнєніє. Залиште його при собі, разом з вашим негативом. Бо під час війни писати таку гидоту, як ви пишете це сприяти росколу всередині країни. Візьміть нарешті на себе відповідальність за своє власне життя, за прийняті рішення і вчинки. Собі дивіться під ноги. Заглядайте у свій гаманець. Єптєль, чому так тяжко вам, таким розумним і розсудливим, жити своїм власним життям?
Удалено администрацией...
L-i-s-a-92af• 01 августа 2022
Ответ дляТаПрямТам
Я приезжаю раз в 2 мес с детьми во Львов увидеть мужа. Спокойно становится только когда пересекаю обратно границу. Пока будет так(
Вы со Львова?
спАНЯ• 01 августа 2022
Ответ дляОноВамнадо
Я надеюсь вы не на ЗУ в сарае сидите своей жопой?
Уже уехала
4 месяца снимали дом в селе под Ужгородом у богатого человека ( цена за дом была умножена в 5 раз и только в долларах оплата)
Но он конечно очень нам соболезновал и очень огорчился когда мы съехали…
Безспроса• 01 августа 2022
Ответ дляКрутышка-Пышка
Возвращаюсь на пару дней и то быстрей быстрей и обратно. Нет, в Украине нет безопасного места. Поэтому я не понимаю почему люди едут обратно. Ладно ещё сами их тело их дело, но дети тут причем?
Что бы вы заговорили если бы выехал все и даже медсестры и врача не осталось что бы родителей ваших же принять.
Anita123-13ef• 01 августа 2022
Ответ дляКрутышка-Пышка
Мене більше лякає повернутись, а потім не знайти житло як треба буде знову їхати. А так тут вже осіли,чого ото гонять туди сюди.

Anita123-13ef• 01 августа 2022
Ответ дляФигура мечты
У Львові полонені москалі так що обережно!
Вчать українську,?)
Anita123-13ef• 01 августа 2022
Ответ дляДжавеліна
Надоели? Серьезно? В Харькове ежедневно прилеты ночами и переодически днями.
Так виїдьте
Anita123-13ef• 01 августа 2022
Ответ дляМелочунь
И не говорите.
Поляки, итальянцы и др.уже на кухне обсуждают, как они уважительно относились к украинцам из зу, а теперь в недоумении от их схемы заработка. Нежвижимость под съем, сами за бугор

А ведь есть те, чьи они места занимают из забд.
Так хай здають по прописці , прям всі в шоці
Anita123-13ef• 01 августа 2022
Ответ дляА поговорить?
Прикиньте да. Так и получается
Вы такие смешные. Люди из городов, где есть боевые действия к вам едут, не хотят из страны уезжать, а вы патриоты самые первые бежали нас бомбят
Я думаю батькі загиблих дітей у Вінниці саме так і розмірковували, не тікали, сподівались що безпечно, що патріоти. Сплатили свою ціну. Так само як і люди у ТЦ куди прилетіла ракета. Всі ж патріоти, п´ятою в грудак бьють
Slavnaja• 01 августа 2022
Ответ дляФигура мечты
Бедный мальчик
Ага, Вы сначала посмотрите его спич, а потом говорите, что он бедный.
Ему не понравилась табличка с надписью
’ Мы не говоримо мовою окупанта’ и ’мальчик’ решил попиариться. Но, это было сделано в такой форме, что не удивительно, что его задержали до выяснения кто он и что он.
Потом ’ бедный мальчик’ записал видео с извинениями, но было видно, что мальчик нифига не извиняется и все ему должны и вообще претензии к Украине какого хрена я должен тут говорить на украинском.
Vesy• 01 августа 2022
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Опасно по всей Украине !
И не нужно сарказма
Во Львове нет боевых , значит там нет войны ? Так получается ?
Ну как-то же вся Украина жила 8 лет без войны, пока на востоке гибли люди.
Anita123-13ef• 01 августа 2022
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Даже если один погиб
Это уже много
Ужас они ещё и погибшими меряются
Так, а і ще хто чий і де воює. Також мірило
Anita123-13ef• 01 августа 2022
Ответ дляКондуктор автобуса
👍
Vira_Kos• 01 августа 2022
Ответ дляЯ Вас не боюсь
Ну такое…
Во Львове можно спокойно жить
Разделение очень очевидное. Сравните Львов и Харьков или Львов и Николаев.
Можна, але багато людей втратили роботу.
І діти мають право на спокійне навчання, так само як і діти з інших регіонів.
Чи ні?
Olenenka_Ter• 01 августа 2022
Нет,там мне было так хреново,и мыслями я была дома все время.Но у нас относительно спокойно,ЗП.
Finetouch• 01 августа 2022
Хорошо, что в какой-то момент не поддалась панике и не уехала. Вообще не представляю, что бы я делала где-то в Европе, и дочка тоже, тут у неё куча друзей. А поводу спокойствия, у нас тьфу тьфу спокойно, ну иногда прилетает, я вообще уже не реагирую
Olenenka_Ter• 01 августа 2022
Ответ дляСамохвалова
Интересно, а во Львове боевые действия , что Вам так не спокойно ?
Только хотела написать.Была 10 дней у подруги,во Львове очень комфортно,жизнь кипит

InnaV• 01 августа 2022
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
очень жалею, жили 2 месяца в Италии
Там моя родная сестра, она нас прописала к себе, жили в комфорте и удобства.
Начала уговаривать чтобы подали документы на пермессо, я не захотела.
Вернулись с сыном
Сейчас на работе урезали зарплату на 50%, высокая вероятность что нас закроют. Заплатили за июнь 8500 грн, это фантики для Украины
Сейчас понимаю что если бы послушала бы сестру , уже могла бы получить пермессо и идти работать. Работы в том регионе есть, жить есть где
У моей сестры кофейня, она платят двум девочкам по 1500 евро + чаевые, кондитеру больше. Но это неважно
Мечтаю о Италии
Вы можете туда вернуться?
Slavnaja• 01 августа 2022
Ответ дляНога на ногу
Значить, ваші знайомі - вата, якщо в них стільки ненависті до українців
Ми більше 2 міс жили на заході України. Я бачила, скільки людей безкоштовно або за мінімальну плату жили в будинках та квартирах українців, скільки людей приймали, допомагали.
Нам знижку зробили на житло.
На ринку, коли продавець чув, що людина втратила житло, завжди знижку робили суттєву.
Моя свекруха росіянка(в Україні 12 років) і розмовляє на руцьком ізикє. Їй там слова ніхто поганого не сказав, знайшла там коло для спілкування. Зараз ми приїхали, то вона всім розповідає, які прекрасні люди на заході живуть, а рос родичі її бандерівцями лякали.
Перечитала всі ваші коменти -
+++ я теж перечитала ті коменти, людина просто ненавидить то все на західній Україні, і видно що то її власні думки, а не міфічних знайомих досвід.
AmazingLady• 01 августа 2022
Вернулась из Британии, очень рада, отсчитывала дни до возвращения, плакала ...зачем оно надо, так себя мучить..
InnaV• 01 августа 2022
Ответ дляPolinaanna
Удалено администрацией...
Ви погано знаєте історію!
Дійсно, багато було завезено з союзних республік працювати на заводи.
Але була ще операція Вісла, коли людей з заходу України( зараз це територія Польщі) примусово переселяли на схід, південь тощо.
Slavnaja• 01 августа 2022
Ответ дляVesy
Хдє ви билі 8 лєєєєт...
Оль_Вія• 01 августа 2022
Ответ дляPolinaanna
Удалено администрацией...
Vesy• 01 августа 2022
Ответ дляSlavnaja
Хдє ви билі 8 лєєєєт...
И к чему?
Оль_Вія• 01 августа 2022
Ответ дляAnita123-13ef
То у руЗЬкомірних мізках і рашкіних методичках таке ’в шоці’. вони сплять і мріють, що так буде. А поки що є навпаки від земєль Мєлочунів, котрим ’всє должни’, дійсно всі в шоці. але вже потихеько починають розуміти, що є українці, російськомовні українці і руЗЬкоязичноє насєлєніє. От останніх скоро дійсно будуть звідусіль гнати
Contento• 01 августа 2022
Нет не вернулась в Украину, поэтому ни о чем не жалею. До конца войны будем с ребёнком сидеть в Европе.
VA 11• 01 августа 2022
Ответ дляSlavnaja
Хдє ви билі 8 лєєєєт...
В бомбардировщике.)
Оль_Вія• 01 августа 2022
Ответ дляVesy
Україна жила без війни, навіть після такого ненависного руZZкомірним особочелюстним Майдану, поки ’восток’, а вірніш, продажні індивіди з ’особим строєнієм чєлюстєй’ не почали волати путєнввєді і расєя. Бо вирішили використати момент і переїхати, не встаючи з диванів, разом з українською землею