tosic• 01 августа 2022

Чи варто зараз їхати в Німеччину?

Одна з далеких родичок "псіханула" і хоче виїхати з Кіровоградської області в Німеччину. Має двох діток - грудну дитину і дошкільня. Як швидко зараз можна оформити допомогу і знайти соціальне житло, якщо вибрала місто з чисельністю населення 300 000 тисяч ? Яка допомога виплачується, чи треба відвідувати курси? Цікавить реальна інформація, а не райдужні картинки з ФБ і інстаграм. П.С. Всі родичі відмовляють, але поки що безуспішно.
olalesenko• 02 августа 2022
Туго доходит? Повторю для тех кто на броневике - отцепитесь. Мне НЕИНТЕРЕСНО что вы думаете. Так понятно?

Contento• 02 августа 2022
Ответ дляСолнечная-17
Мені здається, що з Кіровоградської області краще не займати місце тих людей , яким дійсно немає де жити спокійно…
Так, зараз напишуть- Захід України- вже зайняв місце… але вони виїжджали ще в самому началі… коли для людей які дійство потребують даху над головою, а на «ховаються від сирен» - було хоч місце! А зараз мені реально страшно за людей з Нікополя, Миколаїва, Харькова та Донбасу …
Хотіла й сама «вкритися від сирен закордоном», але подумала, що ситуація така в країні, що дійсно хтось потребує того місця більше ніж я і дитина!

м. Дніпро
Каждый занимает своё место и никак не может занять чужое. И люди из ЦУ или ЗУ имеют такое же право на статус тимчасовго захисту и место в Европе как и жители Юго- Востока. Каждый имеет право искать лучших условий для себя и своего ребёнка\детей, независимо от того из какого региона человек выехал.