Гравицапа• 01 августа 2022
Дитина 1.7 не хоче їсти, все кидає, істерить. Допоможіть будь ласка.
Дівчата, доброго вечора.
Дитина до року була золото, ні коліків, ні безсонних ночей, по її режиму сна і харчування можно було як то кажуть годинник звіряти.
Коли в рік перейшли на загальний стіл, почала все розмазувати по столику. Я сприймала як пізнання світу. Потім не хотіла в 21.00 лягати. Потім не доївши, вилазила з стільчика і приходилося на ходу коли вона бігає по хаті хоть щось всунути поїсти.
А зараз зовсім якийсь треш настав. Проходить по кімнаті і все скидає з крісел, свого стола для творчості. Несе якусь річ, наприклад книжки і посеред кімнати просто кинула і пішла далі. На вулиці вмовити йти додому ніяк, лише силою з істериками. Коди заходить на кухню, відкриває мусорне відро і лізе в нього. Це те що я на швидкоруч згадала.
Дівчата, я думаю, що я щось роблю не так. Підкажіть будь ласка.
Коротко напишу, як проходить наш день. Наприклад сьогодні.
Встали в 9.30.
Посадила на горшок, умилися, зуби почистили.
В 10.00 дитина поснідала творогом.
З 10.30 до 11.30 я приготовила собі сніданок і поїла. Дитина в цей час намотувала круги поруч.
З 11.30 до 12.30 ми малювали, складали пазли, ходили по подвір´ї.
З 12.30 до 13.30 я варила суп на обід.
13.30-14.00 ми пообідали супом. Дитина зїла ложок 5 відсили.
3 14 до 17 дитина спала(засинає без істерик).
Коди встала, ми лежали ніжились, но дитина все норовила злізти з ліжка і кудись бігти.
В 17.30 старалась нагодувати сирником не захотіла, зїла лише пару ложок йогурту.
З 18 до 19 ми гуляли на подвір´ї, намотувала круги. Посто ходить, все підіймає з землі, не розумію смислу того досугу.
З 19 до 20 купання. Білбше пів години плекалася з іграшками в воді, коди прийшлося мити голову, крик і істерика. Витянули з плачем.
В 20.00 повечеряла молочною кашею. Зїла більш менш нормально.
В 20.30 прчистили зуби, умилися, ожіли піжаму і вот з 21.00 старалась уложити, но ніяк. Вот 10 хвилин тому як заснула.
Дівчата, що я роблю не так?
Ще якщо щось забороняю, наприклад бере гострий якийсь предмет, істерика. Спочатку кажу спокійно Дай сюди цей предмет, він гострий, можеш поранитися, буде боляче. Ігнор. Каєу разва 5, потім просто забираю і крик на весь дім.
Я сходжу з розуму. Що я роблю не так?
Встали в 9.30.
В 10.00 дитина поснідала творогом.
З 12.30 до 13.30 я варила суп на обід.
Дівчата, що я роблю не так?
Я сходжу з розуму. Що я роблю не так?
Результат:
вже голосів:
13 (59.09%)
Це норма
6 (27.27%)
Результати
3 (13.64%)
Це не норма
Меряно-перемеряно• 01 августа 2022
Это вам расплата, что до года была золото
А вообще все норма, только спуску не давайте, вы взрослая - она ребёнок, ваше слово - закон.
Гравицапа
• 01 августа 2022
Ответ дляРусалка на ветвях
Нормальна дитина, не видумуйте.сил вам і терпіння)))
дякую.
Гравицапа
• 01 августа 2022
Ответ дляМеряно-перемеряно
силой?
начиталась, что кричать на ребенка нельзя.
вот она не отдает ножницы, как действовать?
Ермолайчик• 01 августа 2022
Ну так дитина виспалася 3 години вдень, прокинулася о 17. І в 21:00 вже іі товчете спати. Мої в 21 тільки додому заходили. Зараз літо гуляйте по 5-6 годин на вулиці, тим паче як я зрозуміла у вас своє подвір’я. Поставте басейн. Дитині немає куди витратити енергію. От і виносить вам мозок.
Зупка_цем• 01 августа 2022
Можливо це просто треба пережити,такой протесний період)А можливо,щось болить?Зубки,або животик..
Меряно-перемеряно• 01 августа 2022
Ответ дляГравицапа
силой?
Уверенности больше, не мямлить, строго, лупить не надо.
Гравицапа
• 01 августа 2022
Ответ дляЕрмолайчик
так,своє подвір´я.
5-6 годин на вулиці? дуже дякую, не задумувувалася. Спробую.
Гравицапа
• 01 августа 2022
Ответ дляМеряно-перемеряно
спасибо!
Гравицапа
• 01 августа 2022
Ответ дляЗупка_цем
тобто капризна, бо щось турбує?
Ермолайчик• 01 августа 2022
Ответ дляГравицапа
так,своє подвір´я.
Зробіть пісочницю. Та просто поставте відро з водою і відро піску. І нехай вивчає світ, робить пасочки, кашу-малашу...
Там_все_размывчато• 01 августа 2022
Ребёнку уже может быть много того сна и нужно больше времени для активных игр и времяпровождения. У Вас 3 часа дневного сна и с 21 до 9 ночного. Попробуйте вставать раньше и сместится дневной сон немного, тогда и проблем меньше будет с укладыванием в 21.
Зупка_цем• 01 августа 2022
Ответ дляГравицапа
тобто капризна, бо щось турбує?
Так,в нас таке було коли розрослися аденоїди,як лікар сказала, постійно боліла голова і. .т.д ,а сказати не може,ось так себе в істериках і проявляла.Але я ж в ніякому разі не кажу,що саме щось і вашої дитини!Придивляйтеся,можливо це такий період самопрояви ...Терпіння вам
Ермолайчик• 01 августа 2022
Ответ дляТам_все_размывчато
Однозначно! Автор, а дитинка не бліда? З гемоглобіном все норм? До речі, малювати, ліпити зарпз можна також на свіжому повітрі.
ТочноБудет• 01 августа 2022
Мы тоже гуляем , почти целый день, на улице легче ., подъем в 7-7,30 . Завтрак . Я готовлю сразу обед ( в мультиварке , духовке ) или котлет набиваю и в холодильник. Выходим ( беру с собой еду в термос ) гуляем до 13-13.30 кушаем , спим в обед до 17. Полудник. Ребёнок спит 3 часа я все делаю , ужин на всех , выходим в 18 и до 20,30 на улице . Спит в 21,30. Целый день на улице ( бассейн, песочница) ребёнку не скучно 😐
наКоблучках• 01 августа 2022
У Вас всеяк у всіх.
Єдине, я б трохи змінила Ваш режим о 9:00 вже снідати, а о 13:00-14:30 (будити).
Вам тоді буде її легше ввечері спати класти.
Мої скоро 5років, йдосі все в рота бере з підлоги, облизує, гризе
Старша донька зовсім іншою була в такому віці.
Гравицапа
• 01 августа 2022
Ответ дляЕрмолайчик
Та наче ні, не бліда. Но вона білошкіра, як я. Може здати аналіз?
Гравицапа
• 01 августа 2022
Ответ дляМагиня
А что это за подъем в 9.30??? Почему не в 6? Что за странный режим
Никогда рано не вставала, даже когда в 21.00 ложилась. Правда это было в год.
С года и 2 месяца категорически не ложится ранее 22, а то и 23 и 24.
Пробовала будить в 7 утра, спит как сурок, я ее глажу, бужу, разговариваю, но бесполезно. Спиь и всё.
Гравицапа
• 01 августа 2022
Ответ дляЗупка_цем
Дякую.
Гравицапа
• 01 августа 2022
Ответ дляТочноБудет
Вам сколько?
А какие развлечения любит?
Моя кроме пазлов, рисования и просто круги наматывания ничего не интересует. Ни музыкальные игрушки, ни сортеры, ни куклы, ни пирамидки, ни кубики..
А какие развлечения любит?
Ермолайчик• 01 августа 2022
Ответ дляГравицапа
Можна здати аналіз крові. Коли в мого малого впав гемоглобін від багато спав і погано ів.
Гравицапа
• 01 августа 2022
Ответ длянаКоблучках
У Вас всеяк у всіх.
А вставати коли?
Гравицапа
• 01 августа 2022
Ответ дляМашМааш
Много сна и очень мало активности: я б будила раньше, на площадку к детям, бегать, лазить
И дневной сон тоже можно раньше будить, моя в 1.4 часа 2 спит максимум, но в 8-9 вечера отрубается за 10 минут)
Пока мы не уехали в частный дом, война заставила, спала максимум полтора часа, сейчас в частном доме 3-3.5 часа
Гравицапа
• 01 августа 2022
Ответ дляМашМааш
Мы тоже в частном, переехали в ноябре, так же спит
Тут выбирать: или днём можете передохнуть или вечером пораньше освободиться)
Ну тут больше не об отдохнуть, а об здоровье.
Когда ребёнок тоьько родился читала информацию, что ребенку обязательно нужно ложиться в 21.00, так как гормон нервной системы, или сама нервная система, нп6 по ню уже, восттанавливаетмя только до полуночи.
Вот я себя еще накручиваю, что ложится поздно, поэтому и эти истерики от не восстановленой нервной системы..
dahashutka19• 01 августа 2022
Все у вас нормально))) Попробуйте будить в 16 . В 21 конечно не уснет, слишком рано. Тогда уже начинаете укладывать в 22.
Моя встает в 9:15
Дневной сон с 15 до 17
Ночной в 22-30-23
Дочке 2 года
Меня все устраивает, кайфую от такого графика. По поводу еды, мне кажется такой период. Попробуйте предложить что-то новое из еды . Моя малышка тоже бывает вылелывается в плане еды
Моя встает в 9:15
Дневной сон с 15 до 17
Ночной в 22-30-23
Дочке 2 года