Вже серпень, а й досі не зрозуміло чи відкриють всі садочки. Не скажу що аж рвемося туди але інколи "зриває дах". Наш начебто й черговий зараз ї діти є, та група (2-3 роки) в яку маємо піти з вересня зараз не працює і невідомо чи працюватиме. Розумію що водити/не водити - це вибір особисто кожного, але хочеться послухати думки.
ДевочкаКрасавица• 01 августа 2022
Пока молчат. С двух садиков пришло приглашение, но мы отказали, хотим попасть в другой, в с него пока не приходит
ludmila905• 01 августа 2022
2-3роки це ж яслі?Вони не відкриються на час військового положення в країні.
Це точна інфа про яслі? Хоча можливо й правильно: більшість мамочок ще в декреті, та й в кращий час старша дитина більше НЕ ходила туди ніж ходила.
Alienushka• 01 августа 2022
Бідні нянечки та вихователі, під час тривоги дітей в укриття вести або нести, а якщо під час сну, то взагалі(
Але ж уже працюють деякі. І теж думаю що не зможуть вихователі всіх в підвал загнати - бо це не рельно, особливо під час сну. Можливо якісь заяви з батьків братимуть про зняття відповідальності? ...але я точно не буду такої писати.
Lovesunray• 11 августа 2022
Ответ дляludmila905
Є офіційна інфа про яслі?
Lovesunray• 11 августа 2022
Ответ длябілий туман
Мені треба працювати, щоб не жити на вулиці. В місті спокійно (не враховуючи повітряних тривог). Садок конче портібен, саме яслі. І багато мам в аналогічній ситуації, нажаль.. і ніби планують відкриття, але поки все досить сумбурно
ludmila905• 11 августа 2022
Ответ дляLovesunray
Є офіційна інфа про яслі?
офіційно відпустка по догляду до 3 років, пояснення від керівника