из желе я• Изменено 02 августа 2022
Є тут ті, хто перейшов з російської на українську?
Як довго переналаштовувались ? Що змотивувало?
ps Дівчатка, питання мовне - мирне, я не проти російськомовних, без срачу
{СоJIнТсЕ}• 02 августа 2022
Ответ дляКуда_бежать
Одже, рідний український. Я розмовляла російською мовою, але після вторгнення в мою країну руських я не можу вважати цю мову рідною. Як таке можна писати взагалі? Так, мені ще тяжко перейти на українську повністю, але щоб таке написати...тим паче думати так... Я цього не розумію
Аналогично. Русскоязычна. Стараюсь перейти на украинский, чтобы как можно меньше ассоциироваться с проклятой соседской страной. Вибачте, що російською.. нервую, коли пишу таке. Та і щоб сусіди зрозуміли!!!
Чемодан-Вокзал-Майами• 02 августа 2022
Ответ дляПаспортный стол
А українською мовою ви можете розмовляти взагалі? Мені здається, що на українську мову можуть перейти тільки, ті хто знає дві мови : російську та українську. Якщо української не знаєш, то звісно, що розмовляти не вдасться.
Конечно могу говорить на украинском, но для меня это бытовой язык, на нем не возможно выразить все разнообразие мыслей, чувств и ощущений. Так зачем и ради чего себя ограничивать?