Nesi4ka• 02 августа 2022

Виїхати з Польші після прибування 90 днів

Підкажіть будь ласка,ми в Польші з 03.03 22 чи можемо виїхат в Київ ,щоб назад повернутись? Боюсь що назад можуть не впустити (((
dva.suno4ka_lapo4ka.do4ka• 02 августа 2022
mObywatel установили ?

nata.ant• 02 августа 2022
Чтобы назад вас пустили у вас должен быть загранпаспорт и польская Дия установлена
автор Nesi4ka • 02 августа 2022
Ответ дляdva.suno4ka_lapo4ka.do4ka
mObywatel установили ?
Нет
Юния13• 02 августа 2022
я так поняла, что взрослым можно с документов в этой дие, а вот детям -нельзя-еще по ним ничего не принято
Корабельная Сосна• 02 августа 2022
Взять труси и назад?
автор Nesi4ka • 02 августа 2022
Ответ дляnata.ant
Вы выезжали по загранпаспорту,я и старшая дочь,у младшей свидетельство,ей было два месяца,и впустят ли снова по свидетельству?
автор Nesi4ka • 02 августа 2022
Ответ дляКорабельная Сосна
Взять труси и назад?
Мне к врачу надо
Корабельная Сосна• 02 августа 2022
Ответ дляNesi4ka
Мне к врачу надо
Тогда можно
Аноним Первый• 02 августа 2022
Ответ дляЮния13
Дітей пропускають по замовчуванні без обивателю по обивателю мами.

автор Nesi4ka • 02 августа 2022
Ответ дляnata.ant
Песель есть,карта банка есть… очень переживаю,чтоб не было проблем
Аноним Первый• 02 августа 2022
Ответ дляNesi4ka
Впишіть дитину у свій паспорт, коли будете в Україгі, і не буде проблем. Це краще ніж свідоцтво.
Аноним Первый• 02 августа 2022
Ответ дляNesi4ka
Робіть додаток обиватель, без нього не захочуть пустити.
автор Nesi4ka • 02 августа 2022
Ответ дляАноним Первый
😳 Точно!)) Голова вообще уже не варит….. Дякую!
nata.ant• 02 августа 2022
Ответ дляNesi4ka
Это приложение для взрослых,повторно по свидетельству ребёнка никто не пропустит, только по загранпаспортам
Аноним Первый• 02 августа 2022
Ответ дляNesi4ka
Я вчора повернулась в Пльщу, без проблем з обивателем проїхала з дітьми.
Юния13• 02 августа 2022
Ответ дляNesi4ka
в мене закорд.паспорт на дитину, але якось страшновато,якось все розмито написано, ви вже пробували?
автор Nesi4ka • 02 августа 2022
Ответ дляЮния13
Мені так стрьомно виїзджати 😭 і дуже треба до стоматолога,тут просто нереально,ціни космічні😭
Аноним Первый• 02 августа 2022
Ответ дляNesi4ka
Я вчора приїхала з України, була там три тижні. Їхала на авто яке не зараєстроване на мене, без жодних довіреностей на авто, без дозволів від чоловіка, З котом. Пропустили без жодних питань, але обиватель мусів бути.
автор Nesi4ka • 02 августа 2022
Ответ дляАноним Первый
Дякую!