Редисочка• 02 августа 2022

Килим у ванну кімнату

Можете показати свої? Обов,язково має бути прорезинений? Поділіться досвідом, кому не важко)
Я такая боевая• 02 августа 2022
У нас нету, стелим полотенце для ног когда идём в душ

Я такая боевая• 02 августа 2022
Зачем вообще там коврики ?
vinika• 02 августа 2022
У нас не прорезининый. Специально такой брала, чтоб в сушке сушить
Оле Лукойе• 02 августа 2022
У нас Möve тонкий, не прорезиненный. Стираем в машинке.
Но у нас тёплый пол и все сохнет быстро
Уты-фрутик• 02 августа 2022
Брала такі, щоб можна було прати
автор Редисочка • 02 августа 2022
Ответ дляУты-фрутик
Брала такі, щоб можна було прати
як у вас чисто)
автор Редисочка • 02 августа 2022
Ответ дляЯ такая боевая
Зачем вообще там коврики ?
щоб не ставати на плитку
Мяуням• 02 августа 2022
Нету, а то кот обоссать может
Мяуням• 02 августа 2022
Ответ дляУты-фрутик
Брала такі, щоб можна було прати
Удалено администрацией...

Уты-фрутик• 02 августа 2022
Ответ дляРедисочка
як у вас чисто)
Дякую, але ... не дуже чисто
Мать драконов• 02 августа 2022
В туалете прорезиненый, а в ванной нет, но покупала в отделе для ванных комнат
P.S. прошу за пыль не критиковать. Сейчас досмотрю куда сядет Пелоси и начну уборку))
автор Редисочка • 02 августа 2022
Ответ дляМяуням
Удалено администрацией...
В кожного свій смак
Уты-фрутик• 02 августа 2022
Ответ дляМяуням
Удалено администрацией...
Ну треба декому і в колгоспі жити, не всі мають бути гарадскіе
автор Редисочка • 02 августа 2022
Ответ дляМяуням
Нету, а то кот обоссать может
В мене таке в туалеті)
автор Редисочка • 02 августа 2022
Ответ дляМать драконов
Гарно. По кімнаті не плаває. Оце й думаю прорезинений можна буде прати чи ні
ГЛЮкоза• 02 августа 2022
Зараз без килимків, прорезинові і ворсові складно просушувати, ще й чистити.
Просто стелю рушник, коли виходжу з ванни, а функцію килимка біля унітазу тепер взагалі не розумію.
Якщо б обирала зараз, то подобаються килимки з мікрофібри на подобі насадки для швабри, швидко сохнуть, але і вигляд швидко втрачають (на фото).
Також подобаються якісь синтетичні і безворсові, але вони в вигляді перфоррованих смужок, які легко рвуться (фото не знайшла).
Мать драконов• 02 августа 2022
Ответ дляРедисочка
Плаває, все збираюсь купити інший бо кожного разу як заходжу - поправляю щоб рівненько лежав. Прорезинений перу вручну щіточкою
автор Редисочка • 02 августа 2022
Ответ дляМать драконов
Візьму тоді прорезинений
Ашотакова)))• 02 августа 2022
У мене прорезигений з юска світло сірого кольору, але деколи думаю його убрати, бо задобалась його прати.
В мене вдома живуть якісь свині і він часто брудний.

автор Редисочка • 02 августа 2022
Ответ дляАшотакова)))
Прорезинений гарно переться? Резині нічого не буде?
Заместитель автора• 02 августа 2022
У мене великий з інглішхоум , перу раз у 2 тижні в стиральці