Пенек Возмездия• 02 августа 2022
Чоловік пожалів снікерс для мене
Купив 2 штуки снікерсу потрійного. Один з´їли я, дитина і чоловік. Я захотіла відкрити другий, а чоловік каже " ти вже сьогодні їла, цей завтра відкриєш". Блін, так неприємно, не доторкнуся тепер до тієї шоколадки, хай сам їсть
АнтиТроль• 02 августа 2022
Береже від діабету вас, молодець.
От якби голубців чи сала пожалів, то

Я люблю транзисторы• 02 августа 2022
Ответ дляАнтиТроль
Береже від діабету вас, молодець.
От якби голубців чи сала пожалів, то

Сладкое не равно диабет.
соева-сысоева• 02 августа 2022
Ответ дляБаба_Воля
Только развод.
Ну шо за поради.
Автор, не слухайте, рожайте третього!
Сосиска_Втесте• 02 августа 2022
Я так каждый день ребенку жалею третье мороженое. И он со мной не сможет развестись)
АнтиТроль• 02 августа 2022
Ответ дляЯ люблю транзисторы
Сладкое не равно диабет.
В принципі так. Але:
Солодке - це залежність. Його чим більше їси, тим більше хочеться. Більше перекусів. Весь час інсулін скаче. А там і діабет.
Сала не захочеш кожні дві години, а щось солоденьке - завжди

Баба_Воля• 02 августа 2022
Ответ длясоева-сысоева
Ну шо за поради.
Автор, не слухайте, рожайте третього!
Чтоб муж стал выездной,знаем мы таких как вы!
Я люблю транзисторы• 02 августа 2022
Ответ дляАнтиТроль
В принципі так. Але:

Ну, если объедаться сладостями, то да.
ПАЦАНКА О• 02 августа 2022
Ответ дляЯ люблю транзисторы
Сладкое не равно диабет.
Правильно. Сладкое равно большая жопа))
Прячусь от Всех• 02 августа 2022
Покупайте сами себе, а когда попросит 2 ю котлету завтра пусть ест козел
Воленс-неволенс• 02 августа 2022
мій якось купив шоколад і требував ножні, хоча все рівно ходив за продуктами, швидко був посланий
Страхованная• 02 августа 2022
Демонстративно распечатывайте и чавкайте перед носом у него со звуками оммм-няммм-няям
220В• 02 августа 2022
Я свого завжди прошу, щоб не давав мені купувати морозиво з хімозними наповнювачами. В мене від них шлунок болить, а я їх люблю хана як і готова жерти. Так ось, коли він викидає з кошика хімозну хрінь і ставить замість неї норм морозиво, я прямо коло морозилки з ним разлучаюсь, а потім, за дверима магазину дякую і знов кохаю. Одним словом, одумайтеся.
Лорка-хлорка• 02 августа 2022
Ответ дляСосиска_Втесте
А я взагалі друге :)
железный занавес• 02 августа 2022
Ваш чоловік і Ви його обрали.
Чого тепер дурню пишете, жлоб то Ваш вибір.
Петриківна• 02 августа 2022
Только что мужу этот текст показала, со словами, что он должен был бы уже раз что самоубиться. Я постоянно у него отбираю еду, особенно вечером, особенно вредную.
Пес Патрон• 02 августа 2022
Ответ дляПетриківна
Солідарна, теж у свого зайве відбираю, при цьому завжди кажу ’ти мені потрібен здоровим якомога довше, тому зараз я турбуюся про твоє здоров´я’