Накрыло-не отпускает• 03 августа 2022

Як надіслати гроші в Білорусь?

Дівчата, розумію, що зараз закидають капцями, але вимушена запитати. Треба передати мамі гроші. З картки на картку не можна. Може хтось підкаже як зараз можна це зробити?
І ще може знаєте перевізників, хто посилку передасть в Мінськ?
Леди_в_ночи• 03 августа 2022
Байрактаром

navariya• 03 августа 2022
Якщо Білорусь не під міжнародними санкціями, тоді через міжнародну платіжну систему.
navariya• 03 августа 2022
Ответ дляЛеди_в_ночи
Байрактаром
Правда)
В США дуже поширена приватна доставка дронами.
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 03 августа 2022
Автор, а вы родом от куда? Я без негатива, просто любопытно. У меня бабушка 40 лет назад уехала с Украины в Беларашку. Теперь там могилки бабушки и моего дяди, думаю, что уже никогда и не поедем туда. Хотя у мамы еще и племяшки там маленькие.
Янка-угомонись• 03 августа 2022
Бестчендж наберитк в поиске. Нужен номер карты и айбан, но в сумме от 10 тыс грн.
автор Накрыло-не отпускает • 03 августа 2022
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
Я українка. Про все інше це зайві теми для обговорення.
Звоночек• 03 августа 2022
Послушаю. У нас ситуация наоброт. Родная сестра моего мужа живет в Беларуси и постоянно помогала свекрови (своей маме) тут в Украине, переводила ей деньги на карту. Теперь тоже не может этого сделать.

Ответ дляЗвоночек
О, так ми б з вами могли б допомогти один одному) сестра моїй мамі, а я вашій
Директриссимо• 03 августа 2022
Бумерангом
Ответ дляДиректриссимо
Бумерангом
Хахахахаха
Директриссимо• 03 августа 2022
Ответ дляНакрыло-не отпускает
Хахахахаха
Пусть мамочка будет счастлива и здорова .А вот откуда летят ракеты это уже другой вопрос
Ответ дляДиректриссимо
Ну ось до чого тут це? Я також як і ви страждаю тут від війни, мій чоловік воює. Мені потрібно за це на стару мати хер покласти і відігратись так, чи що?
Директриссимо• 03 августа 2022
Ответ дляНакрыло-не отпускает
А вона за кого?
Ответ дляДиректриссимо
А вона за кого?
За мене.
Вам по суті питання нічого сказати? Тоді дякую за увагу до теми
Директриссимо• 03 августа 2022
Ответ дляНакрыло-не отпускает
За мене.
А хто их там знает,плохо отношусь .Откуда к нам смерть летит,хорошего отношения быть не может
Ответ дляДиректриссимо
Я бачу ви дуже добре відноситесь до мови вбивць, а ще мене тут допитуєте. Почніть з себе і будь ласка не пишіть мені більше.
КинДза• 03 августа 2022
Ответ дляНакрыло-не отпускает
Розкажіть ще нам, шатам жеж наші люді тожє
Ответ дляКинДза
Де там? Наші люди є скрізь у світі, а ось нелюдей вистачає і там і тут, нажаль
І чого ви на мене зуби скалите? Я вам особисто чим невгодила? Ви прочитали ’Білорусь’ і все-вас заносить вже?
КинДза• 03 августа 2022
Ответ дляНакрыло-не отпускает
це зайві теми для обговорення

Ответ дляКинДза
це зайві теми для обговорення
Тю, так ви на мене виплеснули свій негатив і тепер це зайві розмови?
Я згодна з вами, звичайно, але ж не я почала це. Я запитала зовсім інше і через одного прийшли мене копнути за те, що моя стара матір живе там.
Янка-угомонись• 03 августа 2022
Ответ дляНакрыло-не отпускает
За мене.
Я же вам написала выше.
Через Bestchange.
Переводите с карты привата, моно и т.д. на карту мамы.