Меня много• 03 августа 2022

15 років шлюбу і ми як 2 чужих людини

В вересні у нас 15 років шлюбу.
На початку наших стосунків я була дуже молода, закохана і мріяла будувати з ним свій шлях.
Після народження доньки, я посала відчувати велику діру в тілі. Це місце було для нас з ним: стосунки, близкість, почуття, страсть. Але там було пусто, тоді я ще вірила, що все зміниться, от зараз ми поговоримо і він буде мене частиіше обіймати, проводити якісно час, любити, казати компліменти. Я ж жінка, ну не може бути по іншому, він же просто не вміє, я навчу.
Були моменти неймовірного щастя, але короткі і то мені здається, витягувала емоційно їх я.

Зараз вже другий місяць я не можу дихати нормально. Розумію, що це від стресу. Особливо під час війни, мені треба ця любов, підтримка.
Я не на день не залишила його. Ми з початку війни разом.
Думала поїхати, але він сказав, що боїться, якщо ми поїдемо з малою, то більше не побачимось.
Ну і зрозуміло, що як же я його залишу. Будемо разом.
Алейого життя зараз: прийти з роьоти, пиво, плейстейшн і все. Пробувала з ним говорити. Без успіхів. І ось другий місяць я розумію, що все… це кінець. В нас немає стосцнків, мені 35… я зе молода в маю повне право на щастя.
Розумію, що під час війни не найкраще розлучатись, але поговорила з ним, а він засмутився і каже, так що мені зараз піти.
Боже, я думала, що сказавши, йому, що уе все, він хоть оком поведе…. Що не так з цими чоловіками
Я розумію, що кожен переживає біль і страх по своєму. Але я не можу більше так. Я просто не можу. Моя душа на куски, коли лежу біля нього, а він повернеться на другий бік і все. Ось така срака.
Я у відчаю.
Малявка-козявка• 03 августа 2022
Ответ дляКрасота неземная
Та ну! моєму 43, у нас річна донька. Яка там пенсія!)))
Вам тоже 43?

Весотехник• 03 августа 2022
Ответ дляМеня много
Вдячна всім за відповіді.
Ми всі люди різні і я розуміла, що мій чоловік - не буде мене купати в коханні, обіймах, ласках. В нього інші сильні сторони.
Але, взагалі не мати цього в стосунках - для мене це дуже боляче.
Я цікава, глибока, красива жінка, мені всього 35 років.
Для мене інтимні стосунки дуже важливі і я активно пропонувала і заохочувала свого коханого чоловіка. Але мені здається він страшний егоїст. Мінет це тіпа секс???? я ніколи не мовчала, постійого говорила і про хороше і про погане і про те? що треба зміни, бо ми втрачаємо один одного.
Багато хто пише про коханців, але я не уявляю як це. Тобто ємоції тобі дарує інший чоловік. А твій і далі сидить дома і рибуться в плейстейшн?
А я бути з собою в цій ситуації? боюсь, що не витримаю морально зради; Що буде мене це мучати все життя і тоді буду вже як рабиня в нього. Це тільки на руку йому буде
Купіть собі іграшку інтимну, їх таке заводить.
Малявка-козявка• 03 августа 2022
Ответ дляСфера влияния
Ми всі так робимо.)
Не всех мужиков это заводит
автор Меня много • 03 августа 2022
Ответ дляВесотехник
та є всі іграшки, можу секс шоп відкривати.
Ms. Iphone• 03 августа 2022
Ответ дляДобрый Йиннот
Порожнеча перш за все не у ваших стосунках, а у вас самій. Ви намагаєтесь заповнити цю порожнечу чоловіком, і виникає замкнене коло: чим дужче ви на нього тиснете, тим сильніше він пручається і хоче відсторонитися.

Можливо, проблема дійсно є і у ставленні чоловіка. Але поки ви не вийдете з режиму ’Порожнеча’, не зможете оцінити стосунки.
Глибока думка. В як вийти з цього режиму?
Як завжди, шукати причину?)
Непогодка• 03 августа 2022
Було щось подібне у мене. З чоловіком 22 роки разом. В якийсь момент я відчула що мені бракує чогось в житті. Як я вирішила що уваги і піклування. Що то чоловік винен, не дає мені того що я прагну. Та я не з тих кто висуває звинувачення і вимагає. Почала із себе, подумала як я сама можу зробити своє краще, радісніше, щасливіше. Почала робити те що мені подобається, дарує радість. Як результат -моє життя змінилося. Стосунки з чоловіком це найдорожчещо є в моєму житті ( ну крім мене самої 🤣). Може то банальні речі, але я переконана що ми відчуваємо в середині, що ми випромінюємо те ми і отримуємо зовні. Всі зміни треба починати з самого себе, а оточуючі підтягнуться за інерцією.
chornoruk• 03 августа 2022
Ответ дляСвета С Приветом
Покажу цю тему чоловіку -все те саме, 23 роки разом, пройшли багато чого. Зараз телік й поїсти, чуваку 45, каже мені, я все, пенсіонер....
Покажіть сусідню тему де в 45 планують дитину
Красота неземная• 03 августа 2022
Ответ дляМалявка-козявка
Вам тоже 43?
Ні. Ми ж говоримо про чоловіків
Банан-барабан• 03 августа 2022
Шото вы сказок перечитали

Не может она. Жива, здорова, молода. Нет, нужно мозг выносить.
Вы такая - вам нужны телячьи нежности. Он другой - ему нужно что-то свое.
Зайимите себя чем-то. Найдите то, от чего будут глаза гореть.

Волшебная палочка• 03 августа 2022
Ответ дляМеня много
Вдячна всім за відповіді.
Вот в каждой вашей фразе чувствуется ваш эгоизм. Вам все должны! Особенно муж.
А что дарите ему вы? Какие эмоции? Если ему интереснее с плейстейшен, чем с вами.
Забыла что?• 03 августа 2022
Ответ дляОченьПриятно-Царь
А что вы хотели через 15 лет, африканских страстей?
Так живет абсолютное большинство
Все так, окрім пива та плейстейшн. Не всі чоловіки такі. Я б не змогла. Для мене пиво та плейстейшн - це вирок
Olenenka_Ter• 03 августа 2022
Сейчас,во время войны,у многих мужиков вокруг меня такое ощущение,что крыша поехала.Мой муж потерял работу,сократили,тоже сидит днями на диване,ну хоть по хозяйству помагает и ребенком занимается.Как депрессия какая-то.Работу даже и не ищет.Смотрю на него,поражаюсь,чем кормить семью,его не колышет.А я на подработках,моего дохода только на еду,и то не на месяц.Какая там поддержка,опора,нежность и любовь..Почти у всех моих подруг тоже самое
Меряю от 0• 03 августа 2022
Ответ дляДелайКак_Я
вот шо значит по молодухе не натрахатса,не нагуляться а теперь всё =терпи
а есть по молодухе и натрах.. и нагулялся капец?
а история та же..
не в этом причина
ДваДваВосемь• 03 августа 2022
Ответ дляМеня много
Розумію, що так:(
Я в схожій ситуації розлучилась. Теж 15 років і поронеча, чужі люди, я забула, що я жінка.
Роз´їхались.
4 місяці виколупувала жінку в собі з під попілу.
Стало легше набагато.
Якби не війна, взагалі було б гуд.
Пацелуйнитуда• 03 августа 2022
Ответ дляНепогодка
а внимание и заботу- где взяли? я тоже пойду там возьму)
Пацелуйнитуда• 03 августа 2022
Ответ дляБанан-барабан
Шото вы сказок перечитали

а чего это чем нибудь другим занять себя?, если хочется именно заботы и внимания (только вы это называете телячьми нежностями)
автор Меня много • 03 августа 2022
Ответ дляБанан-барабан
Шото вы сказок перечитали

купити йому Німарс і запустити в русню? Тоді точно очі в нього будуть горіти чи червоного перцю йому в очі?
Дуже дивна рекомендація. По вашому тільки не має права бути коханою і отримувати ніжності?
Сфера влияния• 03 августа 2022
Ответ дляПацелуйнитуда
Просто на хвилинку уявіть що це ваш чоловік хоче щоб ви постійно йому готували як у ресторані. Бо так він бачить кохання. Ну от ви наварили супу він образився, прийшли з робити втомлена лягла, а він плаче. Бо немає їжи яка говорить про вашу любов.
-Чому ти про мене не піклуєся? Зойка свому фрікасе, а ти мені макарони, Танька свому овочі альденте, а ти мені кашу. Не любишь ти мене. Треба щось міняти.
Вам від тої їжи вже тошно. А він хоче уваги.))
Сфера влияния• 03 августа 2022
Ответ дляМеня много
Тут автор два варіанта. Або ви приймаєте те, що ми можемо бути різними, усі люди і не відповідати вашим очікуванням. Або ви шукаєте того, хто буде їм відповідати. Тут все ж таки можуть бути проблеми. Бо рамки ваші можуть бути завузькими, а критерії жорсткими. Ще третій варіант є але самотність бачу вам не підійде.

Непогодка• 03 августа 2022
Ответ дляПацелуйнитуда
От мужа. Изменилась я и изменилось его ко мне отношение .
Как_б_не_так• 03 августа 2022
Ответ дляМеня много
Наше спільне це дитина та друзі. Все.
Йому більше нічого не цікаво.
Ну буває мене бойовик запрошує подивитись. Я не можу таке дивитись, мені вистачає війни.
З друзями зустрічаємось, проводимо час. Іноді разом снідаємо чи вечеряємо
Вы конечно тоже доставучая, не все мужчины эмоциональные, болтливые, веселые как и женщины. Если материально все хорошо и морально не обижает вас и ребёнка , то займитесь собой
Как_б_не_так• 03 августа 2022
Ответ дляВолшебная палочка
Просто читаю и аж тошнит, бедный мужик
Летчица• 03 августа 2022
Ответ дляТихомандражная
Автор,точка невозврата пройдена. Он не будет вести себя с вами по другому. Я знаю о чем говорю,сама так живу 15 лет.Никогда не обнимет, не поцелует, ни слова доброго не скажет, секса нет очень давно. Живем, как соседи, даже не как родственники. Разводиться не собираюсь. Ребенок должен расти в полной семье. Да и кому я нужна с ребенком и возрастом за 40. Иногда так накрывает, что жить не хочется...Осознавая, что лучшие годыпозади, а так и не была любимой и желанной.
Как я вас понимаю … У нас 18 лет вместе , но внутри пустота… нежность , комплименты , забота - нет, очень низкий уровень эмпатии , и ко всему ещё очень токсичный человек … а сейчас ещё больше негатива, целый день говорит , что в мире происходит , одни ужасы целый день. У меня уже депрессия … жалею что не ушла лет 15 назад .. просто просрала свою жизнь …
Как_б_не_так• 03 августа 2022
Ответ дляДваДваВосемь
Роз´їхались.
Стало легше набагато.
Якби не війна, взагалі було б гуд.
И что теперь? Вам веселее стало?
Сфера влияния• 03 августа 2022
Ответ дляЛетчица
Але ж ви продовжуєте життя з цим чуваком?
Пластилин_Колец• 03 августа 2022
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Так живет абсолютное большинство
Вы серьезно? Живут так только те, кто ’соседи’ в браке. Но кроме африканских страстей есть общие интересы, общие мечты и цели. Когда с удовольствием летишь домой и ждёшь выходных. И это я говорю не только за себя, но и за своего мужа
Сфера влияния• 03 августа 2022
Я в таких темах, чомусь ніколи не бачу реальної картини. Чому ніхто, ніколи не пише і мабудь мало думає, про власні недоліки?
Летчица• 03 августа 2022
Ответ дляСфера влияния
Да, до войны как то легче было вместе жить …, а сейчас просто выживаем …
Пластилин_Колец• 03 августа 2022
Ответ дляСвета С Приветом
Він своє хобі закінчив. він побудував хату. То була його ціль. Так і казав - подубую і буду взагалі НІЧОГО не рообити. А ти будеш біля мене бігати і щою дітей багато. Так і є - хоча я дурна, не вірила. Дитина в нас одна - він до неї навіть не підходить - проходи мімо, або включить їй телік.
Отакоєєєє. Дитині скучно, або тільки я з нею... А я працюю, зараз багато і часто :((( А татка не попросиш з дитиною погратися... на дві хвилини вистачає, бо в нього ТЕЛІК....
Але ж, він вам правду всю сказав куди ви дивилися і на що сподівалися? Вам від чоловіка достатньо було хати, на той час, за неї, ви заміж і вийшли.
Добрый Йиннот• 03 августа 2022
Ответ дляMs. Iphone
Як завжди, шукати причину?)
У випадку авторки треба в першу чергу проаналізувати, чи не зведено всі життєві потреби до пункту ’Любощі від чоловіка’.

Я вам примітивний приклад наведу. Уявіть жінку, яка збайдужіла до професійного самовдосконалення, здоров´я та зовнішнього вигляду.
Але її надзвичайно бентежить байдужість чоловіка.
Цій жінці варто було б купити собі гарні теплі зимові чобітки, влаштувати якісний медогляд, усунути прогалини в проф. знаннях.
Але їй ніколи: всі сили йдуть на зітхання з приводу сімейних стосунків.