Меня много• 03 августа 2022
15 років шлюбу і ми як 2 чужих людини
В вересні у нас 15 років шлюбу.
На початку наших стосунків я була дуже молода, закохана і мріяла будувати з ним свій шлях.
Після народження доньки, я посала відчувати велику діру в тілі. Це місце було для нас з ним: стосунки, близкість, почуття, страсть. Але там було пусто, тоді я ще вірила, що все зміниться, от зараз ми поговоримо і він буде мене частиіше обіймати, проводити якісно час, любити, казати компліменти. Я ж жінка, ну не може бути по іншому, він же просто не вміє, я навчу.
Були моменти неймовірного щастя, але короткі і то мені здається, витягувала емоційно їх я.
Зараз вже другий місяць я не можу дихати нормально. Розумію, що це від стресу. Особливо під час війни, мені треба ця любов, підтримка.
Я не на день не залишила його. Ми з початку війни разом.
Думала поїхати, але він сказав, що боїться, якщо ми поїдемо з малою, то більше не побачимось.
Ну і зрозуміло, що як же я його залишу. Будемо разом.
Алейого життя зараз: прийти з роьоти, пиво, плейстейшн і все. Пробувала з ним говорити. Без успіхів. І ось другий місяць я розумію, що все… це кінець. В нас немає стосцнків, мені 35… я зе молода в маю повне право на щастя.
Розумію, що під час війни не найкраще розлучатись, але поговорила з ним, а він засмутився і каже, так що мені зараз піти.
Боже, я думала, що сказавши, йому, що уе все, він хоть оком поведе…. Що не так з цими чоловіками
Я розумію, що кожен переживає біль і страх по своєму. Але я не можу більше так. Я просто не можу. Моя душа на куски, коли лежу біля нього, а він повернеться на другий бік і все. Ось така срака.
Я у відчаю.
Админко• 03 августа 2022
Ответ дляСвета С Приветом
Покажу цю тему чоловіку -все те саме, 23 роки разом, пройшли багато чого. Зараз телік й поїсти, чуваку 45, каже мені, я все, пенсіонер....
Аналогічно, тільки в мене ще випивка щоденна
Админко• 03 августа 2022
Ответ дляЯ в дамках
Автор, розлучитись завжди встигнете. Попробуйте реанімувати свій шлюб. Беріть ініціативу в свої руки. Продумуйте ви ваше дозвілля, і ставте його перед фактом, що йдете чи їдете туди і туди. Те саме і в ліжку, попробуйте щось нове) Я в нашому шлюбі завжди щось придумую, чоловік підтримує мої ідеї, ну такий він є, безініціативний і не романтичний. Пробуйте...
В мене,.
їде на вихідні з нами в парк, і сидить з кислою міною
І собі і навколишнім настрій портить
Мюллерная• 03 августа 2022
Ответ дляПопадалочка
Це не мораль,а аморально питати людей, нащо вони народжували дитину. Нормальна людина таке не запитає ніколи, тим більше, що 40-45 років в сучасному світі це досить поширений вік для батьківства. Є звичайно й такі люди, які вже в 40 готуються сісти на лавку з насінням замість того, щоб розвиватися, то для них такі питання доречні звичайно.
Яке відношення до розвитку має народження дітей в 50 років то?
Админко• 03 августа 2022
Ответ дляНаливайКа
аналогічна ситуація, тільки ми разом 19 років. І останні роки 3-4 чужі люди стали, донька і я та чоловік окремо. У кожного свої інтереси, своє життя. Жили як сусіди. Були розмови багато разів, біло багато обізянок і завірянь що у нас все буде добре, що він нас любить, ми йому потрібні, що він зміниться, але все брехня. Нічого не змінилося, ні - стало ще гірше. І ось тиждень тому я зібралася і пішла від нього. Тим паче зараз таке життя що потрібно цінувати кожен день, кожну годину. І витрачати на ’ТАКЕ’ не хочу.
Я мисленно с Вами, только я и ушла, и подала на алименти
Админко• 03 августа 2022
Ответ дляПлекаю думи
В нас так, 10 років коту під... З початку травня разом не живемо, сину 9, розлучитися ніяк - ми у окупації, сказав, аліменти тільки після рішення суду(((
Співчуваю в мене зовсім схожа ситуація
PANTERA_KET• 03 августа 2022
Ответ дляСвета С Приветом
А во Франции 60+++ на велосипедах да бегают или с палками по горам скачут. Мой тоже ленивый тюлень. 41.
Ms. Iphone• 03 августа 2022
Ответ дляПлекаю думи
Я теж над цим думаю, мені 46),. Але маленьке містечко...
Як їх заводять?, так наче хомяка завести, заведіть коханця
ЕлькиПальки• 03 августа 2022
Ответ дляМюллерная
Ну добре, що у вас так.
А в нас дякуючи придурковатості чоловіка з’явився кредит вартістю пів будинку.
Я страшенно зла.
Пару місяців вже обдумую як бути далі.
Чоловік мене просто дратує до жуті. Ще і не працює зараз. І не бачу щоб і сильно рвався.
Одружені 18 років
Я страшенно зла.
Пару місяців вже обдумую як бути далі.
Одружені 18 років
А на що кредит?
Непогодка• 03 августа 2022
Ответ дляПацелуйнитуда
так может вы изменили свое отношение к НЕМУ и он соотетственно к вам. а не я пошла на фитнес, рисую картины, ловлю от жизни кайф - и муж из сухаря превратился в ласкового котенка?
Ну так может. А какая разница если на выходе я получила то что хотела?
Я не пойму о чем спор? Какая конечная цель? Быть счастливой ? Ну так она достигнута 🤷♀️
Фрося_Бурлакова• 03 августа 2022
Ответ дляТихомандражная
Автор,точка невозврата пройдена. Он не будет вести себя с вами по другому. Я знаю о чем говорю,сама так живу 15 лет.Никогда не обнимет, не поцелует, ни слова доброго не скажет, секса нет очень давно. Живем, как соседи, даже не как родственники. Разводиться не собираюсь. Ребенок должен расти в полной семье. Да и кому я нужна с ребенком и возрастом за 40. Иногда так накрывает, что жить не хочется...Осознавая, что лучшие годыпозади, а так и не была любимой и желанной.
Е мае(((( Ну що Ви таке пишите!!! Дитя виросте піде в своє життя! А що Ви потім будете робити з ним?? З чужим вже давно!!! Ну чому Ви так себе не любите?! При чому тут діти? Хрень якась!((( Ну не жінки, а бабьЁ(((
Я не такая• 03 августа 2022
Ответ дляПлекаю думи
Головне тихенько
Фрося_Бурлакова• 03 августа 2022
Мені 45,чоловікові 38. 12 років шлюбу. Я домогосподарка. 1 син-10 років. В мене і в чоловіка перший і останній шлюб) Точно знаю. І ніякого пердуна не хочу- тіло в нього ух.... попка- горіх, ноги руки- жилісті гарні. Він заробляє. Я = уют. Вихідні разом. Сплав по річці разом, з тарзанки у воду- втрьох з малим! Піцу печемо втрьох, за покупками втрьох, чоловік з пилосмоком,я рачком поли мию))) Зараз в нас фітбол , теж втрьох рішили займатися) так ми щось 10 днів - і видохлися, малий за шкірку о 8 ранку нас витягую із кроваті)) Читаю, і жах в мене((( і за нещасних жінок , ну про чооловіків і зовсім мовчу(
Мюллерная• 03 августа 2022
Ответ дляЕлькиПальки
А на що кредит?
На бізнес, який впринципі був провальний ще в момент задуму
ИграйМойГормон• 03 августа 2022
Ответ дляМеня много
Розумію, що так:(
Як про мене написано. Тільки я ще хочу , щоб він звалив з моєї квартири, а цей уйобок хоче, щоб я написала відказну від дитини.
А вот недавно• 03 августа 2022
Ответ дляЖующаЯКонфету
Все, что нам здесь написали, скажите ему, поговорите.
Бесполезно, у меня все как у автора, хотела поговорить что в такие тяжелые времена нужно радовать друг друга, показывать любовь, он сказал что тебе все не так и уже 2 для со мной не разговаривает 🤷🏼♀️😵💫 сама не знаю что делать
А вот недавно• 03 августа 2022
Ответ дляАдминко
В мене,.
І собі і навколишнім настрій портить
Точно, я тоже вот думаю с собакой гулять веселее было бы
А вот недавно• 03 августа 2022
Ответ дляТихомандражная
Это бред, ребёнку надо оно чтобы ради него мать мучалась? Еще виноватым потом себя чувствовать. Просто вы боитесь развода, раздела, перемен как и я.
ЗдесяЯ• 03 августа 2022
Автор
Припиніть від чоловіка чекати чогось. Уявіть, що ви з ним вже розійшлись. Краще навіть поїхати кудись на якийсь час і не спілкуватися з ним ніяк. Вас буде ламати і крутити, але треба почекати і розібратися, що сталося. На це може піти неділя, а може місяць.
Знайдіть у часі точку, коли це почалося з вами, що тоді було, може ви не бачили дрібниць важливих. Розумієте, таке не відбувається в один день, бац і немає інтересу. Який ваш чоловік, чи любить розваги і тепер не готовий до сімейного життя, а воно буває не завжди бурхливе.
Або вам треба багато вражень і ви намагаєтесь вичавити їх з чоловіка через емоції почуттів. Хоча насправді хочете пригод або екстриму. Згадайте, що вам приносило позитив у минулому, від цього і пробуйте відштовхнутися зараз, або повторити те, що тоді подобалось.
Душка-свекровь)))• 03 августа 2022
Ответ дляМеня много
А ви вважаєте, що секс в 35 це нереально чи що?
У вас криза 15 років.
Петриківна• 03 августа 2022
Все будет хорошо, это кризис в отношениях, оно пройдет скоро. У вас понимание друг друга есть, он же не пустил вас никуда, другой бы рад был. Это стресс просто, война, у многих так сейчас
УлыбАчка• 03 августа 2022
В мене аналогічно. 16 років сім´ї. Треба розлучатися. Але, він ще й нездоровий. Розумію, що можу ще влаштувати своє життя, але...
УлыбАчка• 03 августа 2022
Ответ дляPANTERA_KET
+++ в Нідерландах 60+++ ще й цілуються і ходять пари, тримаючись за руки
Тихомандражная• 04 августа 2022
Ответ дляА вот недавно
возможно
НаливайКа• 04 августа 2022
Ответ дляАдминко
дякую, і так гарно себе почуваю тепер, спокійно і комфортно, і чому я дурепа так довго це терпіла
. Ви давно пішли від чоловіка?
Админко• 06 августа 2022
Ответ дляНаливайКа
. Ви давно пішли від чоловіка?
Вже майже три місяці, тяжкувато але намагаюсь триматись
Тішу себе, що з часом буде легше