Жена миллионера• 03 августа 2022
Фільми для дорослих допомагають чи шкодять?
Інтим не можливий ще мінімум 1.5-2 місяці. Мене накриває жахливо, все болить. Самодопомога в силу обставин неможлива. Може фільм в навушниках подивитись чи ще гірше стане?
Значит надо• 03 августа 2022
откуда же нам знать, будет Вам лучше или хуже
если руками никак, то наверное хуже
Жена миллионера
• 03 августа 2022
Ответ дляЗначит надо
если руками никак, то наверное хуже
Ну може в когось була схожа історія
Значит надо• 03 августа 2022
Ответ дляЖена миллионера
Ну може в когось була схожа історія
так по теме вообще непонятно, какие обстоятельства у Вас.. операция, после родов, руки в гипсе или еще что-то
Свезло так свезло• 03 августа 2022
Ответ дляЖена миллионера
Ну може в когось була схожа історія
Ну наскільки схожа?
Ви можете отримати оргазм просто від перегляду?
Чи вам стане тільки гірше?
Жена миллионера
• 03 августа 2022
Ответ дляЗначит надо
Відсутній чоловік, нема можливості усамітнитись. Є можливість дивитись відео в телефоні в навушниках.
Значит надо• 03 августа 2022
Ответ дляЖена миллионера
а если в душе, или в темное время суток куда-либо уединиться? не очень представляю, как фильм сам по себе поможет без активной стимуляции
если дело не в физиологической проблеме, всегда что-то можно придумать)
Жена миллионера
• 03 августа 2022
Ответ дляСвезло так свезло
Ну наскільки схожа?
Чи вам стане тільки гірше?
Я розраховую може я насичусь цією темою і попустить
КучМала• 03 августа 2022
Ответ дляЖена миллионера
А у ванні можете усамітнитись для самозадоволення?
КучМала• 03 августа 2022
Ответ дляЖена миллионера
Ви лиш себе роздратуєте. Краще пофантазуйте
Свезло так свезло• 03 августа 2022
Ответ дляЗначит надо
Ну мені допомогає і без стимулювання.
Але ж я про це ЗНАЮ.
А як має знання свого тіла допоже автору, незрозуміло.
Але ж я про це ЗНАЮ.
Значит надо• 03 августа 2022
Ответ дляСвезло так свезло
Ну мені допомогає і без стимулювання.
Але ж я про це ЗНАЮ.
вот и я о том же, у каждого свой организм
Свезло так свезло• 03 августа 2022
Ответ дляЖена миллионера
Ні, стане тільки гірше в вашому випадку
НичеНипанимаю• 03 августа 2022
А смысл смотреть порно? Я пару месяцев назад насмотрелось фото членов в интернете, не могла ходить спокойно по улице -высматривала «бугорки» у мужчин. Переключите внимание на ходьбу, бег
Чёрти Шо• 03 августа 2022
Ответ дляЖена миллионера
Но ванная же есть? Двери закрываются?
Жена миллионера
• 03 августа 2022
Ответ дляКучМала
Іще незрозуміло що у вас болить від того що сексу немає. Душа?
Низ живота. Жінки уже навіть приваблюють. Це ж ненормально.
КучМала• 03 августа 2022
Ответ дляЖена миллионера
Знайдіть спосіб мастурбувати там, де ви є. Хоч в туалеті, хоч у ванній, хоч вночі як всі сплять
Полтавська галушка• 03 августа 2022
Ответ дляЖена миллионера
ну вібратор купіть… чи шо
Полтавська галушка• 03 августа 2022
Ответ дляЖена миллионера
Ну може в когось була схожа історія
Ну в мене теж немає… здичавіла геть
Жена миллионера
• 03 августа 2022
Ответ дляПолтавська галушка
ну вібратор купіть… чи шо
Мені чоловік теж вібратор радить) Я взагалі не вмію самозадовільнятись, абсолютно, рано зустріла коханого, не було потреби.
Значит надо• 03 августа 2022
Ответ дляЖена миллионера
вибратор же еще прятать надо где-то.. Вы готовы к тому, что его могут найти ваши соседи по жилью? руками научиться никогда не поздно)) и палева меньше
Жена миллионера
• 03 августа 2022
Ответ дляЗначит надо
Дякую, може якраз відео про це треба подивитися. Неуч я в цьому плані.
Полтавська галушка• 03 августа 2022
Ответ дляЖена миллионера
Тоді тільки вібратор. Звичайно якось дивно що ви не знаєте своє тіло
Жена миллионера
• 03 августа 2022
Ответ дляПолтавська галушка
Я за секс у двох, для мене самозадоволення табу. Спробую організувати вірт в ваній з чоловіком, якщо вийде.
Полтавська галушка• 03 августа 2022
Ответ дляЖена миллионера
Теж варіант….. а чому самозадоволення табу?
Брыкалка• 03 августа 2022
Ответ дляЖена миллионера
бред) только возбудитесь еще больше. что с руками у вас?
Сарафанное радио• 03 августа 2022
’Фильмы’ для взрослых стимулирую возбуждение, так что Вам для облегчения поможет только мастурбация, в душе хотя бы.
Жена миллионера
• 03 августа 2022
Ответ дляПолтавська галушка
Бо секс поза парою це недобре. Не зрада звичайно, але неправильно. Це суб´єктивна фішка. В парі можливі будь-які ласки і іграшки, все що завгодно, але разом.
Брыкалка• 03 августа 2022
Ответ дляЖена миллионера
по мне так ужас, такая зашореность и зависимость от мужчины, незнание своего тела, это мое мнение