ПМСница• 03 августа 2022

Дівчата, хто колов ботокс? Що можна, що не можна після процедури?

Живу в невеликому смт
Завтра маю дорогу в Ужгород, але спека капець. Три години їхати. Вколола б там, може там більш кваліфіковані спеціалісти?
Після ботоксу лягати не можна?
Я хотіла до вересня почекати, бо в жару мені буває стає зле
Але така нагода. Вагаюся. Ще ніколи не колола
автор ПМСница • 03 августа 2022
Ответ дляОбращеница
Це не страшно, ви будете гарніше, через пару неділь поїдете на корекцію. Через добу пийте ліки, але мочегонне краще не пити перші дні.
На корекцію треба їхати?
Тоді мені Ужгород точно не підходить(
Я думала що то раз і все
Прийдеться вколоти в райцентрі якщо так

Фантасмагория• 03 августа 2022
Ответ дляПМСница
А таку спеку в машині 3 години також жарко..
Майже як баня)
Може перенести на вересень і вколоти тут у нас?
Включите кондиор в машине)
автор ПМСница • 03 августа 2022
Ответ дляФантасмагория
2 недели нельзя пока точно не возьмётся.
Вам же сказали показаться через 10-14 дней?
Я ще нікуди не записувалася тільки думаю, раджуся з вами
НашлаПерепискуМужа• 03 августа 2022
Ответ дляПМСница
Майже як баня)
+ перенесите. лучше все делать по прохладе
Баррикадница• 03 августа 2022
Ответ дляПМСница
Дівчата, це не страшно?
Потім можна будь які таблетки пити?
Через добу?
Я хвилююся як мала дитина. Губи б ще більше боялася))
Автор , я колола ботокс 2 тижні назад в клініці в обласному центрі , та можно все крім сауни та бассейну, пляжу , алкоголь краще не вживати. В тренажерку не треба, а так все можно, нічого боятися , я колола вперше у лікаря якому довіряю, задоволена результатом , на другий день був невеликий набряк , який бачила тільки я. Робіть і нічого не бійтеся , це не больно
Фантасмагория• 03 августа 2022
Ответ дляПМСница
На корекцію треба їхати?
Тоді мені Ужгород точно не підходить(
Я думала що то раз і все
Прийдеться вколоти в райцентрі якщо так
Обычно докалывают немного после первой дозы.
Видно где не взялось
Фантасмагория• 03 августа 2022
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Я летом делала и ничо))
Все отлично
Обращеница• 03 августа 2022
Ответ дляПМСница
Майже як баня)
Кондер, або трохи вікно відкриїте. Не хвилюйтесь. Вам ще й сподобається, бо будете гарнішою.
автор ПМСница • 03 августа 2022
Ответ дляБаррикадница
Дівчата, напевно до вересня відкладу.
Хочеться ще трохи на пляж походити. А якщо 14 днів не можна, то краще перенесу

Баррикадница• 03 августа 2022
Лежать не потрібно після процедури , я все ретельно питала у лікаря , я ще і філери колола з ботоксом разом , також хвилювалася , але це зовсім не больно
Обращеница• 03 августа 2022
Ответ дляПМСница
На корекцію треба їхати?
Тоді мені Ужгород точно не підходить(
Я думала що то раз і все
Прийдеться вколоти в райцентрі якщо так
Обов´язково треба, майстриня зразу не може знати вашу реакцію, і як реагують м´ язи. Через два тижня їхати доведеться..
НашлаПерепискуМужа• 03 августа 2022
Ответ дляФантасмагория
Я летом делала и ничо))
Все отлично
если не потеть сильно,то все будет ок. А если жара под 40 и без кондера... ну такое,будет вместо мочегонного потоотделение. Выведется все. Пишут же и говорят,что в баню нельзя
Баррикадница• 03 августа 2022
Ответ дляПМСница
Дівчата, напевно до вересня відкладу.
Ну я не знаю що аж 14 днів , після укола 1-2 дні , вам треба спитали все у лікаря що буде колоти зазделегідь
Мочалкин блюз• 03 августа 2022
Ответ дляСтатус Ква
бесполезно таким что-то обьяснять, они даже не понимают действия разных иньекций
Звісно не розумію, я не врач
Статус Ква• 03 августа 2022
Ответ дляМочалкин блюз
Звісно не розумію, я не врач
к чему тогда писать бред про вред для здоровья?
Мочалкин блюз• 03 августа 2022
Ответ дляСтатус Ква
Удалено администрацией...
Статус Ква• 03 августа 2022
Ответ дляМочалкин блюз
Удалено администрацией...
может вы лучше? тут умные знающие люди общаются вообще-то..
Мочалкин блюз• 03 августа 2022
Ответ дляСтатус Ква
Пробачте. Пішла в іншу тему
Мочалкин блюз• 03 августа 2022
Ответ дляСтатус Ква
Я прочитала: може ви краща? Думаю нічого собі)))

Україна понад усе!• 03 августа 2022
Не можна лягати та нахиляти голову декілька годин після процедури. Не вживати алкоголь, здається як мінімум 48 годин після. Далі, не обливати дане місце гарячою водою, короче не нагрівати.

Я колю вже другий раз. В перший раз робила коррекцію, в другий - ні, і так добре взялося. Щоб брови не впали не потрібно колоти велику дозу препарату.
lemaxa• 03 августа 2022
Ответ дляМочалкин блюз
Удалено администрацией...
Колю вже не перший раз. Цікаво, які ж у вас після ботексу проблеми?
Маргарита и Мастер• 03 августа 2022
Во время приема антибиотиков не колят. Это просто для информации, мало ли.
АфродитаПетровна• 03 августа 2022
Ответ дляМаргарита и Мастер
Даже витамины группы Б нельзя минимум 2 недели. Сокращают они действие ботокса сильно)) тоже вчера доколола. Сижу)
автор ПМСница • 03 августа 2022
Ответ дляАфродитаПетровна
Дівчата, таки чекаю вересня.
Дякую за поради
Мушу прийняти вітаміни спочатку, лікар назначив
Маргарита и Мастер• 03 августа 2022
Ответ дляАфродитаПетровна
Спасибо, буду знать!))
Меряю от единицы• 04 августа 2022
Ответ дляПМСница
Воно д не за для молодості, а забрати дефект - міжбровка.

Почала ходити на масаж, і обговорювала з масажисткою ботокс, вона каже «так, ага, гусячі лапки трохи маєте»
Знайомі так само реагують «біля очей оце?»
)))
Невже не помітно що міжбровка там цілий залом, а гусячі то таке. Вони не псують людину. А міжбровка - так
Робіть, не думайте ні про що. Не можна лягати 4 години та нахилятися вниз. Якраз морщитесь ви коли сонце яскраве, то я б вколола зараз. Сауну не можна, пляж можна, чому ні - головне високий спф.
Банка с бутылками• 04 августа 2022
Блин, 3 года делаю ботокс в клинике эстетический косметологии и никаких «не наклоняться», «не лежать» никто не говорил. Делают всегда коррекцию через 2 недели после первой процедуры.