Я з дітьми виїхала з Польщі по українським документам. Зразу ж по приїзду замовила закордонні паспорти, але вже пройшло 30 днів. Хочу їхати в Польщу. Чи пропустять на кордоні?
Ми в Україні 30 днів, раніше не могли поїхати в Польщу, бо по українським документам не пропустили б, а закордонні паспорти виготовлять 1 місяць. Тепер я хочу їхати, паспорти чисті, яка може буде причина відмови на кордоні?
Ответ дляNatasha-K@
Якщо немає днів безвізу ( а їх може не бути, якщо ви знаходилися в Польщі біше 3 місяців ) - це і буде головна причина відмови. не важливо що ви заїхали по внутрішним паспортам, вносять в программу людину і по ній рахують дні безвізу. я також заїхала на початку березня з донькою по внутрішнім, тому поки сижу в Польщі і нвкуди не рипаюсь, бо розумію наслідки.
Ответ дляS-lana
Дякую, за консультацію!
Я думала, що як по внутрішніх паспортах, то дні безвізу не рахуються