Natasha-K@• 04 августа 2022

Чи пропустять на кордоні?

Я з дітьми виїхала з Польщі по українським документам. Зразу ж по приїзду замовила закордонні паспорти, але вже пройшло 30 днів. Хочу їхати в Польщу. Чи пропустять на кордоні?
Жули-ули• 04 августа 2022
Если выехали из зоны боевых действий. - да
Если нет
То должны быть актуальные дни безвиза.
У вас я так поняла уже нет и ещё и статус узе потерян, вы были больше 30ти дней в укр?
Есть ещё момент, что попадутся погранцы которые выпустят

Жули-ули• 04 августа 2022
Т.е что бы без проблем выпустили и выпустили надо быть в стране не шенгена 90 дней.

Тем не менее статус защиты в Польше можно обновить, если вы вернулись из-за начавшихся боевых действий в городе.
Или если это 30 дней вне Польши провели но! В шенгене.
автор Natasha-K@ • 04 августа 2022
Ми в Україні 30 днів, раніше не могли поїхати в Польщу, бо по українським документам не пропустили б, а закордонні паспорти виготовлять 1 місяць. Тепер я хочу їхати, паспорти чисті, яка може буде причина відмови на кордоні?
S-lana• 04 августа 2022
Ответ дляNatasha-K@
Якщо немає днів безвізу ( а їх може не бути, якщо ви знаходилися в Польщі біше 3 місяців ) - це і буде головна причина відмови. не важливо що ви заїхали по внутрішним паспортам, вносять в программу людину і по ній рахують дні безвізу. я також заїхала на початку березня з донькою по внутрішнім, тому поки сижу в Польщі і нвкуди не рипаюсь, бо розумію наслідки.
автор Natasha-K@ • 04 августа 2022
Ответ дляS-lana
Дякую, за консультацію!
Я думала, що як по внутрішніх паспортах, то дні безвізу не рахуються