cookie_cutter• 04 августа 2022
Я - парень (программист, для привлечения внимания), задавайте вопросы
Привет, я читаю кидстафф уже довольно долго, кажется впервые попал сюда год назад, и с тех пор регулярно захожу.
Зачем захожу?
В целом мне всегда интересно следить за чужими мыслями и дискуссиями, это позволяет быть в курсе того о чем вообще думают люди, какие у них заботы, чем живут. Это все равно что читать книги - ты погружаешься в ситуации в которых никогда бы не оказался сам. Часто у меня нет конкретного мнения по какому-то вопросу, или мнение есть но я хочу его укрепить / опровергнуть. Подсматривая за аргументами в спорах я формирую свой собственный взгляд.
Кидстафф это очень интересное место, здесь можно встретить широкий спектр тем. За один заход можно начать с банальных, "житейских" тем, плавно перейти в отношения-измены-разводы и потом, приняв ускорение от удара мороженной курицей, резко перескочить к тяжелым политическим. За это его и люблю.
Ну и банально иногда бывает скучно, поэтому перемещаюсь по нескольким украинским форумам в поисках интересностей. Чаще всего нахожу их на кидстаффе :)
Так, зачем захожу понятно, но зачем я создал тему?
В интернете я обычно потребляю информацию, редко когда сам что-то пишу. Мысли создать тему и пообщаться о чем-то были давно, но руки дошли вот только сейчас. Я не ожидаю чего-то конкретного, скорее интересно куда зайдет общение.
О чем будем говорить?
О чем угодно, у меня есть несколько потенциально интересных вам направлений для разговора:
1 - Поскольку я мужчина, я могу ответить на любые вопросы исходя из мужской перспективы. Например, могу поделиться своим взглядом на отношения в современном мире. Думаю что многие здесь со мной не согласятся, но кто-то увидит рациональное зерно.
2 - Я - программист, учился на программиста и работаю им очень долго, можно сказать что достиг хороших успехов, а финансово так вообще очень хороших, хотя синдром самозванца все еще со мной и иногда мне кажется что я толком ничего не умею. Могу рассказать почему это не такое радужное занятие как может показаться, и одновременно почему это очень хорошее занятие.
3 - Личные вопросы обо мне. Не знаю насколько это интересно, но вдруг.
Я не гей, как автор недавней темы, и задать направление вопросов таким громким заявлением не могу. Но постараюсь ответить даже на личные вопросы в рамках анонимности. Для затравки - мне около 29 лет, рост около 196см. Наверное, многие сказали бы что я завидный жених :)
Ну и конечно, ожидаю определенный тип комментариев в стиле "тю, было бы что спрашивать", "ну и чего приперся на женский форум", "иди отсюда". Может вообще тема заглохнет через несколько постов, а может и получится что-то интересное. В общем, поехали!
Зачем захожу?
О чем будем говорить?
Ответ дляМорская свинка
Ваша статистика означает лишь то, что в мире преобладающее количество низкорослых мужчин. И вы в их числе. Вы конечно же можете думать о себе что угодно, но то что вы невысокий и ’даже’ приблизительно - это факт. По статистике член средний 12 см и это говорит лишь о том, что у многих мужчин маленький пенис. А если у кого-то 14 см - то это не становится автоматически большим членом.
Высокий мужчина это хотя бы от 185см и нормальный член это хотя бы 16см
Я думаю о себе только то, что думает о моем росте ВОЗ. Я понимаю, что некоторые в школе думали не про учебу, а про размеры членов, но есть такие науки ,как анатомия и физиология. На основании которых медики определяют критерии роста. Гражданочка, это научная методология. А не ваши фантазии на тему членов))
Залатавая• 05 августа 2022
Ответ для vihola
Не дуже зрозуміло чому ви себе завидним женихом обізвали.
По-перше у вас незавершені довготривалі, обтяжливі стосунки.
В яких не можете розібратись.
По друге довго не працювали.
Заощадження розтринькали, жити в кайф не вмієте.
Залишається зріст 196 см.
От і все.
В яких не можете розібратись.
По друге довго не працювали.
Залишається зріст 196 см.
От і все.
Та ісчо ’размєр імєєт значєніє’, може там автор ’маленький гигант большого...’
Так, авторе, ви на жіночому форумі, тут і не таких стьобають :)
Залатавая• 05 августа 2022
Ответ дляcookie_cutter
Хм, ну наверное эмоции принятия, если есть такая. Понимание того что меня принимают другие. Даже то что я пишу здесь как бы выставляет наружу мои мысли и меня, бред я пишу или есть какой-то смысл
Почему - я всегда мыслил немного по-другому, не как мое окружение и выделялся чисто физически, из-за роста. Ну и как-то привык ощущать себя очень отдельным
Что мешает получить эту эмоцию - не знаю, мне мало с кем интересно общаться и люди в основном тоже держатся в стороне. Я иногда не понимаю адекватную я вещь сказал или это что-то странное)
Капець.
Так ви ж своїй дівчині якраз і не даєте того самого прийняття.
Ответ дляВилами по воде
А что сказала на словах?
Сказала что ей не понравилось как все решают за нее как ей лучше, что набрасывают клише якобы она не видит во мне опоры, будущего и прочего. И вообще что выставляют ее жертвой
Ну и что детей не хочет лет до 30 в принципе. Но она вроде все-таки напишет пост
Ответ дляЗалатавая
Її подруга здасть вас відразу :) вашій подрузі/мамі дівчина і не відкриється (якщо розумна).
Навіщо такі стосунки, коли потрібно заходити городами через родичів і знайомих аби щось довідатись від близької людини.
Це свідчить лише про те, що вони не близькі, а далекі.
Автор підібрав спочатку для свого комфорту дівчину, яка все терпить, мовчить, на все згодна.
А тепер це його захарило.
Хоче знати, чути правду і прийшов запитати в чужих жінок.
А далі як буде в житті? В кого буде питати що відчуває, думає його партнерка.
З іншого боку, це й не особливо бентежило, поки тут йому не сказали, що вона також жива, а він не центр всесвіту.
І то, схоже, для галочки, бо стало незручно.
Я ж не бик якийсь, що живе одним днем. Я людина розумна, все ж таки запитаю у подруги, може моя Галя хоче заміж і ночами плаче в подушку.
А тепер це його захарило.
Ответ дляЗалатавая
Боже, що ж там за Мать Тереза поруч?
7 років чувак ’приживає’ у дівчини, ніяких зобов´язань до неї не має, відповідальності не хоче, ресурсами не ділиться (кафе чи м´ясо на борщ не рахуються), так ще й ’тривалий час’ ви примудрилися безробітним сидіти і ’розвиватися’?
Вона сирота? Куди дивляться її батьки і чому тато ще не спустив Вас по сходам? Риторичне питання.
жОних ви так собі, якщо чесно.
’приживає’ - ну так було не завжди, кілька перших років ми жили у мене, за житло платив повністю я.
Про купівлю квартири думав до війни, але на щастя не надумав.
’Відповідальності не хоче’ - тут я не розумію про що ви
І от те що зачепило мене - ’тривалий час’ ви примудрилися безробітним сидіти і ’розвиватися’
В чому проблема? Я кілька років працював, інколи на двох роботах, накопичив збереження і за них ми могли б жити кілька років. Більш того, це не ’розвиватися’ в лапках, а я програмував цікаві мені речі які дозволили б обходитися без найманої роботи. Я не маю права розпоряджатися своїм часом і обовʼязково маю все життя працювати? Ні.
Вона не сирота, з повної родини.
Сиреневенькая• 05 августа 2022
Ответ дляничевока
Спасибо за ответ. Никто же не тянул специально. Видели друг в друге ровесников, общались на равных, только впоследствии узнали возраст друг друга.
Извините, а сколько вам лет?
Я думаю, просто такие парни попались. Да, в социуме превалировала установка, что хорошо, когда женщина младше. Но сейчас довольно часто встречаю пары, когда женщина на 9-11 лет старше. Мне 45 и я тоже считала, что лучше, если мужчина старше. А сейчас отношусь к этому проще... главное - гармония)
Ответ дляcookie_cutter
Якщо у вас все так добре.
Звідки потреба вивалювати своє життя чужим людям?
Очевидно, що захотілось оцінку отримати, сторонній погляд.
Залатавая• 05 августа 2022
Ответ дляcookie_cutter
Дисонанс.
Коли ви одноосібно вирішили, що ділитися заробленим не хочете, що шлюб ВАМ непотрібне, і діти не потрібні - то для вашої обраниці було все ок. Якщо на форумі вирішили - то їй вже не ок.
Так вона веде чи та, що ведуть?
І відчувати опорою чоловіка, який до рацсу не дійшов, зате на інших задивляється і прямо говорить, що не проти зрадити - ну такий собі колос на глиняних ногах, а не опора.
Навіть тут (якщо написане вами правда) дівчина боїться піти проти вас.
Мені це дуже нагадує жінок, яка в слухавку волає ’їдьте скоріш, чоловік мене б´є, вбиває’, а як поліція приїхала - ’куди ж ви його забираєте, б´є - значить любить’.
Я не претендую на істину, але зі сторони ваші відносини не виглядають здоровими. І справа не у ’штампі’, як ви собі надумали. Для вас той ’штамп’ як червона ганчірка на бика, болюча тема.
Ви просто НЕ любите свою дівчину, це НЕ ваша людина. Навіть якщо одружитеся - це нічогісінько не змінить. На жаль.
Так вона веде чи та, що ведуть?
Ответ для vihola
Якщо у вас все так добре.
Ну не потреба а один раз усього зробив, тим паче анонімно. Я думав тема більше буде про програмування насправді, що питають те і відповідаю як відчуваю.
Ну і так, я навіть в початковому тексті писав що слухаючи оцінку інших коригую своє світосприйняття. І це про все так, не тільки про відносини.
Та і власне на кідстафі усі потроху вивалюють своє життя, людям цікаво читати - писати. Є такий формат постів - AMA (Ask me anything), от це приблизно він
Залатавая• 05 августа 2022
Ответ дляcookie_cutter
Вона не сирота, з повної родини.
Звичайно, у вас всі права. У дівчини обов´язки :)
Маю великий сумнів, що ваша дівчина могла б сидіти вдома і ’розвиватися’ чим їй цікаво (без дозволу) тривалий час. Ваш калькулятор швидко б порахував скільки зерняток з´їдає та Дюймовочка. ’Ползернышка в день - мало, женюсь. Но в году 365 дней, это уже много - не женюсь’...
Ответ дляcookie_cutter
Навіщо в стартпості ви написали, що завидний жених, якщо у вас є дівчина, дружина без штампа.
ЖующаЯКонфету• 05 августа 2022
Ответ дляВся такая растыкая
Я девушка- программист, где найти парня программиста для отношений?
какой язык и сколько вам лет?
Залатавая• 05 августа 2022
Ответ для vihola
Бо любить себе дуже :)
І дівчина то зовсім не дружина, і взагалі ніхто і звать її ніяк. ’Старша по шкарпеткам’. А автор вже крила розправив у пошуку молодої та стрункої :)
Навіть на бабському форумі тему накльопав.
У нас ІТ на DOU тусять, але туди чомусь не пише. Бо там одні чоловіки :)
Ответ для vihola
Ну напевно щоб знайти когось на порадниці
Це просто жарт, щоб увесь текст не був в одному стилі
Ответ дляЗалатавая
Бо любить себе дуже :)
Ну так а що я там напишу? ’Привіт’, я програміст? Там усі програмісти
Вилами по воде• 05 августа 2022
Ответ дляcookie_cutter
Ну и замечательно. Совет да любовь. Но все равно мы для нее старались, чтобы парень так сказать задумался о серьезных шагах, пусть не в ближайшем, а в более отдаленном будущем.
Ответ дляЗалатавая
Бо любить себе дуже :)
Він має право хотіти іншу, якщо цю не кохає.
Але треба бути чесним з нею, з собою.
А не заливати тут, в нас все добре, може завтра одружимось.
Але треба бути чесним з нею, з собою.
Сыро_Ежка• 05 августа 2022
Ответ дляcookie_cutter
Що значить ’терпить’? У вашій уяві якщо жінка не розписана то це як би і не життя а страждання? І шматок не лізе в горло і серотонін не виділяється? От зараз ми як би не живемо, а завтра пішли розписалися і сталося якесь диво? Говорячи про динамо ви хочете сказати що вона як би цінніша за мене, дозволяє мені бути із собою і я маю виправдати надії. Але ні, ми щасливі одне з одним і рівноцінні одне одному, ніхто нікому не робить позику залишаючись у стосунках. Ми рівноцінні одне для одного.
ага, равноценны, только она замуж за вас хочет, а вы нет. И вы сами знаете, что если скажете ей ’пошли распишемся’- она согласиться, а не будет вам рассказывать про договор, условия, нет смысла и вот то все, что нам вы здесь написали
Ответ дляcookie_cutter
Люди з штампом такі «жарти» собі не дозволяють.
Тому, ви й не хочете його ставити, бо почуваєтесь вільним. Нікому нічого не винним. А доводите що штамп нічого не означає.
Ответ дляcookie_cutter
Наречену ви тут швидше за все не знайдете, але до пошуку підготуєтесь.
Вам треба знати що з вами не так.
В чому прогалина.
Щоб на ті ж граблі не вставати, щоб все запрацювало, як треба і почуватись щасливим.
Вам треба знати що з вами не так.
В чому прогалина.
Снегурочко• 05 августа 2022
Ответ дляcookie_cutter
Если внешность позволяет - найти парня. Если для долгосрочных отношений - прокачаться психологически, понять потребности мужчины, закрыть их и не напрягаться с тем чтобы самой учить программирование. Вот вроде говорят что женщинам тяжело постоянно следить за собой, маникюр там, фитнесс, еще что-то. Но это другое ’тяжело’. Футболистам тоже тяжело каждый день тренироваться, но это тупая тяжесть, в ней нет моментов когда непонятно что именно делать, вопрос в том чтобы делать это регулярно. В айти никогда не понятно что делать, всегда есть неизвестность, каждый день. И это намного сложнее чем делать повторяющиеся действия.
Фігассє ви порівняли айті і футбол.
Якщо в футболі запорука була тільки в щоденних тренуваннях, ставок на спорт би не було.
Мда, я думала, в айиішніків з логікою все ок, прочитав ваше порівняння, передумала.
Дякую, це було корисно
Ответ дляСнегурочко
Фігассє ви порівняли айті і футбол.
Дякую, це було корисно
Ви мене не зрозуміли. Я маю на увазі що успіх одного конкретного футболіста полягає в тому щоб щодня ходити на тренування і до автоматизму відпрацьовувати удари, біг, паси. Футболіст працює з однаковим набором речей - своє тіло, мʼяч, поле. Кожного для ті ж самі речі.
В програмуванні майже завжди треба придумати якийсь шлях розвʼязання проблеми, але способів яким це можна зробити - тисячі. І доводиться порівнювати, зважувати, читати документацію. Постійно нові контексти, нові абстракції які треба завантажити в мозок.
Зрозуміли, про що я?
Снегурочко• 05 августа 2022
Ответ дляcookie_cutter
Зрозуміли, про що я?
Я зрозуміла, що про спорт ви знаєте мало. Вам футболіст міг би відповісти, що айтішнік теж має однаковий набір щодня: стіл, стілець і комп.
Ответ дляСнегурочко
Щодо однакового набору речей - ну навряд у футболіста в мʼяч вбудований монітор на якому він постійно бачить нові образи. Хіба що якщо із допінгом трохи перебрав :)
Насправді стати професійним футболістом набагато важче ніж стати програмістом. Футбольних команд мало, робочих місць для програмістів багато
Ответ дляcookie_cutter
ну, ни за ваш, ни за вашу девушку никто ничего не решает, конечно же)) тут просто делятся мнением, и если вот соотношение 99к1 - то, наверное, это чуть больше, чем клише, согласны?
У меня вот возникло 2 вопроса - скажите, пожалуйста, Ваша мама дружна с вашей девушкой? вообще, она общается с вашими родственниками? и второй вопрос - когда вы в последний раз дарили ей цветы ’просто так’?