Подскажите, пожалуйста, интересует интерсити Хелм-Варшава. Нужно онлайн покупать или ещё бесплатный проезд для украинцев?
Ответ дляКсения Ш.
подивилася квитки. За себе і сина заплатила 68 злотих:) вечірній, Хелм-Варшава.
Купувала заздалегідь.
Там наче акція діє - типу родиною дешевше подорожувати. І при покупці від 2 до 6 білетів знижка десь 30%.
В усякому разі так було у липні, напевно і зараз теж.
ladyr80@mail.ru• 17 августа 2022
Ответ дляOlika
Купила вже 1 квиток, 2-й клас- 53 злотих. Перерахувала, вийшло 440 грн
Доброї ночі. Підкажіть сайт де купити квиток на потяг по Польщі. Дякую