Copy-Paste• 05 августа 2022
Впервые оценила ценность дачи)
У нас дача в селе восьмой год. Всегда воспринимала ее как для баловства.И только в этом году поняла ее ценность. Одно то, что спокойно здесь сидим с весны, а другое это цены на овощи и фрукты. Выехала в Киев на неделю, чуть сознание от цен не потеряла. Теперь я свое село полюбила)
Тема просто поболтать, но с сегодняшней моей зарплатой в городе без дачи я бы очень почувствовала недостаток финансов, а так все свое выросло, и та же морковь, буряк, капуста, помидор, огурец, болгарский перец, как оказалось, без поставок из Херсона это дорогие продукты(
Нашли в капусте• 05 августа 2022
Ответ дляБожоле
ПРи том, что растение не лежит на земле и во влаге, а висит в воздухе, проветривается и проходится солнцем. Споры фитофторы находятся в земле. Снизу листья оборвать. Я ж выше написала.
у мене помідори ростуть на агротканині.(як сах.мішок,тільки чорна) ,і перець,і огірки також. красотіща. полки немає,все чистеньке. В цьому році і дині також,то на тканині вонивиглядають набагато кращі,чим в грунті..
Нашли в капусте• 06 августа 2022
Ответ дляТрубоДурочка
А у меня так и не растет, и у соседки тоже. А мурашників десь 10шт. Це капець. Вони навіть зав´язі патісонів та буряків
підгризали(( полуниці посадила, одразу мурашник під кущами.
о.то у вас ще слимаків немає.отих,гладеньких..Ото гадость так гадость..
ТрубоДурочка• 06 августа 2022
Ответ дляНашли в капусте
Є. Но вони чомусь тільки по стінам хати лазять. І все. В городі немає. В мама колись було така напасть, незнали що й робити.
ТрубоДурочка• 06 августа 2022
Ответ дляЕленнн
оприскайте квадрисом. срок очікавання-5 днів і можна збирати урожай.
Прискала квадріс все. Двічі вже. Але дощі всеодно... І холод дають про себе знати
Ответ дляНашли в капусте
прикольно. я тільки для полуниці про агроволокно думала.
Меряю от единицы• 06 августа 2022
Ответ дляБожоле
А пропорции ?
Всегда на глаз. Беру ведро, туда 1л молока и остальное доливаю водой. И капель 15-20 йода.
Плекаю думи• 06 августа 2022
Ответ дляCopy-Paste
Я великих денег не тратила. Немного на рассаду и семена. Всё.
Отравы не признаю никакие, не использую
На майбутнє навчіться робити розсаду, розсада- одна з статей вел.витрат. А так щоб не казали, а клаптмк городу виручає.
Плекаю думи• 06 августа 2022
Ответ дляТрубоДурочка
Тогда надо мешок пшена
они везде.
Три банки отрути самої ефективної не допомогає
они везде. Три банки отрути самої ефективної не допомогає
Не все виводите.
Плекаю думи• 06 августа 2022
Ответ дляViktoria_St
Нашатырь с водой и поливать муравейники
Сода (коли була дешеаа)+ цукрова пудра. Ще обдати окропом мурашники.
руки_Крюги• 06 августа 2022
Ответ дляsky-labs
А яд, подскажите, зачем?
Это у вас больше 100 кустов?
Кропил один раз, бо листочки скручувалися і жовтіли. Десь до 100 кущів буде
Viktoria_St• 06 августа 2022
Ответ дляНашли в капусте
Агроволокно вы повторно используете или каждый год покупаете новое?
ТрубоДурочка• 06 августа 2022
Ответ дляПлекаю думи
Не все виводите.
Ну так воно і є..в один мурашник насиплю. Пропадають . Я радію. А потім з´являється новий. І так це капець. І під агроволокном мені всю полуницю попортили... І де їх тільки немає
Copy-Paste
• 06 августа 2022
Ответ дляТрубоДурочка
Ой, у меня этих муравьев страсть как много. Особенно в этом году. Но вроде какой-то беды не делают, я не борюсь с ними, я даже не представляю, сколько нужно отравы, чтобы их попытаться вывести с участка
ТрубоДурочка• 06 августа 2022
Ответ дляCopy-Paste
Вам повезло, в мене в усіх грядках. Троянди посадила, тля тут же( а це мурахи). Грушу посадили,теж саме. І так практично в кожній грядці. Особливо в полуниці, так щей личинки хруща
Нашли в капусте• 06 августа 2022
Ответ дляViktoria_St
якщо не знімать.,(там під клубніку чи кущі- то десь 7-8 років,в залежності від тканини). А я осінню ховаю. до весни. Надіюсь,на довго вистачить.
Viktoria_St• 06 августа 2022
Ответ дляТрубоДурочка
У меня жасмин заедает тля
ТрубоДурочка• 06 августа 2022
Ответ дляViktoria_St
У меня жасмин заедает тля
Я мию мильним розчином кущ троянди, поруч шукаю мурашник. Бо тлю вони розводять. Знищіть мурашник зникне тля. А ще можна актоцидом поприскати. Але поки мурашник не зникне буде тля.
Viktoria_St• 06 августа 2022
Ответ дляТрубоДурочка
Эти заразы муравейники носят с места на новое место
. Задолбалась за ними бегать. А ещё у нас во дворе асфальт, под ним есть муравейники. И под тротуарной плиткой.
ТрубоДурочка• 06 августа 2022
Ответ дляViktoria_St
Та це якійсь капець. Кличе мене сусідка по ділянці, між нами сітка рабиця, і стовпці не високі але пусті всередині, і показує мені мол глянь всередину. А на всю висоту стовпця мурашник, я такого не бачила, я їх довкола травлю і не можу зрозуміти чого знову
так швидко з´явилися (((
Не бачила ніколи щоб вони зав´язі буряків і патісонів їли?!
В мами на участку мурахи були і мурашники але такого вони не робили.
так швидко з´явилися (((