Как считаете, на сколько это серьезно?
Там, вроде, система охлаждения повреждена?
Запорізька атомна електростанція відключила четвертий енергоблок після обстрілу російських окупантів увечері 5 серпня. Про це повідомив голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух.
За його словами, ворожий обстріл припав на магістраль, якою транспортують водень на Запорізьку АЕС, внаслідок чого виникла пожежа.
Постраждалих від обстрілу немає. Були також пошкоджені лінії електропередач четвертого енергоблоку станції, який атомники змушені були відключити від енергосистеми та перевести до резерву.
dahashutka19• 06 августа 2022
Ответ дляStar39
Удалено администрацией...
Что за бред? Всем ясно, что это орки стреляют
Lilianna-Lili• 06 августа 2022
Ответ дляOliasas
Дякую.
Вже теж знайшла. То новина від 5-го серпня.
Надіємось, що все добре буде.
новина від 4 серпня про 5 серпня? щось тут не сходиться
World Shop• 06 августа 2022
Захватили, нагло заявили,что теперь она принадлежит росатому.
И начали по ней стрелять ? Сами там сидят и сами в себя стреляют ?
Это как? Объясните кто-то , что за схема такая?
dahashutka19• 06 августа 2022
Ответ дляStar39
Удалено администрацией...
Специально, провоцируют. Они вчера там и в спец костюмах ходили, мрази конченые
Lilianna-Lili• 06 августа 2022
Ответ дляOliasas
Виправила. То я сплутала з березнем. Вибачайте.
о, бачу вже, вибачте;)
Ольга_1301• 06 августа 2022
Ответ дляStar39
Удалено администрацией...
По якому факту? По орківсько-путінським законам?
Ответ дляWorld Shop
А что тут обьяснять, они давно сами в себя стреляют, сами теракты делают в рашке, что вас удивляет?