bananos• 06 августа 2022

В Польщі ще надають тимчасовий захист?

Якщо так то на який термін і якщо ні то чи зараз роблять карту поляка?
Афри• 06 августа 2022
Да. Конечно. Можно получить тимчасовый прихисток

автор bananos • 06 августа 2022
Ответ дляАфри
Дуже дякую, на який термін? 2 роки?
Pole• 06 августа 2022
Карта поляка
15 липня було опубліковано розпорядження Ради міністрів Польщі про внесення змін щодо способу отримання карти поляка. Для громадян України дозволили звертатися до воєвод по всій Польщі для отримання цього документу.

Розпорядження набирає чинності протягом 14 днів з моменту публікації. Процедура отримання карти поляка залишається без змін. Необхідно мати польське коріння, а також здати іспит.
Вірші на замовлення• 06 августа 2022
Ответ дляPole
Карта поляка

Польське коріння?
Юся шопоголик• 06 августа 2022
Ответ дляbananos
Дуже дякую, на який термін? 2 роки?
18 місяців
Наразі діють ще електроні карти побуту для біженців з якими можно пересуватися незалежно від днів безвізу
Афри• 06 августа 2022
Ответ дляbananos
Дуже дякую, на який термін? 2 роки?
18 мес..через 9 мес пребывания можно податься на карту часового побыта
Сказка_• 06 августа 2022
Ответ дляbananos
Дуже дякую, на який термін? 2 роки?
До 24 августа 2023
Klodia• 06 августа 2022
Ответ дляВірші на замовлення
Польське коріння?
Конечно. А как без него.
skunsi• 06 августа 2022
Ви не путаєте карту поляка, карту тимчасового побуту і карту сталого побуту?
Для карти поляка потрібно мати польске коріння: батьки, бабуся, дід

Машенька Ивановна• 06 августа 2022
Ответ дляskunsi
А як це можливо довести?які аргументи?саме для карти поляка.якщо наприклад діда з бабою давненько вже немає в живих
skunsi• 06 августа 2022
Ответ дляМашенька Ивановна
Архіви
skunsi• 06 августа 2022
Або є фірми, які цим займаються
natashadi• 06 августа 2022
Проезд по ЖД Польша платный уже?
Птица-синица• 06 августа 2022
Ответ дляnatashadi
Проезд по ЖД Польша платный уже?
Вроде да, мы 30.06 успели в последний день на бесплатный проезд
Афри• 06 августа 2022
Ответ дляnatashadi
Проезд по ЖД Польша платный уже?
Да
nata.ant• 06 августа 2022
Ответ дляbananos
Дуже дякую, на який термін? 2 роки?
До 23.08.23 года
nata.ant• 06 августа 2022
Ответ дляЮся шопоголик
18 місяців
Да не карта побыта то,а просто приложение для пересечения границы беженцам.
nata.ant• 06 августа 2022
Ответ дляnatashadi
Проезд по ЖД Польша платный уже?
Да,с 1.07
fedovik• 06 августа 2022
Ответ дляМашенька Ивановна
взагалі-то є така штука як архіви. і є спеціально навчені люди які з тими архівами працюють)

natashadi• 06 августа 2022
Ответ дляnata.ant
Да,с 1.07
Может знаете стоимость от Варшавы Сходня до аэропорта Шопена поезд или автобус стоимость билета? И можно в кассе купить ? Или только с картой?
Есть 13 злотых мелочью Думаю можно ли их использовать Спасибо
автор bananos • 06 августа 2022
Ответ дляPole
Карта поляка

Прекрасно. З цим немає проблем
автор bananos • 06 августа 2022
Ответ дляskunsi
Ви мене питаєте чи я не путаю? А чому я повинна путати?
Я зі Львова, як думаєте як тут в нас з польським корінням?
автор bananos • 06 августа 2022
Ответ дляМашенька Ивановна
Дуже просто і легко, мені просто лінь було цим займатись раніше
nata.ant• 06 августа 2022
Ответ дляnatashadi
К сожалению незнаю,я во Вроцлаве живу.Откроцте Гугл карты и посмотрите чем вам лучше доехать,можно такси вызвать .Если ходит городской автобус то это в билетомате покупать билет,можно наличкой ,можно картой платить .Но так как в Украине в кондуктора никто не покупает билет, у вас он должен быть до посадки в общественный транспорт
Вірші на замовлення• 06 августа 2022
Ответ дляKlodia
Конечно. А как без него.
Це неправда. Захист дають всім українцям, що в´їзжають після 24 лютого.
Klodia• 06 августа 2022
Ответ дляВірші на замовлення
Что неправда? Она про карту поляка спрашивала, а не про защиту. Вы утверждаете, что для неё польские корни не нужны?