Самохвалова• 06 августа 2022
Чоловіче алаверди про жіночі анкети на СЗ
Читаю як тішать жінок чоловічі анкети і хочу висловити захоплення щодо дописів, які найбільше дивують/бісять у жіночих анкетах.
1. жіноча емоційна, психологічна неадекватність - це коли їй 40, а вона пише, що вона дєвушка. тоді я в свої 45 юноша? Жінки зрозумійте, що в слові "ЖІНКА" нема нічого поганого. Визначення з вікіпедії: Ді́вчи́на (також юнка), ді́вчинка — молода людина жіночої статі, зазвичай дитина чи підліток.
2. це коли жінка починає опис своїх чеснот з того, що вона "красівая". А у мене очі повилазили щоби самому оцінити? Пишіть там щось про свої цінності, переконання, хобі. Та про будь що чого я і сам не побачу на фото. До речі всі ті жінки, які самі себе визначали красунями, на мою думку такими не є.
3. це коли єдиною вимогою до обранця жінка зазначає високий зріст партнера? Серйозно????? та ти бляха вже маєш 40 років і у тебе досі вимоги як у 16-літньої?
Можна було би ще продовжувати, але я просто хочу сказати, що чоловікові так само важко знайти нормальну пару на сз, бо там як не дурьохі, то інстасамки з качиними попками замість губ
Малая еще та• 06 августа 2022
Ответ дляСамохвалова
фото не буде, але я привабливий, розумний і все у мене добре. ну окрім особистого
Ну так кого хотите Вы? Может найдём Вам здесь пару.
Мяо мой мяо• 06 августа 2022
Мне 40, да я женщина, молодая и красивая, для меня важен рост и комплекция мужчины. Вот нравятся мне худощавые не ниже 175 см. Что не так? Я не на сз, но не понимаю посыла, если 40, то что? Должна хлопать в ладоши, писать кипятком и бежать вприпрыжку в постель к любому? Вообще, судя по темам и прошлому опыту на сз мало кто ищет кого-то для жизни, цели иные. А в принципе, что мужики, что бабы там обычные, ничего сверх. Написанное надо делить на 10.
Самохвалова
• 06 августа 2022
Ответ дляБарбитта
Я же говорю корону пригвоздили намертво))
Так она не только у вас есть
у мене її нема. я констатую, що весь отримує знаки уваги від жінок, і значно молодших, значно. і я дійсно розумний. тому тут не понти, а просто обєктивна оцінка. і при цьому ви пропустили мою фразу, що я не намагаюсь видавати себе за того ким не є і не прагну здаватися кращим ніж є. і звичайно у мене купа недоліків. але ж тема не про мене, а про жіночі анкети і жінок загалом
Самохвалова
• 06 августа 2022
Ответ дляМалая еще та
нє найдьом. не тре. я занадто вибагливий
БезобидныйКрокодильчик• 06 августа 2022
Ответ дляСамохвалова
а вимоги вам не сподобаються. я не добираю слів, не намагаюсь здаватися кращим ніж є, і допис мій на тіндері досить у категоричній формі. мета його відсіяти ’чужих’ і знайти ’свою’. поки не склалося
Смішна спроба, ви здавалися розумнішим до цього посту.
Малая еще та• 06 августа 2022
Ответ дляСамохвалова
Давайте ссылку на свою анкету, мне аж интересно, что там за требования.
Самохвалова
• 06 августа 2022
Ответ дляМяо мой мяо
та все так. кожен має право на свою позицію. я свою висловив, і вже кілька разів. Можу я мати право на свою думку, хай і помилкову, на ваш погляд. остання спроба пояснити: мене дивує коли зріст є ЄДИНОЮ вимогою. Розумієте? єдиною
БезобидныйКрокодильчик• 06 августа 2022
Ответ дляСамохвалова
Девочки, расходимся)
Самохвалова
• 06 августа 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Девочки, расходимся)
та ж тема не про мене і мета не пошук пари. мова про жінок, тобто про вас
Сколько_мне_лет?• 06 августа 2022
Ответ дляСамохвалова
от чесно, оце ваше жіноче ’кружитє, мєня, кружитє’ - це ще одна річ яка мене вигрібає. Бо це схоже просто на спробу задовольнити свої потреби іншою людиною, а для мене стосунки це щось більше ніж заповнення задоволення чиїхось хотєлок. для мене це партнерство
Присоединяюсь.
Часто ни кожи, ни рожи, ни своего жилья или нормальной работы.
Но ’кружите меня’, бо я така вже прошена
БезобидныйКрокодильчик• 06 августа 2022
Ответ дляСамохвалова
Ага, канешн, інших справ немає?🤣
БезобидныйКрокодильчик• 06 августа 2022
Ответ дляСколько_мне_лет?
Присоединяюсь.
Ну и пусть, найдётся и будет кружить, вам что, завидно?
Мяо мой мяо• 06 августа 2022
Ответ дляСамохвалова
А кто сказал, что ваше мнение ошибочно, оно просто ваше. Естественно, рост не единственный критерий, но всего не опишешь, есть ещё химия, а она привязана к принятию внешности партнёра как не крути.
Самохвалова
• 06 августа 2022
Ответ дляСколько_мне_лет?
Присоединяюсь.
скористаюся вашою підтримкою щоби розширити свою тезу. мене дивує не прагнення жінки отримати увагу, турботу, ласку і все інше. це цілком ок, а мене вигрібає коли жінки пишуть в анкеті, що чоловік ’должен’. я тебе ще не бачив, не певен, що ти виставили своє фото і скільки правди в твоїй анкеті, а я вже тобі щось ’должен’
Сколько_мне_лет?• 06 августа 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Мне все равно.
Иногда жаль времени на переписку.
Самохвалова
• 06 августа 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Ага, канешн, інших справ немає?🤣
та ж субота і я сам. маю час
БезобидныйКрокодильчик• 06 августа 2022
Ответ дляСколько_мне_лет?
Мне все равно.
Иногда жаль времени на переписку.
Вы мужчина? Знакомьтесь на улице, зачем вам эти переписки?
Сколько_мне_лет?• 06 августа 2022
Ответ дляСамохвалова
’Мущинадолжен’ вообще на каждом шагу.
Должен левой бабе с СЗ сходу прям.
Сколько_мне_лет?• 06 августа 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Я везде знакомлюсь изи
БезобидныйКрокодильчик• 06 августа 2022
Ответ дляСамохвалова
та ж субота і я сам. маю час
Проведіть його з користю, сходить на спортмайданчик, кубіків побільшає
Самохвалова
• 06 августа 2022
Ответ дляСколько_мне_лет?
’Мущинадолжен’ вообще на каждом шагу.
Должен левой бабе с СЗ сходу прям.
власне я ж про це. не сіло, не впало, а вже должен
Сколько_мне_лет?• 06 августа 2022
Ответ дляСамохвалова
Есть очень простое определение меркантильности, и здесь речь не только о деньгах.
Меркантильность - когда твой запрос выше твоего предложения.
Золотые слова имхо
Самохвалова
• 06 августа 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
коуч з особистісного росту? чому безкоштовно даєте такі цінні поради? давайте номер карти
Мяо мой мяо• 06 августа 2022
Ответ дляСамохвалова
Та же фигня, только у мужиков в анкетах. Особенно есть чёткие пацанчики, это особая категория. Жирухи проходим мимо, своего пуза хватает, ищущие кошелёк туда же, кухня это не ваше нам не по пути и т.д. А про себя ни слова. Только то, каким мимо.
БезобидныйКрокодильчик• 06 августа 2022
Ответ дляСамохвалова
Вчуся у вас) У мене карта в валюті, потягнете?)
Самохвалова
• 06 августа 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
та куди дінуся. я ж ’должен’
БезобидныйКрокодильчик• 06 августа 2022
Ответ дляСамохвалова
та куди дінуся. я ж ’должен’
Якщо ви чоловік, то це приємно, робити приємне приємній дівчині