Самохвалова• 06 августа 2022
Чоловіче алаверди про жіночі анкети на СЗ
Читаю як тішать жінок чоловічі анкети і хочу висловити захоплення щодо дописів, які найбільше дивують/бісять у жіночих анкетах.
1. жіноча емоційна, психологічна неадекватність - це коли їй 40, а вона пише, що вона дєвушка. тоді я в свої 45 юноша? Жінки зрозумійте, що в слові "ЖІНКА" нема нічого поганого. Визначення з вікіпедії: Ді́вчи́на (також юнка), ді́вчинка — молода людина жіночої статі, зазвичай дитина чи підліток.
2. це коли жінка починає опис своїх чеснот з того, що вона "красівая". А у мене очі повилазили щоби самому оцінити? Пишіть там щось про свої цінності, переконання, хобі. Та про будь що чого я і сам не побачу на фото. До речі всі ті жінки, які самі себе визначали красунями, на мою думку такими не є.
3. це коли єдиною вимогою до обранця жінка зазначає високий зріст партнера? Серйозно????? та ти бляха вже маєш 40 років і у тебе досі вимоги як у 16-літньої?
Можна було би ще продовжувати, але я просто хочу сказати, що чоловікові так само важко знайти нормальну пару на сз, бо там як не дурьохі, то інстасамки з качиними попками замість губ
Самохвалова
• 06 августа 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Якщо ви чоловік, то це приємно, робити приємне приємній дівчині
а що дівчина ’приємна’ - це вирішую я, чи та дівчина?
БезобидныйКрокодильчик• 06 августа 2022
І взагалі, стосунки мають нести радість навіть на етапі вибору, будьте більш прихильніший, автор, до ммм жінок і буде вам щастя
БезобидныйКрокодильчик• 06 августа 2022
Ответ дляСамохвалова
Вас до чогось примушують жінки?) Прям вішаються і вимагають?
Самохвалова
• 06 августа 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
чому мені здається, що все зійшлося до обговорення мене? тема ж про інше
БезобидныйКрокодильчик• 06 августа 2022
Ответ дляСамохвалова
Отака вона нестримна сила абаянія
Поросенка• 06 августа 2022
Мне кажется, что когда в анкете этот один пункт про рост, то это значит, что это критично важно, а остальное - профессия, хобби и т.д вариабельно.
Я думаю, если увидите анкету где 100 пунктов, что она хочет от избранника, то дальше Пункта 1 про рост и читать не будете. Подумаете: ’Вот, сучка, с гонором и претензиями’))))
Самохвалова
• 06 августа 2022
Ответ дляПоросенка
ні. я подумаю - о, це зріла, розумна жінка, яка знає чого хоче і не розмінюється на аби що
Поросенка• 06 августа 2022
Ответ дляСамохвалова
Не верю, но возможно. Но 99% всех остальных даже читать не будут.
Самохвалова
• 06 августа 2022
Ответ дляПоросенка
це залежить від мети пошуку: якщо для сексу, то букви зайві, а якщо для стосунків, то будуть читати
Я такая - жду трамвая• 06 августа 2022
Ответ дляГлаголица
Стосовно зросту)) Я 171 см, от реально якщо в чоловіка в анкеті до 176 зріст, то він 1000% нижчий мене. Для чого брехати? Напиши, що ти 168, то жінка бачитиме, чи може вона до тебе підбори вдягти, чи взагалі не йти на побачення з чоловіком на пів голови нижчим, бо це не всім підходить.
Ооо ну нарешті хтось про це сказав!
У мене 175, як же часто на побачення приходили мачі, у яких було вказано 185-187, а вони в кращому випадку були одного зросту зі мною 🙈🙈🙈
Поросенка• 06 августа 2022
Ответ дляСамохвалова
Ну так выясняйте в процессе, в чем проблема? Когда на улице девушку красивую видите и рискнете подойти, не рассчитываете же, что она с транспарантом будет стоять, где описаны все ее душевные качества, качества партнера, подходящий размер... и зарплаты разумеется и еще много другой ерунды, которая не имеет значения в итоге все равно, если у него, пардон, изо рта пахнет, ну или рост 174)
Будьте проще и не зануднее, тем более, что я так понимаю, женщины все равно пишут и вешаются первые
Я такая - жду трамвая• 06 августа 2022
Ответ дляУпругая попка
Я гадала тільки мені таке попадалось. Вони завищують свій зріст 🙈 навіщо?
Дівчата, ви коли приходите на побачення і бачите, що вам збрехали стосовно зросту, розвертайтеся та йдіть. Я вже до цього дійшла, бо вже просто неможливо. Також часто виставляють фото 5-10 р.давнини ну і з фігурою в формі, а приходять +10 кг
БезобидныйКрокодильчик• 06 августа 2022
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Даже если с фигурой все отлично, обидно понимать, что на фото он, только десять лет назад. Я же уже за него того замуж вышла)
БезобидныйКрокодильчик• 06 августа 2022
И вообще, сз это такой треш, у кого вообще хватает эмоциональных сил все это перебирать?
Самохвалова
• 06 августа 2022
дякую всім за обговорення, перепрошую якщо когось образив, не хотів. пішов качати кубіки, як заповідав мій коуч
Раз одела не бу• 06 августа 2022
Ответ дляСамохвалова
може звичайно, але є один нюанс: це часто буває ЄДИНОЮ вимогою
якій конкретно ви не відповідаєте і тому це вас так бісить, наш маленький друже))))
Раз одела не бу• 06 августа 2022
Ответ дляСамохвалова
Більшість дописів в цій темі явно образливого змісту. Припускаю, що їх автори нещасливі жінки. Щасливі люди не бризкають ядом. Не тре хамства, бо буде бан і закрию тему
усі пусі, яка тонка душевна організація у маленького хлопчика)))))))
Раз одела не бу• 06 августа 2022
Ответ дляСамохвалова
от чесно, оце ваше жіноче ’кружитє, мєня, кружитє’ - це ще одна річ яка мене вигрібає. Бо це схоже просто на спробу задовольнити свої потреби іншою людиною, а для мене стосунки це щось більше ніж заповнення задоволення чиїхось хотєлок. для мене це партнерство
партнерство то про бізнес, а жінок тре ’кружить’
так і залишитесь без жінки)))))
Раз одела не бу• 06 августа 2022
Ответ дляСамохвалова
а вимоги вам не сподобаються. я не добираю слів, не намагаюсь здаватися кращим ніж є, і допис мій на тіндері досить у категоричній формі. мета його відсіяти ’чужих’ і знайти ’свою’. поки не склалося
і чому я не здивована)
Я такая - жду трамвая• 06 августа 2022
Автор, стосовно зросту - коли мене запрошують на побачення (якщо спілкування цікаве), то перш ніж погодитись я обов’язково запитую про зріст . Бо якою би інтелектуальною, цікавою і приємною не була людина, якщо він одного зросту зі мною або вище на пару см, то він мені не підходить
Раз одела не бу• 06 августа 2022
Ответ дляСамохвалова
хрєновий у вас коуч
качайте нафту або газ, кому ті кубіки тре)))
175см55кг19лет (она)• 06 августа 2022
Ответ дляСамохвалова
Бризкають і щасливі, вони ж не блаженні, здатні відкривати увесь спектр емоцій. Такі банальності пишете, а дорослий чоловік. Ви всерйоз погрожуєте, що !закриєте тему і позбавите щастя писати на форумі вам особисто? Япідстолом)))
175см55кг19лет (она)• 06 августа 2022
Ответ дляМуроводчица
Автор, одну меня вы не обидели
Но я ушла к семейству на шашлык.
Дамы, не обижайте мужчину, у нас их мало. Особенно адекватных и грамотных.
Но я ушла к семейству на шашлык.
Останнім абзацом ви взагалі їх жорстко попустили)
175см55кг19лет (она)• 06 августа 2022
Ответ дляСамохвалова
Спочатку покружить, а потім вже партнерство у законному шлюбі. Період залицянь чоловіка до жінки повинен бути, це найщасливіший романтичний період безтурботності і закоханості. Це ж не бізнес врешті решт. Просто ви вже не юнак і навіть забули, що це таке. До речі, про дівчинку. У якомусь польському фільмі була фраза від чоловіка: кохання - це коли ти говориш 40-річній жінці ’моя маленька’.
175см55кг19лет (она)• 06 августа 2022
Ответ дляСамохвалова
180 см. Боже, чому жінки не розуміють все з першого разу, і навіть з десятого. Я ж це вже три рази розжовував: мова не про зріст, а про те, що людина в сорок років хоче серйозних стосунків і створити сімю (так вона пише) і при цьому у неї тіки одна вимога - високий зріст. Сподіваюсь тепер вже очевидно, що я мав на увазі?
Щоб зразу відсіяти шпендиків, а особистість проявиться у спілкуванні. Сенс писати шукаю доброго і розумного,кожен непотріб себе таким вважає.
175см55кг19лет (она)• 06 августа 2022
Ответ дляСамохвалова
економія. не люблю писати. а дякую пишу, як ’дяк’
Огидно і дивно
БезобидныйКрокодильчик• 06 августа 2022
Ответ дляРаз одела не бу
хрєновий у вас коуч
Мені
Брюнетка в Мармеладе• 06 августа 2022
Ответ дляСамохвалова
Автор, вот текст моей анкеты
Я высокая и стройная.
Люблю прогулки как пешие так и вело, путешествия и спорт, особенно плавание.
Также люблю готовить блюда итальянской кухни.
Не курю.
Неплохо дружу с чувством юмора.
Без финансовых, материальных и ментальных проблем.
Характер: коней на скаку не останавливаю и в горящую избу точно не зайду :)
Не замужем, детей нет.
Ищу мужчину, с которым на одной волне, разовые отношения не интересуют.
Женатым ОГРОМНАЯ просьба не беспокоить.
Вот у меня вопрос - что здесь не так???
Какого хрена мне пишут неадекваты?
Интересно Ваше мнение
Я высокая и стройная.
Не курю.
Неплохо дружу с чувством юмора.
Не замужем, детей нет.
Женатым ОГРОМНАЯ просьба не беспокоить.
Вот у меня вопрос - что здесь не так???
Какого хрена мне пишут неадекваты?
Интересно Ваше мнение
Самохвалова
• 06 августа 2022
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Автор, вот текст моей анкеты
Я высокая и стройная.
Не курю.
Неплохо дружу с чувством юмора.
Не замужем, детей нет.
Женатым ОГРОМНАЯ просьба не беспокоить.
Вот у меня вопрос - что здесь не так???
Какого хрена мне пишут неадекваты?
Интересно Ваше мнение
Я высокая и стройная.
Не курю.
Неплохо дружу с чувством юмора.
Не замужем, детей нет.
Женатым ОГРОМНАЯ просьба не беспокоить.
Вот у меня вопрос - что здесь не так???
Какого хрена мне пишут неадекваты?
Интересно Ваше мнение
уявлення не маю. з вашим тексті все ок. не ок з тими хто вам пише
Самохвалова
• 06 августа 2022
Ответ для175см55кг19лет (она)
відчуйте різницю: ви пишете про те, що чоловік виявляє свої почуття і звертаючись до жінки називає її своєю маленькою, крихіткою, дівчинкою чи ще якось. А я написав про те, що жінка себе так означає. Розумієте різницю?