Ноунэйм• 07 августа 2022

Хто виписував ліки в Польщі?

Чи можливо приїхати до лікарні , записатися до лікаря і в той же день отримати ліки?
І чи є ліміт на виписку? Читала, що можуть виписати максимально Три препарати.
Вот Она Я• 07 августа 2022
Доктор не выпишет то, что вам надо, доктор выпишет то, что считает нужным.
автор Ноунэйм • 07 августа 2022
Ответ дляВот Она Я
Ясно, краще купити за свій рахунок.
Само_достаточная• 07 августа 2022
Ответ дляНоунэйм
Ясно, краще купити за свій рахунок.
Так вы и так и будете покупать за свой счет. Но рецептурные лекарства без рецепта вам не продадут
Воленс-неволенс• 07 августа 2022
Не знаю как в Польше, в Чехии врач может электронный рецепт выписать и прислать в смс, даже ходить никуда не нужно
сказочное_Бали• 07 августа 2022
Ответ дляНоунэйм
Ясно, краще купити за свій рахунок.
Основные препараты все по рецептам
Вот Она Я• 07 августа 2022
Ответ дляНоунэйм
Ясно, краще купити за свій рахунок.
Так вы и так купите за свой счёт их :)))
Вот Она Я• 07 августа 2022
Ответ дляСамо_достаточная
+
Зоя Жорівна• 07 августа 2022
Ответ дляНоунэйм
Ясно, краще купити за свій рахунок.
А Вы бесплатно хотели? Это только по страховке возможно, но тоже не все препараты
автор Ноунэйм • 07 августа 2022
Ответ дляЗоя Жорівна
Це точно?
Якщо я маю песель, і не маю ніякого доходу, то також за свй рахунок все?
Педиатор_я• 07 августа 2022
Ответ дляВот Она Я
А з чого Ви вирішили? У мене PESEL УКР, потрапила минулого тижня спочатку на осередок здоров’я, потім на SOR, сумарно 11 годин відкапували, всі препарати і обстеження були бесплатно. Виписали ліки, кілька препаратів, тільки один з них (пробіотик лінекс) був за повну вартість, решта або безкоштовно, або за 30% вартості
Педиатор_я• 07 августа 2022
Ответ дляЗоя Жорівна
не тільки по страхівці, в мене її нема, але антибіотик і ще 2 препарати були безкоштовно
Вот Она Я• 07 августа 2022
Ответ дляНоунэйм
Це точно?
Песель это документ, который подтверждает легальность вашего нахождения в Польше и не имеет никакого отношения к аптекам
Зоя Жорівна• 07 августа 2022
Ответ дляПедиатор_я
Тогда забираю свои слова, сама не обращалась, слышала от знакомых
Вот Она Я• 07 августа 2022
Ответ дляПедиатор_я
Как с чего, у меня тоже Песель Укр. Он не даёт никаких привилегий, консультировалась у юриста, что б знать свои права в Польше.
Педиатор_я• 07 августа 2022
Ответ дляЗоя Жорівна
Та я і сама була в шоці))) всі аналізи, КТ, УЗД безкоштовно, якби не було б покращення, вже готові були робити пункцію. Я коли відійшла на другий день, то мало другий напад не дістала, коли прикинула це все на наші ціни і уявила, який може прийти рахунок тут(((
Вот Она Я• 07 августа 2022
Ответ дляПедиатор_я
Не верю.,
В Германии да, это рабочая схема - если ты не в стационаре в Польше, тогда нет.
Вот Она Я• 07 августа 2022
Ответ дляПедиатор_я
Потому что вы попали на Сор, там все бесплатно и будут делать.
Педиатор_я• 07 августа 2022
Ответ дляВот Она Я
А, ну якщо так, то консультуйтесь дальше)))) а я на власному досвіді переконалась, що і як. З SOR, крім того, видали всі заключення, направлення на консультацію до невролога, направлення на аналізи повторно після курсу ліків, з чим мала прийти до дільничного, котрий мене приймав на осередку здоров’я. На консультацію до невролога (безплатного) записалась на 10-те, крім того, сама ще вирішила до приватного сходити, щоб співставити. У приватного візит 140 злотих
Вот Она Я• 07 августа 2022
Ответ дляПедиатор_я
Вы смешали все в кучу!
Сестра упала в бассейне, в сор сделали обследования, какие-то капельницы, три дня она находилась там под наблюдением, да, все было бесплатно.
Но если у вас орви и вы пошли к врачу своему или же пошли по самообогащению, вам выписали направление, то покупаете все за свой счёт.
Педиатор_я• 07 августа 2022
Ответ дляВот Она Я
Ну то для чого ви тут розказуєте, що нічого безплатного? Може у автора теж така проблема, що вона може з нею безпосередньо на СОР звернутись? Зараз я після візиту до свого лікаря, прототип нашого сімейного, маю скерування на повторні аналізи, вони теж безплатні. Крім того, виписала рецепт на додатковий препарат по моїй хворобі, теж безплатний
Вот Она Я• 07 августа 2022
Ответ дляПедиатор_я
На консультацию к неврологу вас может записать только ваш семейный врач и это будет да, бесплатно. Так же как и на все остальные обследования по направлению - все будет бесплатно
Педиатор_я• 07 августа 2022
Ответ дляВот Она Я
Вы смешали все в кучу!
Це ви змішали все в кучу і впарюєте людям небилиці. Автор не уточнила з якого приводу і чого вона буде звертатись, зате ви вже приплели і ОРВІ, і все решту
Педиатор_я• 07 августа 2022
Ответ дляВот Она Я
ну то яково милого ви розказуєте, що все платно і баламутите людей?
автор Ноунэйм • 07 августа 2022
Ответ дляПедиатор_я
Хочу звернутися до лікаря щоб виписав польський аналог Детралексу, бо вени болять, і може якісь вітаміни для серця.
Вот Она Я• 07 августа 2022
Ответ дляПедиатор_я
Перечитайте автора, она считает, что с Песель укр должно быть бесплатно.
А это не так.
Такие же алгоритмы есть в Польше для всех.
Да, с направлением от своего врача будет бесплатно.
Но если вам свой лечащий выпишет лекарства, то они не будут бесплатными
Кинг-Конгша• 07 августа 2022
Ответ дляПедиатор_я
Бо ви на SOR потрапили, просто на прийомі вам ніхто безплатно ліків не дасть. На мор і в лікарні можуть і будуть все робити безкоштовно.
Але не на звичайному прийомі.
Вот Она Я• 07 августа 2022
Ответ дляПедиатор_я
Нет, вы привели свой случай за единственный верный и что так как у вас будет у всех и надо идти просто в сор
Вот Она Я• 07 августа 2022
Ответ дляКинг-Конгша
Але не на звичайному прийомі.
Дайте человеку поорать - что все бесплатно
Вот Она Я• 07 августа 2022
Ответ дляПедиатор_я
Нет, это просто вы попали на сор, поэтому решили, что все бесплатно и вводите в заблуждение
Кинг-Конгша• 07 августа 2022
Ответ дляНоунэйм
Якщо ви з цею проблемою якось потрапите на сор - то аналізи і обслідування буде безкоштовно. Просто сімейний лікар вам може дати рецепт на ліки, але купляти ви їх за свій кошт будете. Якщо рецептурні ліки, і якщо лікар вважатиме, що вам треба той рецепт.