Аристократка-тунеядка• 07 августа 2022
болить зуб з тимчасовою пломбою
Вчора заклали ліки для подальшого видалення нерву та поставили тимчасову пломбу, вночі прокинулась від болю.
Зараз також підниває, якщо на нього щось кусати то болить добряче.
Це ж так не має бути?
Ксюша-говоруша• 07 августа 2022
Так
Паста подіє і перестане
Ще сьогодні максимум поболить
Випийте Німесил, Нурофен або т.п.
Паста подіє і перестане
Ще сьогодні максимум поболить
Випийте Німесил, Нурофен або т.п.
Аристократка-тунеядка
• 07 августа 2022
Ответ дляКсюша-говоруша
Так
Паста подіє і перестане
Ще сьогодні максимум поболить
Випийте Німесил, Нурофен або т.п.
Паста подіє і перестане
Ще сьогодні максимум поболить
Випийте Німесил, Нурофен або т.п.
та в принципі біль такий, що можу потерпіти і не пити поки що знеболювальне.
Мені б просто розуміти чи це довго так воно буде боліти і коли починати панікувати?
Ксюша-говоруша• 07 августа 2022
Ответ дляАристократка-тунеядка
Ще сьогодні може боліти, завтра би мало перестати
Панікувати треба якби воно було не боліло, а потім почало через пару днів
А зразу це норма, зуб живий ще, паста не подіяла, от і поболює