Ноунэйм• 07 августа 2022
Хто виписував ліки в Польщі?
Чи можливо приїхати до лікарні , записатися до лікаря і в той же день отримати ліки?
І чи є ліміт на виписку? Читала, що можуть виписати максимально Три препарати.
Кинг-Конгша• 07 августа 2022
Ответ дляВот Она Я
Дайте человеку поорать - что все бесплатно
Та капець...сімейна ще фіг ті рецептурні ліки випише без аналізів...
Вот Она Я• 07 августа 2022
Ответ дляКинг-Конгша
Якщо ви з цею проблемою якось потрапите на сор - то аналізи і обслідування буде безкоштовно. Просто сімейний лікар вам може дати рецепт на ліки, але купляти ви їх за свій кошт будете. Якщо рецептурні ліки, і якщо лікар вважатиме, що вам треба той рецепт.
На сор неотложные случаи в основном.
Вот Она Я• 07 августа 2022
Ответ дляКинг-Конгша
Я знаю :))
Кинг-Конгша• 07 августа 2022
Ответ дляВот Она Я
На сор неотложные случаи в основном.
Саме так, я розумію для чого сор...цікаво, що пані скажуть, якщо вона прийде і скаже на сорі, що вени болять...
Королева спама• 07 августа 2022
Ребенку по рецепту антибиотик и препарат для ингаляции обошлись за 7 % стоимости. Но много другого по 50-100%
Автор, смотря какая у вас проблема.
Если вы попадаете в неотложку, то обследования, анализы и консультации врачей будут бесплатными. Лекарства в зависимости от назначения. Если ситуация не критическая, вас могут даже не посмотреть даже, а направить утром к своему лечащему врачу.
Если вы попадаете к лечащему, он вам выписывает рецепт и вы идёте покупаете все в аптеке за свои деньги. Если хотите сделать узи или посетить врача, то лечащий даст бесплатное направление на все это. Но это может затянуться во времени.
Несрочное узи я ждала 1,5 месяца, срочное сделают только на скорой. Запись к невропатологу на 4,5 месяца вперёд, я то записалась но (ездила в Украину, так как надо было срочно).
Усатая полосатая• 07 августа 2022
Ответ дляВот Она Я
Песель это документ, который подтверждает легальность вашего нахождения в Польше и не имеет никакого отношения к аптекам
До аптек не має, а от в лікарні з песелем видадуть більшість ліків.
Вот Она Я• 07 августа 2022
Ответ дляУсатая полосатая
В больнице да, но там и не рассматривают не срочные ситуации.
Люблю_джаз• 07 августа 2022
Ответ дляПедиатор_я
А з чого Ви вирішили? У мене PESEL УКР, потрапила минулого тижня спочатку на осередок здоров’я, потім на SOR, сумарно 11 годин відкапували, всі препарати і обстеження були бесплатно. Виписали ліки, кілька препаратів, тільки один з них (пробіотик лінекс) був за повну вартість, решта або безкоштовно, або за 30% вартості
Да в карман тут не смотрят
Ответ дляПедиатор_я
Ключевое слово - попала на sor.
Если бы пошли к лечащему, то не были б препараты бесплатными.
Но и на sor не принимают не несрочные случаи и могут попросить утром обратиться к лечащему врачу.
А ваша ситуация требовала экстренного вмешательства, поэтому вы получили такой опыт, но это совершенно не значит, что так везде.
Вот Она Я• 07 августа 2022
Ответ дляУсатая полосатая
😀 больше не выпишут, выпишут то, что надо
Кашка-маняшка• 07 августа 2022
Ответ дляНоунэйм
Це точно?
Якщо я маю песель, і не маю ніякого доходу, то також за свй рахунок все?
Записуйтеся до сімейного лакаря, норм дають рецепти. Є ліки, які відшкодовуються на певні відсотки, навіть на 100%. Батькові виписали без проблем аналоги того, що він пив в Україні, і ми оплачували то 15%, то 30, решту компенсувала держава. Якісь ліки дорогі трапилися, то компенсація була 30%, а решту самі, але навіть так це значно дешевше, ніж в Україні. Якщо думаєте, що лікар упреться, то можете підстрахуватися і мати з собою блістер або упаковку з-під українських ліків.
Кашка-маняшка• 07 августа 2022
Ответ дляВот Она Я
Це не так, не говоріть того, що не знаєте. Тимчасовий захист дає таке саме право на мед.послуги, яке мають поляки. І право на відшкодування витрат на ліки також.
Вот Она Я• 07 августа 2022
Ответ дляКашка-маняшка
Совершенно верно, но это не значит, что все препараты будут бесплатны.
Вот Она Я• 07 августа 2022
Ответ дляКашка-маняшка
Отцу, потому что возраст и хроника, это тоже учитывается
Борода• 07 августа 2022
Ответ дляПедиатор_я
Та я і сама була в шоці))) всі аналізи, КТ, УЗД безкоштовно, якби не було б покращення, вже готові були робити пункцію. Я коли відійшла на другий день, то мало другий напад не дістала, коли прикинула це все на наші ціни і уявила, який може прийти рахунок тут(((
То був стаціонар, це покриває страховка
Якщо ви просто на прийомі у лікаря отримуєте рецепт в стан здоров´я некритичний - то сплата 100% ваша, або 50%
Безкоштовно тільки консультації і обстеження можуть бути