07 августа 2022

В яких містах живуть стильні польки?

Подруга з-під Ґдині часто шле фотки з вулиць і парків, як виглядають польки. Те, що я бачу зазвичай: помада рожева фуксія або блідо-рожева спермічна; чорна засмага або автозасмага, дуже збільшені губи, довгі нігті синього кольору, вії 5Д, ультракороткі спідниці та шорти. Одразу попрошу не забігати сюди білопальтових писати, які ми з подругою непорядні, бо фоткаємо і пліткуємо)) Не вірю, що ви ніколи не пліткуєте.
Так от питання: чи є там стильні європейські пані? І якщо нема, то в яких країнах Європи жінки мають природний вигляд і стильно одягаються, а не Троєщина-2007?
Чучело сосны 07 августа 2022
Польки справді одягаються інакше, дійсно схоже на початок 2000, але ніяких тюнингів я не зустрічала. І мейк досить стриманий.
Ума Палата 07 августа 2022
Варшава і передмістя Варшави. Стильні, з дорогими і екстравагантними хобі, в гарних заміських будинках, з гарною освітою і подорожами по европі і світу кожного місяця. Ось таких польок я особисто знаю з Варшави і околиць.
Чижик Пижик 07 августа 2022
Я сейчас в Гданьске. Это пипец) честно
Барышня_Смольный 07 августа 2022
Везде есть разные.
Самые стильные женщины, по моему мнению, в Италии. Но они далеко не красавицы
Курс капусты 07 августа 2022
Из моего опыта - Барселона, там очень стильные женщины. И обеспеченные швейцарки - Базель, Цюрих (где я была), вот там настоящее скромное обаяние буржуазии))
Ну и на горнолыжке обычно ухоженные дамы, но откуда они уже не знаю)
Армейская 07 августа 2022
В Германии природний.
Волосы не красят массово, рожают поздно.
Седые Мадонны с младенцами.
Вам бы понравилось
автор ГейСюда 07 августа 2022
Ответ дляЧучело сосны
Польки справді одягаються інакше, дійсно схоже на початок 2000, але ніяких тюнингів я не зустрічала. І мейк досить стриманий.
яке місто?
В гости звали? 07 августа 2022
Ответ дляБарышня_Смольный
Везде есть разные.
Самые стильные женщины, по моему мнению, в Италии. Но они далеко не красавицы
Самі стильні в Стокгольмі. Чоловіки, жінки будь якого віку. Навіть діти))
LoveYou 07 августа 2022
А яка то спермічна помада?
Kapitoshka-4fe1 07 августа 2022
Ответ дляLoveYou
А яка то спермічна помада?
Ага, тільки хотіла запитати
Чучело сосны 07 августа 2022
Ответ дляГейСюда
яке місто?
Белосток
В гости звали? 07 августа 2022
Ответ дляКурс капусты
Из моего опыта - Барселона, там очень стильные женщины. И обеспеченные швейцарки - Базель, Цюрих (где я была), вот там настоящее скромное обаяние буржуазии))
Ну и на горнолыжке обычно ухоженные дамы, но откуда они уже не знаю)
Барселона ++
До того ж в переважній більшості це одяг м’яких, природніх кольорів. Дуже стильно вдягнені.
Левый Локоть 07 августа 2022
вам не вшиско едно??? вы можете только критиковать свое отражение в зеркале...остальное личное дело каждого...шо за примитивизм такой...колхоз бня...
автор ГейСюда 07 августа 2022
Ответ дляЛевый Локоть
вам не вшиско едно??? вы можете только критиковать свое отражение в зеркале...остальное личное дело каждого...шо за примитивизм такой...колхоз бня...
я на вас чекала
Барышня_Смольный 07 августа 2022
Ответ дляВ гости звали?
Самі стильні в Стокгольмі. Чоловіки, жінки будь якого віку. Навіть діти))
Эхх, я не была(
Левый Локоть 07 августа 2022
Ответ дляГейСюда
я на вас чекала
ну естественно, ваш колхоз же кто то должен был разбавить...
ЛеньГуглить_правда 07 августа 2022
Катовіце теж саме)))
Блондинки то просто блондинки з жовтою перепаленою соломою, вузькі довгі носи, одяг самий простий, взуття теж, можуть бути кеди з сінсея за 40 злотих. Лишня вага є у багатьох. Нігті натюрель, або навіть може лак до половини облізти. Вони не паряться. Дуууууже багато польок курять: на лавках, на ходу, на пляжах.
Але це вільні люди, без якихось тараканів в голові і їм байдуже як вони виглядають і хто що про них думає. Вони живуть у своє задоволення. Вони мають гарні будинки, дітей, чоловіків, час на відпочинок і можливості на цей відпочинок
Путающаяся 07 августа 2022
В Польше с марта я без понятия в чем ходят польки, вот первые 2 недели жили в селе - там таки аут был
автор ГейСюда 07 августа 2022
Ответ дляАрмейская
В Германии природний.
Волосы не красят массово, рожают поздно.
Седые Мадонны с младенцами.
Вам бы понравилось
а як одягнуті?
Бритоножка 07 августа 2022
Може це наші біженці
Антонина матушка 07 августа 2022
Покажите мне стильных украинок или себя авторс подругой. Вижу только теток с лишним весом, неухоженых
Чучело сосны 07 августа 2022
Ответ дляБритоножка
Може це наші біженці
Наші як раз і відрізняються тюнінгом, підборами, вечірнім мейком та складними зачісками навіть у маркеті
автор ГейСюда 07 августа 2022
Ответ дляLoveYou
А яка то спермічна помада?
Усі дуже бліді помади)
автор ГейСюда 07 августа 2022
Ответ дляБритоножка
Може це наші біженці
ні. Чому ви одразу ображаєте наших жінок? Наші стильніші (більшість)
LoveYou 07 августа 2022
Ответ дляГейСюда
Усі дуже бліді помади)
Цікаво, ви самі такий кхм... інтересний термін придумали?..
Бритоножка 07 августа 2022
Ответ дляГейСюда
ні. Чому ви одразу ображаєте наших жінок? Наші стильніші (більшість)
А чому ви ображаєте польок? Цікаво як ви визначаєте національність?
автор ГейСюда 07 августа 2022
Ответ дляБритоножка
А чому ви ображаєте польок? Цікаво як ви визначаєте національність?
За мовою. Усі вони пшекають
автор ГейСюда 07 августа 2022
Ответ дляLoveYou
Цікаво, ви самі такий кхм... інтересний термін придумали?..
Нє, давно почула десь
LoveYou 07 августа 2022
Ответ дляГейСюда
За мовою. Усі вони пшекають
А як ви розрізняєте по фото?)) То ж вам подруга шле, а не ви чуєте.
автор ГейСюда 07 августа 2022
Ответ дляLoveYou
А як ви розрізняєте по фото?)) То ж вам подруга шле, а не ви чуєте.
Ну вона ж чує їхню мову і про що говорять, фоткає не здалеку. Та й виглядають вони всі як з іншої планети. Відстають у стилі від українок на 15 років.