07 августа 2022

В яких містах живуть стильні польки?

Подруга з-під Ґдині часто шле фотки з вулиць і парків, як виглядають польки. Те, що я бачу зазвичай: помада рожева фуксія або блідо-рожева спермічна; чорна засмага або автозасмага, дуже збільшені губи, довгі нігті синього кольору, вії 5Д, ультракороткі спідниці та шорти. Одразу попрошу не забігати сюди білопальтових писати, які ми з подругою непорядні, бо фоткаємо і пліткуємо)) Не вірю, що ви ніколи не пліткуєте.
Так от питання: чи є там стильні європейські пані? І якщо нема, то в яких країнах Європи жінки мають природний вигляд і стильно одягаються, а не Троєщина-2007?
показать весь текст
автор ГейСюда 07 августа 2022
Ответ дляКурс капусты
Из моего опыта - Барселона, там очень стильные женщины. И обеспеченные швейцарки - Базель, Цюрих (где я была), вот там настоящее скромное обаяние буржуазии))
Ну и на горнолыжке обычно ухоженные дамы, но откуда они уже не знаю)
У доглянутих жінок Швейцарії що найбільше впадає в око? Кофтинки молочного та бежевого кольору, трішки золота і пастельний мейкап?)
LoveYou 07 августа 2022
Ответ дляГейСюда
Ну вона ж чує їхню мову і про що говорять, фоткає не здалеку. Та й виглядають вони всі як з іншої планети. Відстають у стилі від українок на 15 років.
Не знаю, я як їхала через усю Польщу на поїзді 10 годин, то в вагоні 1 класу бачила тільки файних польок. Одна така цукерочка була, ммм, я сама задивилась.
Не знаю, де ваша подруга крутиться, що бачить лиш таких. Зрештою, і в нас такі є, як з минулого століття.
автор ГейСюда 07 августа 2022
Ответ дляLoveYou
Не знаю, я як їхала через усю Польщу на поїзді 10 годин, то в вагоні 1 класу бачила тільки файних польок. Одна така цукерочка була, ммм, я сама задивилась.
Не знаю, де ваша подруга крутиться, що бачить лиш таких. Зрештою, і в нас такі є, як з минулого століття.
ну вище написали і про Катовіце, і про Гданськ
Клептоманка 07 августа 2022
Австриячки такие же. Загар, правда, оранжевый круглогодично.
Радикальная 07 августа 2022
Всі кого бачила гарні і розумні люди.
Оля_с_киркою 07 августа 2022
Испания. Хорошо одеты,стильно. Смотрю,любимые их магазины Зара и Страдивариус.
PmB 07 августа 2022
Ответ дляАнтонина матушка
Покажите мне стильных украинок или себя авторс подругой. Вижу только теток с лишним весом, неухоженых
Себя узнали в описании автора?🤣
Антонина матушка 07 августа 2022
Ответ дляPmB
Себя узнали в описании автора?🤣
Хотелось бы вас порадовать, но увы и ах
Курс капусты 07 августа 2022
Ответ дляГейСюда
У доглянутих жінок Швейцарії що найбільше впадає в око? Кофтинки молочного та бежевого кольору, трішки золота і пастельний мейкап?)
Очень ухоженные волосы, лицо, маникюр и голые ногти, часы, дорогая сумка
автор ГейСюда 08 августа 2022
Ответ дляКурс капусты
Очень ухоженные волосы, лицо, маникюр и голые ногти, часы, дорогая сумка
Нігті навіть без прозорого лаку?
Курс капусты 08 августа 2022
Ответ дляГейСюда
Нігті навіть без прозорого лаку?
Без