4есотка• 08 августа 2022
Трекінг номер
Зробила замовлення на сайті пума Америка, в кошику 10 речей, магазин відшипив в 2 трекінг номера, 1 трекінг ( 1 футболка ) загублен, 2 трекінг вже отримала. Служба доставки FedEx доставила посилку за адресою ЮЕ, але другі говорять зворотнє, що не отримували дану посилку, і сказали , щоб я писала претензію у fedex. У кого була подібна ситуація? Що робити, куди писати?
4есотка
• 08 августа 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Я б зверталась у магазин.
В пуму написала, поки що тихо, чекаю
Колдунья-вещунья• 08 августа 2022
Ответ для4есотка
В пуму написала, поки що тихо, чекаю
Ну то ще й у федекс напишіть.
В мене був такий випадок, то магазин (не пума) ще раз відправляв після мого звернення. Посилка їм повернулася назад, в транспортну компанію не писала, бо магазин сам вирішив мою проблему
Магиня• 08 августа 2022
була така сама ситуація, пума сказали, що вони не несуть відповідальності за посилки, що доставляються на перевізників