катерина12009• 08 августа 2022
Чим я тільки не намагалась зняти вспишку
на початку. Якісь процедури, лазер який зробив мені гірше. Я на вулицю вийти не могла. Виручив мене простий засіб - траумель) маскою на ніч на протязі місяця ну і дієта і сорбенти. Непогані м’які засоби у pevonia botanica. Особисто мені найбільш підходять декілька кремів в payot, nuage, cachemir, захист від сонця і після сонця. М’яке масло для вмивання від біодерми.
В мене діагностували початкову стадію гормональноі розацеі зараз ремісія
на початку. Якісь процедури, лазер який зробив мені гірше. Я на вулицю вийти не могла. Виручив мене простий засіб - траумель) маскою на ніч на протязі місяця ну і дієта і сорбенти. Непогані м’які засоби у pevonia botanica. Особисто мені найбільш підходять декілька кремів в payot, nuage, cachemir, захист від сонця і після сонця. М’яке масло для вмивання від біодерми. В мене діагностували початкову стадію гормональноі розацеі зараз ремісія
Ответ длякатерина12009
Я ковидом болела в начале 19 года, а с учетом того, что никто ещё не знал что с этим делать, влили в меня 5 разных антибиотиков внутривенно🤦♀️ Все последнего поколения. Тогда и начался треш с розацеа((
катерина12009• 08 августа 2022
Ответ дляМандарина
Жесть(, і в мене були загострення після ковіда, бо кололи по стандартній схемі гормон+аб