буреЛОМКА• 08 августа 2022

Ребёнку 8 лет, как садится кушать, всегда просится в туалет…

Девочки, каждый раз, когда ребёнок садится кушать, кушает минут 5 и говорит»я в туалет», и так каждый раз при еде, 2-3 раза в день. Это может быть симптомом чего-то?
Просто реально уже напрягает, что только села и сразу я в туалет….
Губы_зубы• 08 августа 2022
Занимается своими делами, сидит терпит. Потом зовут есть, прибегает и вспоминает что как-бы в туалет надо бы.
Л-лень

И_В_офигительных_штанах• 08 августа 2022
та ж тема у моєї дитини... Аж бісить. теж 8 років, але так вже років з 5
Потрындельница• 08 августа 2022
Я б до лікаря сходила. Не може вона забувати кожен день, що в туалет хотіла, поки їсти не покличуть.
Железобетон• 08 августа 2022
Мені 38 років. І в обід або сніданок , коли я їм, одночасно з´являється позив до туалету в процесі поїдання, і так від народження.... І я посеред трапези вимушена бігти. Да раптово. Чому так хз. Але якщо така потреба, хай ходить на здоров´я. Чому вас це дратує?
Потрындельница• 08 августа 2022
Ответ дляЖелезобетон
І так постійно? А в гостях, якийсь перекус на роботі, морозиво в парку купили, в кафе зайшли і т.д. Зразу треба бігти і шукати туалет?
Печенюшка• 08 августа 2022
Нам 7, и тоже самое 😅
Железобетон• 08 августа 2022
Ответ дляПотрындельница
Ну я доросла іноді виходить потерпіти до кінця трапези, але їм я тоді дуже швидко, іноді так встаю посеред обіду і йду, потім вертаюсь, а що ? Мені особисто ніколи це проблеми не складало. Ну морозиво в парку рідко дає такий ефект.
А дитина ходить під час їжі в туалет по маленькому чи по великому?!
І так хто зі мною давно знайомі, знають що я завжди знаю де можна потрапити в туалет, в парку , тц чи де вони є біля метро тощо.