brabber• 08 августа 2022

Черговий скандал в Instagram

Чоловік відомої блогерки закликає не продавати «біженцям» власність у Карпатах

Кажуть, що Платон Тарнавський, який є чоловіком блогерки мільйонниці Саші Бо з Франківська, закликає не продавати землю переселенцям, щоб рашисти не прийшли визволяти й Прикарпаття.

P.S. Що скажете? Чи має він нести якусь відповідальність свої слова? Я вже думала, що не залишилось нікого, хто б вважав, що рашисти прийшли когось визволяти. А ні, таки є екземпляри.
Маргарита Владимировна• 08 августа 2022
Вот из-за таких и началась война((((

Ms_Sambukina• 08 августа 2022
Ох и хрень глаголит
kystik• 08 августа 2022
Не знаю ни одного ни второго. Но дебилов хватает везде. Хотя если блогеры - может быть тупой хайп - ждите в скором времени от них старта продаж очередного говнокурса.
begovelik• 08 августа 2022
внешне, вроде, нормальный, а в голове вавки
GirlSuper• 08 августа 2022
Удалила всі сторінки звідусюди
Не читаю.
Постійно щось десь відбувається …
Не знаю хто він такий і з чого він таке собі вирішив.
GirlSuper• 08 августа 2022
Ответ дляkystik
О видите как всё просто
автор brabber • 08 августа 2022
Ответ дляkystik
Вона блогерка, а він стоматолог.

lilyD• 08 августа 2022
Там землі давним давно скуплені Донецьком, Харковом, Одесою, Києвом
Подивіться хто власники готелів і комплексів?
kystik• 08 августа 2022
Ответ дляbrabber
Вона блогерка, а він стоматолог.
Плохой пиар - все равно пиар. И это для блогера главное. Их высер быстро забудут, а волну хайпа они получат.
L-i-s-a-92af• 08 августа 2022
Це та сама Саша Бо, яка в ’ голодній тусі’ відзначилась?Коли свора дурнуватих блохерів реготало і святкувало у Будинку вчених у Львові у день пам´яті загиблих в Голодоморах?
автор brabber • 08 августа 2022
Ответ дляkystik
Скоріше хейту, а не хайпу. Я не знаю, як це працює, але хіба після такого мають почати підписуватися люди?
автор brabber • 08 августа 2022
Ответ дляL-i-s-a-92af
Начебто, але точно не стверджую, бо не слідкую за нею, але чула про неї на хвилі її скандального розлучення.
Polz• 08 августа 2022
Це що за дискримінація? Івано-франківці, не продавайте в магазинах і кафе нічого цьому Платончику, якщо не хочете засрати свій магазин цим лайном
Lizavel• 08 августа 2022
Что это за бомонд?
автор brabber • 08 августа 2022
Ответ дляLizavel
Что это за бомонд?
Українські інфлюєнсери, мать їх так
marata• 08 августа 2022
Вони мені чомусь такі огидні обоє, тож не здивована
Vira_Kos• 08 августа 2022
Ответ дляL-i-s-a-92af
Та сама.
І про то швидко забули, і про це забудуть.
kystik• 08 августа 2022
Ответ дляbrabber
Конечно)) Я же говорю, хейт быстро забудется, а хайп словит. Посмотрите на других - один голодную вечеринку во Львове устроил - поплакал потом, но получил пару тысяч подписчиков и где-то читала что поднял цену на рекламу почти в два раза. Второй подаренный телефон у ребенка бегал отбирал - а через недельку вроде бы какой-то то ли курс то ли розыгрыш запустил и как кстати в то время у его девушки песня вышла. А Инстасамку знаете - она только на одном хейте и зарабатывает.
Бэха семерка• 08 августа 2022
что за ноунеймы?

автор brabber • 08 августа 2022
Ответ дляkystik
Що за історія з відібраним телефоном? Жесть, люди нічим не нехтують
L-i-s-a-92af• 08 августа 2022
Ответ дляkystik
Он хайп словил,мразь, а директор Дома ученых от сердечного приступа скончался.
freedom_2015• 08 августа 2022
Таких би виселити в напрямку корабля ,то і країна була б кращою і без пошуку ворогів серед своїх
angel200775• 08 августа 2022
Удалено администрацией...
kystik• 08 августа 2022
Ответ дляbrabber
Не помню кто - парень Анны Тринчер, блогер какой-то тоже известный среди малолеток. В гугле вбейте. Правда, через время все участники признались что это была постанова. Что еще раз доказывает что это работает, раз даже специально идут на такое.
Ms_Sambukina• 08 августа 2022
Ответ дляangel200775
Удалено администрацией...
Боже, змiшались кури свинi...
Polz• 08 августа 2022
Ответ дляБэха семерка
что за ноунеймы?
Саша Бо не ноунейн. Це перша блогерка мільйонник, який вела і веде свій блог українською! З початку війни донатить на ЗСУ, купила авто на ЗСУ, безкоштовно підстригає діток переселенців в своєму салоні. А вот чоловіків не вміє вибирати
kabatosa• 08 августа 2022
Удалено администрацией...
Polz• 08 августа 2022
Ответ дляkabatosa
Удалено администрацией...
У вас в самої теми російською в профілі
angel200775• 08 августа 2022
Ответ дляMs_Sambukina
Боже, змiшались кури свинi...
Я іншої реакції і не очікувала... ’рускоязычные украинцы’ будуть помирати від рук росіян,але українською розмовляти не будуть...не ’привыкли...на русском удобней’.
kabatosa• 08 августа 2022
Ответ дляМаргарита Владимировна
Вот из-за таких и началась война((((
Війна почалась тому, що 30 років тому Україна не поступила з рюзьгім мірам як Латвія до прикладу