08 августа 2022

За дві тисячі грн можна купити фірмові, шкіряні кросівки? Чи не мріяти?

Потрібно і мені і чоловікові. Обом.. і щось універсальне, і під джинси і під джогери. Білі якісь можливо.
На Шафі і Кідстафф нема галочки оригінал, і важко вибирати, бо будь який китай називаеться Найк, Рібок і тд
Пуста трата часу
В інсті фірмові по 3900-4500 грн
показать весь текст
ЭмчЭндЭм 08 августа 2022
Ответ дляУкраїна понад усе!
Сейчас на пуме распродажа, по 35 долл можно взять хорошие кроссовки
Шкіряні?) Покажіть
Капуста Маша 08 августа 2022
Ответ дляНеновая почта
Пума, Рібок не куплю?
Купите, сейчас там супер распродажа.
А вообще я лет 5 покупаю пуму, нью бэленсы и с доставкой это 1000-1500 грн максимум выходит.
ЭмчЭндЭм 08 августа 2022
Ответ дляКапуста Маша
Купите, сейчас там супер распродажа.
А вообще я лет 5 покупаю пуму, нью бэленсы и с доставкой это 1000-1500 грн максимум выходит.
Пума 30 дол найдешевші мабуть
tarveldy 08 августа 2022
Ответ дляНеновая почта
Я хочу оригінал.
Ноги болять носити щодня бюджетні, я такі також маю
А чого вам потрібні шкіряні
В пумі зараз можна купити 1500 , буквально учора були в тц
автор Неновая почта 08 августа 2022
Ответ дляКапуста Маша
Купите, сейчас там супер распродажа.
А вообще я лет 5 покупаю пуму, нью бэленсы и с доставкой это 1000-1500 грн максимум выходит.
Такого плану шукаю. Подрбаються беленси собі, але ця Н як З))
автор Неновая почта 08 августа 2022
Ответ дляtarveldy
А чого вам потрібні шкіряні
В пумі зараз можна купити 1500 , буквально учора були в тц
Чоловік любить шкіряні, щоб і від брюки і під шорти обути
А мені не важливо, головне не замшу (важко чистити) і не спортивні для біга (зараз такі і ношу) а для міста
tarveldy 08 августа 2022
Ответ дляНеновая почта
Я хочу оригінал.
Ноги болять носити щодня бюджетні, я такі також маю
Автор, не женіться за шкірою, це не те що вам треба. Вам потрібна устілка, все що типу люкс мимо, тількі спеціалізовані на спорт.товарах тм. Шкіряні моделі це більше кежл, і устілка програє у порівнянні з біговими
Йдіть, міряйте в пуму, чи в інші фірмові, можна зараз зловить на сайтах, хоча і по місцю купити теж зараз доступно
Повірте, навіть якщо ви витратите більше свого бюджету, не пошкодуєте, бо зручне взуття це якість життя
НетЕщеНаверное 08 августа 2022
Посмотрите Днепровскийбукин. Качество хорошее. Нынешние цены не знаю. Но надо покупать с примеркой. Не всем подходят анатомически.
Алиса в стране Советчица 08 августа 2022
Ответ дляМасяня Я
К сожалению, акция закончилась.
мне эта модель не нравится. там со временем носок резиновый так некрасиво смотрится
Бокс-орун 08 августа 2022
В телеграмі є група , там прольоти з ін.сайтів, багато там речей купила за норм.ціною
Шухлядка зараз називається група
автор Неновая почта 08 августа 2022
Ответ дляБокс-орун
В телеграмі є група , там прольоти з ін.сайтів, багато там речей купила за норм.ціною
Шухлядка зараз називається група
Я там є
Але довго не гортала
Ану йду ще подивлюся
Україна понад усе! 08 августа 2022
Ответ дляЭмчЭндЭм
Шкіряні?) Покажіть
https://us.puma.com/us/en/sale/private-sale?clickI... Можете подивитись які є за посиланням
КоролеВешна 08 августа 2022
на асос рибок нтуральная кожа на распродаже взяла за 22 евро
ПультОт_БМВ 09 августа 2022
В інтертопі купила air max nike за 1700 пару тижнів тому
Масяня Я 09 августа 2022
Ответ дляАлиса в стране Советчица
мне эта модель не нравится. там со временем носок резиновый так некрасиво смотрится
У дочери вторая пара таких, все хорошо. Но там есть модели из экокожи, может это у них так.