УлыбАчка• 08 августа 2022

Міні парфуми в Єві оригінал?

Сьогодні заходила в Єву і так там багато мініатюрок по знижці. Дивлюсь на рожевий Версаче і ще від Москіно аромат. В мене скоро день народження, хочу зробити собі маленький подарунок. Чи то оригінал? Не хочеться натрапити на підробку. Дякую за відповідь.
Наездница• 08 августа 2022
В єві, наскільки мені відомо, оригінальних парфумів немає взагалі
Каяспер• 08 августа 2022
Ответ дляНаездница
+1000
автор УлыбАчка • 08 августа 2022
Ответ дляНаездница
Справді? А я десь читала, що мініатюри не підроблюють, типу не вигідно
автор УлыбАчка • 08 августа 2022
Ответ дляНаездница
Але думаю запитаю може хтось брав там
Чудо-Рыба-кит• 08 августа 2022
Брала Москино, не знаю оригинал ли, но похож на Лайт Блю аромат, не стойкие, по-крайней мере мне. Перед этим брала Арманд баси - супер аромат, стойкие, но не минька.
Возьмите, цена вопроса смешная, в сумочку бросили и обновляете по мере необходимости
автор УлыбАчка • 08 августа 2022
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
I love love і funny здається, на них дивилась. Та я теж дивлюсь і подобається, що в флакончику гарненькому. Можна було б замовити якийсь відливант, але не так святково і ще доставку оплачувати.
Чудо-Рыба-кит• 08 августа 2022
Ответ дляУлыбАчка
Вот, первый вариант. Берите, он универсальный, на лето как раз, не тяжёлый. Сделайте себе подарок.
автор УлыбАчка • 08 августа 2022
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
Дякую. Візьму
Пиши-пропало• 08 августа 2022
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
А не засолодкий?
Пушка заряжённая• 08 августа 2022
Оті типу парфуми - підробки. Оригінала в Єві ніколи не було.
автор УлыбАчка • 08 августа 2022
Ответ дляПушка заряжённая
А де оригінал? На мейкапі? Саме мініатюрки. Бо повноцінний флакон зараз не по карману
Чудо-Рыба-кит• 08 августа 2022
Ответ дляПиши-пропало
А не засолодкий?
Для меня- нет. Я не люблю сладкие.
Ket-993e• 08 августа 2022
Брала в Еве миниатюру Версаче, не стойкие…
автор УлыбАчка • 08 августа 2022
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
Для меня- нет. Я не люблю сладкие.
Я читала, що вони цитрусові, як мандаринки
автор УлыбАчка • 08 августа 2022
Ответ дляKet-993e
Блін, точно підробка
Чудо-Рыба-кит• 08 августа 2022
Ответ дляУлыбАчка
Ну цитрусовые это не сладкие
Челюскина• 08 августа 2022
Может и да, но очень слабо держится аромат
Чудо-Рыба-кит• 08 августа 2022
Ответ дляУлыбАчка
Блін, точно підробка
Мне розовые Версаче попались ещё в журнале Натали лет надцать назад, пробники тогда часто шли к комплекте, они были не стойкие, аромат стал тогда культовым, ими пахли все, но были не стойкие.
Незламна• 08 августа 2022
Замовляла рік назад dior addict у інтернет магазині ева,оригінал 100%,але я коли отримувала посилку коробка наче була як з другого магазину і в накладній був якийсь фоп, я гуглила тоді це було офіційне представництво елітних парфумів в Україні.
Ще брала у lagrande також оригінал
Щепотка_совести• 08 августа 2022
Ответ дляПиши-пропало
А не засолодкий?
Нет, он не сладкий. Приятный аромат.
Любвиобильный бот• 08 августа 2022
Ответ дляПушка заряжённая
от з чого ви взяли що підробки?
в мене було багато парфумів з єви, до цього купувала такі ж і в дьютіку, і в брокарді. жодних сумнівів не виникло.
просто цікпво, які аргументи?

я до цього бачила турецькі підробки, там хоч і схожі коробки та флакони, але все одно видно що підробка.
Любвиобильный бот• 08 августа 2022
Ответ дляУлыбАчка
Блін, точно підробка
рожеві версачі, вони самі по собі дуже легенькі.,
як на мене москіно набагато яскравіші.
москіно лав лав, це солодкий цитрус. такі життєрадісні.
дуже багатьом подобаються
halla-d95e• 08 августа 2022
Брала в свій час якраз в Єві мініатюри зі знижкою. Три види Версаче. Найбільше сподобався жовтий діамант. І ще від Москіно той що з оранжевою кришечкою-качечкою. Не звертала уваги на нього зовсім, бо ж ніби як дитячий. А я тітонька досить солідного віку. Але на диво видався приємним ароматом. Неодноразово отримувала компліменти. Ото мені якраз мініатюрки і підходять за об’ємом. Бо швидко надоїдає аромат і хочу поміняти на інший. Так що візьміть собі і радуйте себе. Життя триває.