Пекельнi Борошна• 22 декабря 2025

Дізналась, що за 10 років я просто не та..

Піднімала питання дітей дуже часто, просто поговорити, думала він не хоче, не проявляє цікавості, каже не час. На початку шлюбу в 20 років обговорили, що буде 1 дитина як встанемо на ноги
І тут в розмові щось образливе сказала, по типу ти завжди обираєш свій комфорт і себе, як тобі зручно. Згадала, що я пішла на операцію яку б краще після вагітності робити і навіть тоді він сказав, що зараз дітям не час, краще роби зараз, а потім подивимось
А сьогодні в розмові я дізналась, що жінка повинна мати певні якості щоб він був тим чоловіком ( за моїми словами ) який буде говорити про дітей і хотіти дітей. Коли я в шоці сказала що ти нічого такого не казав - то ти не питала, встав і пішов в іншу кімнату спати
годовасик• 22 декабря 2025
Оце у вас терпіння!
10 років
Час робити так, як хочеться вам!
Викликаю на дебати• 22 декабря 2025
Кстати, автор, это же недавно ваша тема была, что мол мужик вечно куда-то уезжает по делам на выходные на целый день, а вам типо стал мало внимания уделять, и вам стало одиноко. Я узнала ваш слог)
Поторописька• 22 декабря 2025
Ответ дляПекельнi Борошна
А я сиджу плачу. Плачу за втрачений час і не повагу до себе
А скільки вам років?
Заздрість то погано• 22 декабря 2025
Ответ дляХуАнита
Навіщо ви з ним?
Я не з ним більше) 2026 рік це буде рік розлучення
Він більше ніколи мене не полюбить і не усвідомить скільки зла зробив мені.
ХуАнита• 22 декабря 2025
Ответ дляЗаздрість то погано
Полюбити вас повинні ви і нікому не дозволяти такого ставлення до себе. Усвідомте, що у вас немає запасного життя. Я бажаю вам позитивних змін у житті.
Заздрість то погано• 22 декабря 2025
Ответ дляХуАнита
😻дякую вам! Дуже дуже дякую!
Король дивана• 22 декабря 2025
Ответ дляЛіплю вареники
Вот я из за родителей и не ушла. Помню как жаловалась маме , крестной , а они мне в ответ ой это тебе кажется , Саша тебя любит , Саша хороший. Только папа как чувствовал говорил обижает тебя? А я не рассказала папе , говорила все хорошо. Папы нет. А муж издевается ещё сильнее потому что знает защитить некому. Если бы тогда родные меня поддержали ,сказали бери ребенка и уходи от этого ушлёпка , но нет Саша хороший ты все придумала.
Не нужно скидывать ответственность за свои решения на родителей. Вы взрослая девочка. Захотели уйти - ушли.
Царівна Жабка• 22 декабря 2025
Ответ дляКороль дивана
Это если хочется самостоятельно жить,а не просто на другую шею
мистерЛяпсус• 22 декабря 2025
Ответ дляПекельнi Борошна
Трошки відволіклась, добре що є порадниця
Буду намагатися хоч поспатити, о 9 вставати вже
как бы грустно не было, но тут наверное надо расходиться. Даже если вы продавите его и он согласится на ребенка, то помните, что с появлением ребенка отношения в подавляющем большинстве случаев портятся (это определенный кризис, с которым надо справиться), тем более, если у вас уже не всё гладко. не все пары справляются со сложным периодом после рождения ребенка, ведь жизнь переворачивается с ног на голову.
Просто Фіфа• 22 декабря 2025
Автор, діла не буде. Если вы каким то образом заьеременеете в надежде забить на мужа и наслаждаться материнством, он вам не даст, он увидит что вы радуетесь а ему плохо и будет вам мстить. От банально не помогать с ребёнком до специально гадить. Вы будете нервная уставшая морально и физически. Ребёнок тоже будет с поломанной психикой. Второй вариант остаться с ним без детей, но к старости мужики превращаются в вечно недовольных брюзжащих особей, никакого тепла , любви вы от него не увидите, только обслуживание вечно недовольного деда. Выход третий: отцепите этот балласт, это не ваше, не ломайте себе жизнь!
Научительница• 22 декабря 2025
Ответ дляПекельнi Борошна
Автор, судаков много , ві ошиблись. имеете право. Чинитесь максимально быстро
Бабулька• 22 декабря 2025
Вітаю!ваш муж абьюзер,хочет быть единственным,вокруг кого вы будете скакать и прыгать.Скажите ему спасибо,что проявился до рождения ребенка.По другому не будет,не тратьте время и не стройте планов.А то,что он мелет,что вы не такая и должны быть какие признаки у вас,чтоб он хотел от вас детей,то это фигня.Так работает абьюз.Все психологи,кто работает с такими ситуациями,говорят,если вы чувствуете в разговорах с партнером,что вы потеряли логическую нить,что это напоминает какойто туман,вы ничего не можете понять,что партнер от вас хочет,то это оно,абьюзивное поведение,чтоб вы запутались,засомневались в себе и потеряли самоооценку
Залізний кіготь• 22 декабря 2025
Ответ длясказочное_Бали
Допустим, а какой смысл мужику жить десть лет с не той и просирать свою жизнь??? Если можно найти ту. Никогда этого не понимала
Він не просерав, а жив у комфорті: з безкоштовною прачкою, кухаркою та коханкою і тим часом очікував більш підходящий варіант саме тієї, від якої захочеться дітей. І будьте впевнені, як тільки він таку зустріне, він миттєво розведеться з автором і укладе новий шлюб, просто миттєво
Эскиз бесконечности• 22 декабря 2025
Ответ дляПекельнi Борошна
Кого я хватаю?
Він одружився зі мною через рік стосунків
Розлучайтесь,інакше через нього втратите своє життя ,таке,яке мрієте.
Тримаю свічку• 22 декабря 2025
Можливо добре що все саме так як є. Розповім свою історію заміж вийшла в 21, в 22 перша дитина, 25 друга дитина. обі плановані.На сьогодні разом 19 років, старшій наступного року вже 18. він мені каже може ти собі пошукаєшь кого. Добре що діти вже не маленькі від них більше підтримки
автор Пекельнi Борошна • 22 декабря 2025
Ответ дляТримаю свічку
Це дуже боляче почути від рідної, близької людини
Це якраз той випадок, коли і все добре було на початку, але щось згасло
мегамоСГ• 22 декабря 2025
Ответ дляПекельнi Борошна
Кого я хватаю?
Зачем вам рожать детей?
Мамин тріль• 22 декабря 2025
Ответ дляЦикавенная
Главное что женился. Это же и есть маркер серьезности по мнению некоторых женщин)))
Статистика неплательшиков алиментов говорит, что мужское «хочу детей» тоже ни разу не гарантия.
вАлнуюся сильнА• 22 декабря 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Ох, женщины, что ж Вы выводы не делаете с рассказов других. Ну явно же не одну историю слышали такую, что не женятся десятилетиями, не обзаводятся детьми с Вами. Потому что не та, не заслужила, а потом слёзы льёте и в последний вагон пытаетесь запрыгнуть хватая первого попавшегося(
Це так само, як одній роками лапшу на вуха вішає ’штамп не головне’, а на другу зустрічає - і жениться
вАлнуюся сильнА• 22 декабря 2025
Ответ длясказочное_Бали
А що йому заважає паралельно шукати ту, іншу? І хто сказав, що він просирає? Живе в своє задоволення. Наївна Ви)))
вАлнуюся сильнА• 22 декабря 2025
Ответ дляПекельнi Борошна
Я думала ковід, війна вагомі причини
Думала, що я теж сама не готова і варто ще почекати
Та не самі Ви думали, а він Вам втовкмачив. А Ви радісно головою кидали і підтакували в надії, що він таки дозріє
вАлнуюся сильнА• 22 декабря 2025
Ответ дляДваДваВісім
Ну автор написала, что он был не против ребенка, как встанут на ноги. У меня другой случай, сразу сказала, что я радикальная чайлдфри и даже хейт, не перевариваю ни вид детей, ни звук. 10+ лет думал, что ’повзрослею’ и передумаю, делал вид, что принял мою позицию . Не то чтобы он ушел, сама выгнала, достали просто эти намёки и разговоры, как мозг чайной ложечкой ел последнее время (мне 40 к слову). Так что таких идиотов хватает, автор не первая и не последняя.
Ну от і автор так само ’думал, что ’повзрослею’ и передумаю, делал вид, что принял мою позицию’. То хто тоді ідіот?
Викликаю на дебати• 22 декабря 2025
Ответ дляПекельнi Борошна
Какой всраку он вам ридный? Это вы сами себе придумали, и хрен от него вы уйдёте, пока он сам вас не погонит! Вам все девочки дело говорят, все вам разжевали и в рот положили! Но нет блять, он вам до сих пор ридный!
вАлнуюся сильнА• 22 декабря 2025
Ответ дляМіряно-переміряно
Теж такої думки. Ситуація була в мене, один в один. 5 років у шлюбі, дітей відкладав на потім. Я ще й залишала його протягом шлюбу два рази, він вертав. А в 32 моїх він зустрів ту, з якою зразу захотів дітей і ми розлучились. Ви не уявляєте, як я себе збирала по кускам...
В 34 зустріла свого коханого, вдруге одружилась, в 35 завагітніла і народила. Зараз у першому класі донька. А я дякую небесним силам, що так все сталося.
Нема нічого злого, щоб на добре не вийшло. В моєї співробітниці гірше: годував її ’ потімками’ до її 42х, а потім видав, що ніякі діти йому не потрібні, просто не хотів їй це казати, бо знав, що вона піде
вАлнуюся сильнА• 22 декабря 2025
Ответ дляПтица секретарь
Вы просто бесплатная женщина, пока он не встретит ’ ту, самую’.
Вами пользуются.Стирка, уборка, готовка.Беспроблемный, доступный секс.Эмоциональное обслуживание.
Ему все равно, сможете ли вы потом когда-то иметь детей.Он с вами их не планирует.
Уходите.Завтра же.Или сгрупируйтесь, отожмите максииально материально.
Ну и слабительное на постоянной основе в супчик чуваку.
вАлнуюся сильнА• 22 декабря 2025
Ответ дляПтица секретарь
’Ту’ он может встретить и в 40.Жена ему не мешает.И кто-то ж должен бубочке готовить, общаться с его мамой вместо него, лечить, сосать, выслушивать?Может ’ та’ еще в садик ходит, а борщ он сегодня к обеду надо.Вон есть для этого баба.Встретит ту, эта пойдет в ммм туман.Что ж непонятного?
Це на моїй попередній роботі такий ходун був: 11 років співмншканці вішав лапшу ’головне любов, нафіг той штамп’, а потім мурло женилось на іншій. Якось заливалось соловейко, який щасливий, як дружину любить... я вже не витримала і в лоб ’А як же Лєна?’ А воно ’А що Лєна? Ми просто жили разом’
вАлнуюся сильнА• 22 декабря 2025
Ответ дляПекельнi Борошна
У мене є подруга знайомої, він ховається від ТЦК, то у нього навіть тої дії немає і нічого не підвантажує, то не розписуються, але пара хороша
а шлюб яким боком до тцк і Дії?
вАлнуюся сильнА• 22 декабря 2025
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
та тікайте, поки ви ще молода. Ви щороку будете для нього гірша. А потім вас знецінить повність і проміняє на молоду.
Та причому тутна молоду? Поміняє на ту, котру дійсно полюбить
вАлнуюся сильнА• 22 декабря 2025
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
я теж знаю таких інфантилів. вони ціле життя не хотіли дітей. А потім в 45+ різко захотіли. І родили, правда з іншими жінками.
Вони не інфантили, просто не зустрілась жінка, з котрою захотілось дітей
вАлнуюся сильнА• 22 декабря 2025
Ответ дляЦикавенная
А Ви все про своє, наболіле? Теж переконуєте себе в сожительстві, що штамп не головне?