Вакцениро Вона• 09 августа 2022

Ремонт кухні

Ой, дівчата.... Хочу почати ремонт в кухні. З вами вже у ванні зробила)) Шукаю плитку на роб стіну. І вчора закохалася в цю) Думала, що ціна за квадрат 244 грн) думаю, о, недорого) а виявилося, що це за штуку) тому цей варіант відпадає, бо дорого. поділіться досвідом, що у вас, хто може показати фото) і що зробити на інших стінах? допоможіть) ви все знаєте)
Ядвига Юсьлегко• 09 августа 2022
Не треба цих троянд, робіть щось нейтральне

Кишмишная Мая• 09 августа 2022
Эти цветы совсем не актуальны, а через 3 года станут как бабушкин стайл. Сейчас модные нейтральные цвета под камень, классно когда а цвет столешницы
Папобус• 09 августа 2022
Квіти вже відійшли у минуле. Шукайте щось нейтральне
Цветок Мира• 09 августа 2022
у меня на кухне точно такая, как в этой ванной, двух видов. на одной стене однотонная, на боковой цветная. Это Испания.

https://style-dom.net/ua/p1563661331-plitka-2060-c...
КрестьянинДиор• 09 августа 2022
Так это цена за плитку с рисунком. Она как компонент.
А основная плитка к этому компоненту идет дешевле.
Неновая почта• 09 августа 2022
Вибирайте щось лаконічне .
Можна зробити робочу зону ( стільниця і фартух) однаковою , при замовленні кухні це проговорити, вам змонтують і фартух.
У мене на керамограніт на стіні, під мармур.
Луковая• 09 августа 2022
Ви закохались у ці страшнючі троянди? Вибачте звісно. Якусь іншу шукайте , яка у вас кухня?
автор Вакцениро Вона • 09 августа 2022
Ответ дляЛуковая
стара) я кухню міняти не буду) немає коштів. просто в нас кухня вся в плитці. хочу плитку оббити
Маргарита и Мастер• 09 августа 2022
Розы не очень, а тем более совсем не кухонная тематика.
Даже под ними плитка намного симпатичнее типа майолики.

Мир Мир Мир!• 09 августа 2022
Да, автор. Плитка такая уже все, немодная. Да и куда такую на кухню?
Молчалка• 09 августа 2022
Плитку з випуклими елементами не беріть.Важко доглядати.
Раздражевская• 09 августа 2022
В мене скіналі, навіть без візерунка. І швів нема і мити ідеально
ВсеЧетко• 09 августа 2022
ой, прошлый век
ВсеЧетко• 09 августа 2022
Ответ дляРаздражевская
покажите, шо воно такэ
ВсеЧетко• 09 августа 2022
Ответ дляКишмишная Мая
они уже с 2000 бабушка стайл
Бюст Березуцкого• 09 августа 2022
Нашій кухні майже 7 років, фартух скромний, сіро-бежева однотонна і три такі плитки-декори. Фінансів було небагато, від того і відштовхувалися.
Ядвига Юсьлегко• 09 августа 2022
Ответ дляРаздражевская
В мене теж вже 7 років
Ядвига Юсьлегко• 09 августа 2022
Ответ дляВсеЧетко
покажите, шо воно такэ
Скло
Раздражевская• 09 августа 2022
Ответ дляВсеЧетко
покажите, шо воно такэ
То просто гартоване скло. В моєму випадку суцьле трохи матоване полотно на всю стіну. Надаль нема фоток щоб було норм видно, а ми зараз не вдома.

Начальник Анонимов• 09 августа 2022
Моющаяся краска
Манный комочек• 09 августа 2022
Я собі хочу плитку на фартух максимальну по розміру, аби швів було поменьше
Дуже хотіла би під дерево і столешню, і плитку, але взимку ще дивилася, то столешні були лише дуб сонома, вони з якимось сірим відтінком, а мені подобається, навіть не знаю як описати, більш теплий, жовтіший чи як, але ні плитки, ні столешні таких не бачила, то думала брати в крупинку якусь, але не з візерунком, воно набридає, і виглядає заляпаним
Це якщо порожні столешні будуть завжди, то ще норм, але ж то рідко буває