ВыФсеВрете• 09 августа 2022
Шопери, кульочки? З чим ходите?
На роботу пішла з кросбоді, по дорозі купила дещо додому. Мусила кулька діставати. А що ви на всякий випадок тримаєте в сумці? Шопери з тканини дуже товсті, а тонкого нічого не бачила. Порадьте
Главный котик• 09 августа 2022
В мене купа шоперів різного розміру та кольору, один з яких завжди в моїй сумочці) Так вже років зо п´ять. Ненавиджу пакети і намагаюсь не купляти і не користуватись. Але бувають і винятки, коли приходиться.
ВыФсеВрете
• 09 августа 2022
Ответ для Shady lady
Авоська НМ
Подруга-еколог, яка дбає про екологію, презентувала мені)
Ну, коли з неї виглядують апельсини, то норм, а якщо сосиски, оселедець. Таке собі задоволення
Shady lady• 09 августа 2022
Ответ дляВыФсеВрете
Взагалі не парюся))
Головне, не дрібне, щоб не випало через дірки, а що виглядає мені всеодно
lgordienko• 09 августа 2022
В Сильпо продаются по 32 грн. сумочки из плащевки, такие как раньше продавались в АТБ. В сложеном виде 7 на 10 см.
ВыФсеВрете
• 09 августа 2022
Ответ дляlgordienko
Кожного дня через Сільпо ходжу, ніколи не звертала уваги. Треба глянути
Блины со смайликами• 09 августа 2022
Ответ дляВыФсеВрете
І де такий купити?
Я купляв в форі ще до війни, були різних кольорів.
Ход конём• 09 августа 2022
Мені дуже подобається шоппер з мейк ап , він досить компактно складається на свої розміри , не товста тканина . Вже як забуду шоппер, бо часто з чорної в світлу сумку перекладаю речі , то купляю пакет. А так то і пакет теж можу мати в сумці
Я Главная• 09 августа 2022
И покупать ничего не пришлось. В такой торбочке приехала сумка Массимо, её и ношу в магаз как шоппер- замечательно складывается, крепкая довольно.
ВыФсеВрете
• 09 августа 2022
Ответ длязабиякина
И шоперы и рюкзаки и сумки поплотнее. Обожаю эту фирму.
В Дрімі є. Супер. Дякую. Зайду.
КаРаКаТиЦа• 09 августа 2022
Ответ дляmedvedica
Сестра. У меня тоже такая, уже трещит по швам, а новых в АТБ нет, печалька...
Ага, немає нажаль. Тільки великі бавовняні у нас висять