Не раскрытый парашют• 10 августа 2022
Оверлок побутовий чи промисловий?
Займаюсь шиттям на дому. Хочу трохи розширитись і от стало питання про придбання оверлоку, колись у мене був побутовий досить простий, потім я його продала, бо став непотрібним, перестала приймати замовлення.
Хто теж шиє, чи є сенс брати промисловий зі столом, чи зупинитись на побутовому. Бо ще хочу розпошивалку брати. Знайомий майстер по ремонту машин не радить брати 2 в 1, а дві окремі машини.
Рогнеда Карповна• 10 августа 2022
Промисловий надійніше. Але це загальне поняття. Якщо брати бу, він може бути дуже зношений. А техніка повинна приносити задоволення від її експлуатації. В моєї подруги промисловий, вона з ним намучилась і практично не використовує. Я собі взяла дуже давно побутовий. Колись шила на замовлення, тепер тільки для родини. Кожен раз я радію, шо я його купила.
Гжегож Бженчишчикевич• 10 августа 2022
а у вашому місці жінки ще замовляють собі поишиття одягу?
Не раскрытый парашют
• 10 августа 2022
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Не лише одяг, не лише жінки, не лише в моєму місті.
Не раскрытый парашют
• 10 августа 2022
Ответ дляРогнеда Карповна
От, я наче розумію, що промисловий надійшіше, але це балайда здорова, я знайду, куди його поставити, звісно. Але побутовий теж нормальний, я дивлюсь, щоб можна було ніж відключити.
Рогнеда Карповна• 10 августа 2022
Ответ дляНе раскрытый парашют
Так, хороша функція. Я ще раділа що є запасний ніж, але ще не міняла, немає потреби.
Мальчун-задирун• 10 августа 2022
Ответ дляНе раскрытый парашют
Я ,після роботи в ательє, також додому собі купила Juki б.у. МО- 644 D. Він зі старих перевірених часом моделей, така собі напівпромислова робоча ,,конячка,, . Шиє все - і тонке ,і товсте ,і трикотаж..