Порадьте мастера манікюру у Франківську будь ласка. Такого, щоб черга і гель-лак тримався довго. Буду дуже вдячна!!!
Наталья-Реся• 11 августа 2022
Учасниця шоу ’Кто здесь мастер’ майстер, технолог ТМ, інструктор Валерія
Інструктор, призер чемпіонатів, майстер Юлія Прохніцька
Працюють за однією адресою на Січових стрільців, дружать, я знайшла ось таку цікаву сторінку для запису, з прайсом
Я б до обох пішла б, підписана на них в інстаграм давно