Перемелица• Изменено 10 августа 2022

Розацеа

Чем Лечите? мажу гель с метронидазолом, мазь на основе цинка и таблетки против аллергии,но результата как то нет особо(
Педиатор_я• 10 августа 2022
Не знаю, автор мені лікування не допомогло. Дієта потрібна, спокій, ні кави, ні чаю, не перегріватись, не засмагати. Кажуть лазером лічать але в моєму регіоні такої процедури немає. Я плюнула, хожу червона. В мене спадковість.
Педиатор_я• 10 августа 2022
Отак приблизно виглядаю. Спочатку доводила себе морально, від нервів ще гірше ставало, тепер не борюсь бо не маю сили.
Лагшмивара• 10 августа 2022
три місяці мазь розамет+аскорутин в таблетках+спф50+... трохи зменшилося. лікар сказав влітку більше нічого не можна....
автор Перемелица • 10 августа 2022
Ответ дляПедиатор_я
А я вот думала что может хорошо так загореть, на смуглом лице может не так сильно видно...
Мазала назначенными средствами и вот результата ноль, прошло 2 недели. Не знаю уже. Тоналку мажу потому что без нее люди смотрят на мое лицо
Педиатор_я• 10 августа 2022
Ответ дляПеремелица
Ні не можна категорично. Там проблеми можуть початись ще гірші. Я білокожа, від засмаги як буряк.
автор Перемелица • 10 августа 2022
Ответ дляПедиатор_я
А тоналкой не пользуетесь? У меня на щеке одной и подбородок, без тоналки люди прям лицо рассматривают, не выдерживаю, тонак приходится использовать.
Педиатор_я• 10 августа 2022
Ответ дляПеремелица
Мастилась як була молодша, дуже мене це напрягало. Тепер 40+ не мащусь, мені так легше, лице дихає. Я змирилась, автор, з*явились на багато більші проблеми у життя.
Педиатор_я• 10 августа 2022
Насправді ви маєте зрозуміти що нас таких дуже багато. Така робота сосудів, шкіра біла і тонка. В мене батько все життя червонощокий. Я дуууже комплексувала, просто втомилась. Якщо ви в столиці, є кошти спробуйте найти гарного косметолога, може чимось допоможе, підбере догляд. Я після дерматолога була як печене яблуко, практично сгоріла шкіра, подразнення, шелушіння, такий був вигляд, а результату ніякого. Просто хочу вас підтримати.
автор Перемелица • 10 августа 2022
Ответ дляПедиатор_я
Я тоже комплексную, напрягает тоналка летом, но когда человек говорит с тобой и ты видишь как он смотрит на твое лицо, бррр, в итоге тоналка только и спасает(
Педиатор_я• 10 августа 2022
Ответ дляПеремелица
Прийміть себе, все буде добре. Мене ще й запитують весь час-а чого ти така червона, уявляєте? Ой люди,такі люди...
автор Перемелица • 10 августа 2022
Ответ дляПедиатор_я
Желаю вам побыстрее решить свои проблемы
Да, пока не столкнешься, не знаешь что таким страдает немало людей
Партизанка• 10 августа 2022
Встигла пройти декілька сеансів лазером , картину вони не дуже й змінили. Придбала крем ля рош позе для шкіри з розацеа, на диво прояви зменшились. Не те, щоб зовсім зникли, але значно менш помітні стали. Фото 2: до застосування крему, після лазера
Партизанка• 10 августа 2022
До лазера зараз пошукаю
автор Перемелица • 11 августа 2022
Ответ дляПартизанка
Да, действительно меньше видно стало.