Веснушка• 11 августа 2022

Так соромно мені давно не було(

Сьогодні вкотре довів колега на роботі. Плачу два дні. Нерви не витримують.
Сьогодні після роботи забрала дітей, поїхали старшій купили нижню білизну, молодшому (3 роки) набір військової техніки. І зайшли в Лідл за смачненьким.
Купили піццу, кнедліки (як вареники, полуфабрикатні), донати, сік, цукерки і мені вино (пью рідко, але реально нерви здають, не хочу плакати ще й третій день, потрібно випустити пар).
Син в магазині побачив надувний круг (по типу здоровенної ватрушки), покапризував ХОЧУ! Не купили, бо сьогодні вже купили іграшки, та й круг той скоріш для мене по розміру, десь 1,5 метра. Та й купаються тут в річці чи в озері, тільки ходять до аквапарку, а там вже є багато надувних дитячих іграшок.
Стоїмо на касі. Я викладаю продукти на стрічку, а жінка, яка стоїть попереду мене уважно роздивляється, що я викладаю. Особливо моє вино)
Думаю та що ж таке! Аж соромно стало. Чужа країна. І тут я. З опухшими від сліз очіма. І бутилка вина. Напевно, думаю, подумала, що я запойна алкоголічка, бо аж лице опухше.
І тут я розплачуюся, і ця жінка дає моїй дитині дає надувний круг!
ААААА! Я дуже їй подякувала. Але так соромно! Собі вино купила, а дитині круг той ні!
автор Веснушка • 11 августа 2022
Ответ дляТворческий типаж
Якщо та жіночка спостерігала за вами, що знає і бачила про круг, то явно зрозуміла, що не запойна) думаєте запойтих видно по опухших очах? Думаю, вона і зрозуміла, що плакали. А те що в іншій країні і з дітьми, скоріш за все, розмовляли українською, то і мала уявлення звідки ви. Вона просто хотіла зробити поиємне. Не соромтесь і не картайте себе, всім потрібна розрядка.
Отой, дякую вам. Мені так соромно за мої опухші очі! Як поплачу, то дня два мішки під очима і ніс як картопля(
Я й з магазину вийшла, і знову за тією жінкою, дякувати їй, і соромно, і не знаю як себе поводити, бо не звикла, що хтось щось дає просто так.

Скомуниздила• 11 августа 2022
Ответ дляВеснушка
Мені на майданчика для дітей чешка пропонувала 500 крон. Я не взяла. Навіть образилася) Це ж не надувний круг)
Ну, я думаю, она хотела помочь из добрых побуждений, видит же, что вы беженцы. И та пани с кругом тоже. Нормальные люди понимают, что Вам не сладко. Быть хорошим куда приятнее, чем плохим) Просто Вам попался идиот на работе.
А может, Вы ему нравитесь За косички дергать поздновато,так он ржет. Ну что с него взять...
Выручалка• 11 августа 2022
Ненавидят чехи вас там. Скоро не просто смотреть будут, а в лицо прямо говорить.они это умеют и жестко.Сидеть и жрать винище, это от страха за Батьківщину? Хотя ее нет у убежавших наверно.. Смачненьке вона купила, игрушки. Когда вас выгонят всех оттуда уже, сидящих до конца войны. Мне друзья мои, европейцы, постоянно жалуются, мол, зачем мы ввязались в эту помощь, поддержку, если очереди желающих авто купить милионные на границах, под социальным жильем стоят х6 и мерседесы gle, женщины пьют, веселятся, дети разбалованы и не соблюдают социальные нормы ( ор после 22, топот, шум, окрики мамаш постоянные и развеселое застолье). Люди гедоумевают, глядя на вас вмех в магазинах, кафе и на пляжах. Вы убежали от войны, убежали и получили все статус временная защита, получили приют и помощь финансовую, а ведете себя все там по принципу отдыхающих, только почему этот отдых за чужой счет? И совести при этом ноль. Как должное воспринимается. Хорошо, хоть стыдно стало за бутылку
автор Веснушка • 11 августа 2022
Ответ дляРаботать надо
И вы из-за этого плачете? Да вы сдурели! Чехия, у них почему то мужчины относятся к женщинам как то пренебрежительно. Дело не в вас, а в этом долбоебе
Я аж повітря в легені набрала після останнього слова) Ось точно! Все думала, як би його правильно назвати. А я blbec, blbec...
Работать надо• 11 августа 2022
Автор, вы не заткнете всем рты, даже если заткнете, их мнение о вас не изменится. Зачем вы так реагируете на постороннего человека? Вы же украинка, вы же сильная, чего вы там сопли из-за долбоеба распустили? Тут даже дело не в силе духа или слабости, да пофиг, что там кто сказал, это чужие вам люди, чужие!!!!! Я вам сейчас скажу, что вы жирная коза, вы же не будете обижаться и плакать, потому что я вам чужая, вам пофиг, что я скажу, вы же знаете, что я вас не видела и знать не знаю, коза вы или жирная. Так и коллега, он чужой и он долбоеб. У вас есть еда, вода, крыша над головой, чего рыдать. Сцепила зубы и пошла учить этот гребаный чешский язык
Обижулька• 11 августа 2022
Ответ дляВеснушка
Писала вже тут. Я вчу чешский. Вчу сама,по книгам. Вчу тільки 2 місяці, бо думала, що скоро повернемося додому.
Маю 2-х дітей. Працюю. Приходжу додому, йду на прогулянку з дітьми.
Тобто виходу з дому в 7, повертаюся з дітьми в 20.
Встаю в 6 щоб приготувати їсти
А після 21 кожен день вчу мову. Години по дві кожен день.
Мене всі хвалять, що вже добре розмовляю, всі мене розуміють.
А ось те чмо наді мною сміється. Скажу щось на чешській, воно сміється, перехожу на українську чи російську, воно все одно сміється. Ну по типу як попало балакаєшь на чешській, йому смішно!
І так дуже часто!
Напишіть його номерок тут, ми йому напишемо правила поведінки
Работать надо• 11 августа 2022
Ответ дляВыручалка
Я немного с вами согласна, но это вы сейчас не про автора. Я не думаю, что она ржёт, покупает авто и ее дети не воспитанные.

автор Веснушка • 11 августа 2022
Ответ дляВыручалка
Сподіваюся, вам стало краще від написаного.
Я вивозила дітей з окупованого міста. Коли не було що їсти. І грошей не було де зняти. І де взяти. Хоча була куча баксів. Але банки не працювали. Ніщо не працювали. Іноді продуктові. Коли вмерла кішка, бо ліки було не дістати...
Коли я три дні наважувалася вивезти дітей, я нічого не їла. І мене рвало водою. Від страху. Просто від страху за їх життя. Коли ми їхали внікдуди. І мої діти спали на підлозі. Спочатку поїзду, потім реєстраційного центру. Коли я кожен раз прощалася зі своїми дітьми, коли ми спускалися до підвалу, коли наше місто бомбили... Коли...коли...коли ...
Работать надо• 11 августа 2022
Почитала вас автор, прекращайте без конца писать, що вам соромно. Соромно за вино, за опухлі очи, за те, що жінка купила там щось.
Мне бы только за вино было неловко, а так ….
Последний вагон• 11 августа 2022
слово пью чому не написано вірно, консервище?
автор Веснушка • 11 августа 2022
Ответ дляРаботать надо
Ні, плакати не буду) Бо я худа коза)
Маргарита Владимировна• 11 августа 2022
Я читала Вашу предыдущую тему, Вы для меня на недосягаемом уровне. Я Вами восхищаюсь, упорству Вашему и труду. Дети, язык, работа. Вот что значит, сильный человек. Вопрос, сколько Вам лет, если не секрет?
Работать надо• 11 августа 2022
Ответ дляВеснушка
Ну давайте, ещё расплачьтесь! Успокойтесь и не принимайте близко к сердцу слова чужих людей, ну чего вы?
автор Веснушка • 11 августа 2022
Ответ дляПоследний вагон
Тому що в мене дві мови. І українська, і російська, я вільно розмовляю на двох мовах бо жила на кордоні з росією. Тому й помилилася.
Наизнанку• 11 августа 2022
Ответ дляМизимец
Я тоже плакала когда ребенок просил купить мороженое а я не могла купить и мужчина сзади в очереди расплатился за него. И в машине плакала , когда нас заблудившихся двоих среди дороги с чемоданами больше чем мы сами , подобрала женщина и отвезла в нужное место. Мне было стыдно.
Оо, нас вчера 9 человек заблудившихся, отвезла в нужное место семейная пара немцев, мы ехали в будке, но блин, они нарушили чтоб нам помочь! Мы бы сами не дошлли до места назначения, еще и дети с нами. Очень добрые люди!
Плюшевая дыба• 11 августа 2022
Ще згадала, ми на початку липня їздили в сусідне місто на благодійний концнерт українського виконавця, вирішили без ночівлиі та після пишли в більш меньш дешеве кафе, пива попити, щось типу сендвіча в рота кинути, знайшли, що і ціни помірні і біля автостанції(бо рейс майже на 2 години ночі був). Господарь виявився турок, як дізнався, що з України, то також казав за рахунок закладу, після відмови, просто приніс всякі снекі, чипси, горішки безкоштовно, казав як нам співчуває і як в нього на батьківщині в шоці з того, що зараз коїться в Україні. Я це пишу для того, щоб ви не соромились брати, отримувати допомогу. Просто будьте вдячні і все. Людям дійсно щиро вам хочется хоч якось допомогти без усяких там потаємних думок. От ви ж також колись комусь допомогали, невже ви в цю допомогу дійсно щось таке негативне вкладували? Просто коли ти допомогаєш, ти все забуваеш, це від серця йде, а коли тобі то пам´ятаєш і вдячний. Ми в свій час тут допомогали по можливості місцевим друзям, знайомим, просто щиро, у людей щось сталось, чого не допомогти. Як почалась війна нам всі попонували допомогу і щось приносили, казали, що якщо треба то рідних можуть в себе прийняти, може вам гроші потрібні, ми в шоці, а вони от пам´ятаєш я короновирусом хворів, а ви і продукти приносили, чи типу такого. Ти вже й забув, а люди пам´ятають і вдячні. І коли бачиш, що людина в скруті, то в тебе щось йойкне і сам щиро хочеш допомогти, без всякого осудження і зайвих думок. В майбутньому подякуйте, можете обійняти людину і сказати яка вона неймовірна, добра і як вам приємна та важлива підтримка
автор Веснушка • 11 августа 2022
Ответ дляРаботать надо
Та ні. З евакуацією я вже своє відплакала. То вже достатньо.
Работать надо• 11 августа 2022
Ответ дляВеснушка
Но кошку жалко((((
Наизнанку• 11 августа 2022
Ответ дляВыручалка
Стаканчик воды из унитаза не хлебнуть? Мы бы жили дальше у себя спокойно, если бы не подлизывал кто-то сраку оркам и орчихам!!!

автор Веснушка • 11 августа 2022
Ответ дляМаргарита Владимировна
Не впевнена, що мою. Тут таких, як я, вагон і ще один вагон.
Работать надо• 11 августа 2022
Идите пейте вино! Мы знаем, что вы не напьётесь. Завтра увидите коллегу и мысленно нарисуйте у него на башке какашку и смотрите на неё и представляйте, что она стекает на его мерзкое лицо! А вы украинка, расправила плечи и пошла с высоко поднятой головой.
Хочу в БАНю• 11 августа 2022
Ответ дляПерловая Кашка
Девочки, редко здесь пишу . Но сегодня хочу поделиться. Если не в тему, извините.попробую по порядку. Я сдавала дачу друзей. Снял молодой парень дорого. Но все довольны. Провел там интернет. Половину денег брать не захотел. Прожил 1.5 месяца.Навел там порядок. Сегодня сказал, что съезжает. Привез мне ключи. Я отдаю залоговые деньги. Он говорит не надо все. Я все таки настояла ,забрал. Попросил посчитать коммунальные. Типа скинет на карту. Посчитала
. Там 100грн. Он перевел на карту 2100. Сказал спасибо,вы нас очень выручили. Я была просто в шоке. Я тоже плакала....просто мой доход в месяц 2100... Слов нет...опять плачу)))
Плакать не нужно, вы и сами добрый человек раз вам помогли. Люди от чистого сердца вас отблагодарили, дай Бог вам побольше таких на вашем пути
Маргарита Владимировна• 11 августа 2022
Ответ дляВеснушка
Я пам´ятаю, що начальник відділу вас не прийняла і колеги також відносяться не дуже. Пам´ятаю Ви писали про помилку в слові зробили і вони сміються, зміюки. Важко працювати, коли таке ставлення, але Ви мегакрута!!!
автор Веснушка • 11 августа 2022
Ответ дляРаботать надо
Та уявітть, воно підстриглось само! Бо на перекуря шкода корун) А ззаду на голові кущі стирчать, бо стригтися самому то погана ідея!
Ще й какашку намалюю завтра на тій дурній голові, так зовсім смішно)
Дякую!
Работать надо• 11 августа 2022
Ответ дляНаизнанку
Да, но это не значит, что теперь за границей украинцы должны себя вести, как быдло.
автор Веснушка • 11 августа 2022
Ответ дляМаргарита Владимировна
Ні, то не моя тема. Але я також тій дівчинці писала, бо в схожій ситуації. За помилку в слові так, то я писала. Kloubasa, а не klobása. Якщо ви це мали на увазі
Маргарита Владимировна• 11 августа 2022
Ответ дляВыручалка
Хотелось бы без анонима это почитать. Во многом Вы правы, хоть и грубо написали, но автор, как вол пашет - она одна такая на миллион приехавших и у нее есть все права остаться. Она за пару месяцев адаптировалась в среду, Вы представляете, какой это труд и это дорогого стоит! Таким людям нужно давать право решать самим - возвращаться, когда все утихнет, или оставаться
Українська Мрія• 11 августа 2022
Ответ дляВеснушка
Ви молодець! А я ні
Хтось зправляється з емоціями, хтось ні.
Ви так. Я ні. Чого ви мене посилаєте до психолога? Я он краще ще один круг дитині куплю)
Вчора я того колегу слала далеко і надовго, з чітким зазначенням напрямку і причин на чешській.
А сьогодні в мене здали нерви. Бо напоркуа я по ночам вчу той чешській, нормально не сплю, коли наді мною хтось насміхається. Бо я тут сама.
Бо мені складно. Бо я вимушена бути сильною. Хоча іноді хочеться бути слабкою.
Вам точно до психолога. Звідки в вас думки, що якщо людина йде до психолога, то вона хвора чи якась не така?
Психологічно здорова мати для дитини краще, ніж 100500 кругів та іграшок. А у вас явно і нерви не в порядку, і комплекси. Який сенс від того, що ви когось там послали, якщо ви після цього зірвалися і досі згадуєте ту ситуацію?
Наизнанку• 11 августа 2022
Ответ дляРаботать надо
Да у украинцев еще поучиться можно как вести себя нужно, как работать, как отдыхать, как хорошо выглядеть, как готовить! Наши люди культурные, дети как куколки ходят, любо глянуть!
Работать надо• 11 августа 2022
Ответ дляВеснушка
Дякую!
Знаете из-за чего я бы расстроилась? Вот если бы я не оправдала каких то надежд умного человека, который вызывает у меня уважение, боялась бы подвести его, тупануть. А у вас какой то одинокий, лохматый жлоб и урод. А может вы ему симпатичны?!?