Сигарный шланг• 11 августа 2022
я просто хочу сказати!
Усі хто читає! Будьте щасливі, здорові, нехай життя принесе безліч незабутніх прекрасних моментів, щоб усе було добре у вас, ваших близьких, домашніх улюбленців, нехай ваше життя буде наповнене прекрасним та чарівним! Дублюю українською!
Сигарный шланг
• 11 августа 2022
Ответ дляЦветик-семицветик
А капсом кричати для чого? Це заборонено правилами
Не знала.
Весела бджілка• 11 августа 2022
Ответ дляЦветик-семицветик
Незнання не звільняє від....
Ну блін, такий світлий пост, і забанити..?
Сигарный шланг
• 11 августа 2022
Ответ дляВесела бджілка
Не знала що не можна капсом писати. Але вже змінити зараз не можу((
Весела бджілка• 11 августа 2022
Ответ дляСигарный шланг
Добрі адміни вам допомогли вже)
Вареный лук• 11 августа 2022
Дякую. Хай у вас та вашої родини і у всіх українців все буде добре.

СкокоМнеДадите• 11 августа 2022
Приєднуюся до обміну побажаннями!
Миру нашій країні і кожному хто зараз читає ! Щастя і світлих думок! Також бажаю швидкого вирішення всих наболілих питань і здійснення бажань! Нехай прискорюється наша перемога і кожен повернеться додому( матиме свій дім)