Астоновитесь!• 11 августа 2022
МакДональдс відкривається:)
Вже встигли обговорити відкриття Маку?) хто за чим побіжить?)
Вапщета• 11 августа 2022
Мне там нельзя ничего, но по старой памяти зайду салатик съесть за компанию с мужем
Правильно_Валерчик• 11 августа 2022
Чесно, не розумію ажіотаж, я доросла , харчуюся здоровою їжею, в мене особисто не викликає відкриття ніяких бурхливих е оцій, я в нього не ходила і до війни.
Але люди тішаться бачу відкриттю, ну і добре.
Астоновитесь!
• 11 августа 2022
Ответ дляЖена брата Админа
Какого числа?
Дату ще не озвучили, але рішення по відкриттю вже остаточно прийняте:)
Правильно_Валерчик• 11 августа 2022
Ответ дляВапщета
Мені теж, але чізбургерг з´їла б 1 .
Астоновитесь!
• 11 августа 2022
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ви ж повинні розуміти, що тут питання не тільки в їжі)
Блoшка-матрешка• 11 августа 2022
Клас, вже очікую з нетерпінням, у нас сімейна любов до всього асортименту Маку. Хай би вже пошвидше)))
ШанельКуКу• 11 августа 2022
Ответ дляПравильно_Валерчик
У вас что детей нет?
Жена брата Админа• 11 августа 2022
Ответ дляАстоновитесь!
Чикен ролл и бигтейсти
мечта, только все сразу не засуну в себя (
Правильно_Валерчик• 11 августа 2022
Ответ дляЧаЧаЧа
Там нема чого їсти
Так, кола, фрі то взагалі для мене, ну ще сендвічі так сяк, і коштує не дешево.
Вапщета• 11 августа 2022
Ответ дляПравильно_Валерчик
Мені теж, але чізбургерг з´їла б 1 .
Та я б сама съела) особенно свой любимый Маэстро бургер, который уже давненько готовить перестали. Или утренний маффин со свининой
Правильно_Валерчик• 11 августа 2022
Ответ дляШанельКуКу
У вас что детей нет?
Є , але ще дуже маленька дитина).
Стопясят раз обсуждала• 11 августа 2022
Скажу так- наелась во Львове ещё в марте- апреле, они работали волнтерами
Фея_3уровень• 11 августа 2022
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ви доросла і маєте розуміти вже, що хочеться те що недоступно. В нас колеги під 50 аж пищать, щоб туди піти хоч ніколи туди не ходили.
Мені не зрозуміти, але факт залишається фактом.
ИннусичкаЯ• 11 августа 2022
А я чіз,старий,добрий чіз,скільки їх перепробувала в ін.місцях,все не те,ой не те
Правильно_Валерчик• 11 августа 2022
Ответ дляФея_3уровень
Можливо, ну хочеться людям позитивних емоцій, от і чекають на відкриття щоб попоїсти
Апофиозная• 11 августа 2022
Ответ дляАстоновитесь!
Они то открываются, то не открыаются, то опять открываются... вот когда откроются тогда и буду радоваться
Апофиозная• 11 августа 2022
Ответ дляЗадолбулька
А я камамбер (шматочки) обожнюю з лате
О дааа ! И бигтейсти
Астоновитесь!
• 11 августа 2022
Ответ дляИннусичкаЯ
А я скільки перепробувала Маків за кордоном і розумію, що наші найкращі. Я чесно була в шоці від рівня обслуговування в інших країнах. Да і якість їжі залишає бажати кращого. Тому з нетерпінням очікую відкриття наших рідненьких)